Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 Super Slim już oficjalnie - znamy datę premiery i ceny nowych modeli konsoli

6 postów w tym temacie

Zdecydowanie za wysoka cena.
Może to specjalny wybieg Sony, żeby po premierze WiiU mieć przestrzeń na obniżenie cen o 20-30%

Na tą chwilę ten super slim (zwłaszcza wersja bez dysku) jest nieopłacalny. Taniej kupisz wersję z dyskiem normalnego slima nie tylko na aukcjach, ale nawet w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wychodzi wersja SLIM. Może tylko dlatego, iż XBOX 360 posiada takową wersję. Poza tym ja czekam tylko na następną generację konsol. Bądź co bądź ale obecne już stają się przestarzałe i coraz bardziej odstają od PC. Jestem posiadaczem XBOXA 360 w wersji SLIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu tak jak w przypadku PSP czy innych konsol coś może być bardziej "slimniejsze" niż to co już jest slim. Tak więc w sumie to rozumiem: po prostu to jest próba zdobycia nowych graczy poprzez nowy design konsoli, który tak naprawdę bardziej mi się podoba niż wcześniejsze odsłony i trochę przypomina mi PS2 w wersji slim. Ale fakt: cena może jest trochę za wysoka- lepiej by było gdyby ten slim był w cenie trochę droższej niż teraźniejszy slim i byłoby spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:30, KarolUG napisał:

Nie wiem po co wychodzi wersja SLIM. Może tylko dlatego, iż XBOX 360 posiada takową wersję.

Nie - to jest druga rewizja PS3, która przyniosła znaczące zmiany w obudowie/konstrukcji.
Ten nowy model wychodzi po to, by podtrzymać zainteresowanie marką i by Sony mogło więcej zarobić na jednym egzemplarzu (bo ten model jest tańszy w produkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować