Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Company of Heroes 2 ujawnione

13 postów w tym temacie

Z tego co zauważyłem praktycznie wszystko co nowe nie obsługuje już Win XP.

Oj MS zaciera łapki, bo szykują się miliardy dolców przypływu za Win7.

Mój komp ma już 6 lat (płyta główna) i może paść w każdej chwili (nawet na to czekam) i nie będę do niego już ładował 400 zł na nowy OS.

Nowy komp- nowy OS. Chyba , że MS OEM zacznie traktować jak wersję BOX i Windows kupujesz na siebie , ale ma być na 1 kompie na raz a nie na KONKRETNYM kompie.

Kompy się psują. Ktoś kiedyś napisał, że szkoda wam 350 zł na system na 10 lat? Ja się pytam ignorancie jeden z drugim komu wytrzymuje jeden komp 10 lat i go nie zmienia?
De facto musisz kupić w cyklu życia z 3x system opracyjny do 3 kompów.

Efekt? Lepiej kupić windows w wersji box, ale cwaniaki z MS dały mu 2x wyższą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są wcale takie wysokie, brak obsługi WinXP już nie dziwi... Jak mi Sleeping Dogs poszło na naprawdę słabym sprzęcie to i CoH nowy pójdzie pięknie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:27, diabolo20 napisał:

ok ale jednak niechce patrzec na takie kwiatki z koro coh 1 pokazał klase czemu coh 2
niebedzie rewolucyjne

Dlatego, że
a) to kosztuje
i nie wiem, czy słyszałeś:
b) THQ ma kłopoty finansowe.
Niech lepiej się skupią na szlifowaniu gameplay''u a nie idą w efekty graficzne tego typu. W ogniu walki i tak nikt na to uwagi zwracać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:30, Henrar napisał:

Niech lepiej się skupią na szlifowaniu gameplay''u a nie idą w efekty graficzne tego
typu. W ogniu walki i tak nikt na to uwagi zwracać nie będzie.


I tutaj masz totalną rację... pamiętam jak pierwszy CoH, mimo że chodził u mnie na maksa genialny graficznie nie był. Ale fun z rozgrywki był wielki. A poza tym: co pod śniegiem, tego nie widać... więc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2012 o 09:54, thiefi napisał:

Kompy się psują. Ktoś kiedyś napisał, że szkoda wam 350 zł na system na 10 lat? Ja się
pytam ignorancie jeden z drugim komu wytrzymuje jeden komp 10 lat i go nie zmienia?
De facto musisz kupić w cyklu życia z 3x system opracyjny do 3 kompów.

Że co ?
A co to za problem zainstalować dany system na innym kompie ? Bo jakoś nie przypominam by miał limit instalacji. (ważne żeby był zainstalowany na jednym komputerze, a nie np. na dwóch, trzech jednocześnie)
Pomijam fakt że to nie komputer się psuje, tylko jego części. To że ci się spaliła karta graficzna nie oznacza że masz od razu kupić nowe pamięci RAM i procesor...więc de facto w razie czego wymieniasz tylko daną część w kompie, bez reinstalki systemu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:38, Muradin_07 napisał:

> Niech lepiej się skupią na szlifowaniu gameplay''u a nie idą w efekty graficzne
tego
> typu. W ogniu walki i tak nikt na to uwagi zwracać nie będzie.

I tutaj masz totalną rację... pamiętam jak pierwszy CoH, mimo że chodził u mnie na maksa
genialny graficznie nie był. Ale fun z rozgrywki był wielki. A poza tym: co pod śniegiem,
tego nie widać... więc problem?


CoH nie był wyśmienity pod względem grafiki? Może gramy w różne gry, ale CoH nawet teraz prezentuje się naprawdę ładnie, a w dniu premiery miał grafę na najwyższym poziomie, kojarzoną raczej z grami, które z natury szlifują grafikę (np. shootery), niż ze strategiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nie. Fakt, że jak człowiek nie przyglądał się to było wszystko pięknie- natomiast jak już przyglądał się niektórym teksturom to graficznie nie było to doskonałe. Ten sam problem miał niestety pierwszy DoW. Ale powiedzmy że się czepiam i ogólnie gra była super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować