Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstanie czwarta część Mass Effecta, DLC Omega ukaże się jesienią

29 postów w tym temacie

Też mi news. Już dawno mówili że będą chcieli zrobić coś z tym uniwersum po zakończeniu trylogii Sheparda, a to mogło znaczyć tylko kolejną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że niezależnie od zakończenia Shepard może umrzeć. Nawet jeśli w EC widzimy jego oddychające ciałko to po prostu mógł się wykrwawić, zginąć w szpitalu od obrażeń i takie tam. Więc komandorka krasomówcę da się uśmiercić tak czy siak.
Jeśli ME4 miałoby powstać, jednakże z pewnością nie będzie to kontyunacja przygód Paździerza, to wybory oraz ich "zejście się w jedną słuszną ścieżkę" tekstowo, to nie jest dużo roboty.

Zniszczenie - wszyscy się odbudowali, wrócili, wszystko cacy.
Synteza - Efekt nietrwały bo coś tam, coś tam, oj tam, oj tam, fuck logic by BioWare.
Kontrola - Odbudowanie wszystkiego szybciej za pomocą Kosiarek a potem skok do czarnej dziury i hasta la vista baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looool, i kto to kupi, przecież ME3 zarżnęło uniwersum.

No chyba, że oleją Żniwiarzy, Szeparda i spółkę i dostaniemy zupełnie nową historię, zrobioną przez bardziej ogarniętych ludzi, na nowej technologii itd.

Kogo ja próbuję oszukać? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:43, Mercuror napisał:

Nie wiem co mogłaby nam zaoferować "czwórka" po fabule z trójki. Mogliby odważnie zaryzykować
i przyjąć za oficjalną wersję, w której jednak Żniwiarze dokonali zagłady i życie ponownie
się odradza, a my gramy właśnie podczas zbliżania się następnego "cyklu".


I wtedy pokazaliby znowu paluszek w stronę graczy i to jak bardzo zakończenia miały znaczenie...

Dnia 21.09.2012 o 13:43, Mercuror napisał:

Ale nie, to EA, oni nam wrzucą Sheparda jako jakiegoś tam Najważniejszego Och Ach Dowódcę
Wszechświata Pogromcę Żniwiarzy i Zbawcę Wszelkiego Istnienia, a my będziemy jego młodym
adiutantem czy tam szefem Widm.


Możliwe, chociaż ja obstawiam że będzie to prequel albo w odległej przyszłości, gdzie może spotkamy Liarę jak będzie w wieku matrony, bo inni znajomi raczej już poumierają ze starości lub innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 18:10, Feallan napisał:

Looool, i kto to kupi, przecież ME3 zarżnęło uniwersum.

No chyba, że oleją Żniwiarzy, Szeparda i spółkę i dostaniemy zupełnie nową historię,
zrobioną przez bardziej ogarniętych ludzi, na nowej technologii itd.

Kogo ja próbuję oszukać? o.O

Przede wszystkim siebie :) W korporacje i ich eksploatację uznanych merek nie należy już inwestować ciężko zarobionych pieniędzy. Jeśli chodzi o nowe marki - pozostaje Kickstarter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 13:18, Hulk131 napisał:

Przede wszystkim siebie :) W korporacje i ich eksploatację uznanych merek nie należy
już inwestować ciężko zarobionych pieniędzy. Jeśli chodzi o nowe marki - pozostaje Kickstarter.

Znanej marki, a nie uznanej marki. 2 częsci wiosny nie czynią (3 nie licze bo syf).
To tak jakby Dragon Age''a oceniać jako serię z pozycji jednej części ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować