Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - Gramy w Torchlight II - Klasy postaci: Berserker

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

W pierwszym materiale z Torchlight II na łamach gram.pl Patryk „ROJO” Rojewski prezentuje Berserkera, czyli jedną z kilku klas postaci dostępnych w dziele Runic Games. Kolejne zobaczycie w następnych odcinkach gramTV.

Przeczytaj cały tekst "gramTV - Gramy w Torchlight II - Klasy postaci: Berserker" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk „ROJO” Rojewski + Rock2kAlone. Największe FAILe tego roku. Get a life. W dzisiejszych czasach jest możliwość obejrzenia gameplay''a bez zbędnego komentarza, tak aby widz sam mógł zobaczyć jak produkt wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzycie jak potłuczeni.Co wy do nich macie, że tak ich chejtujecie?Czekam na sensowne argumenty!
A co do samej gry, to raczej zainwestuję w nią te 69zł, bo myślę, że będzie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nagrywający naprawdę musi dodawać siebie samego do tego gameplaya? Koleś drapiący się po nosie w prawym dolnym rogu ekranu tylko rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:32, Kajmal napisał:

że tak ich chejtujecie?


że co robimy ?

Dnia 21.09.2012 o 14:32, Kajmal napisał:

Czekam na sensowne
argumenty!


non stop wzmianki o swoim kanale to mało ? gościu średnio ogarnia grę - gdzie u takiego Myszastego czuć zaangażowanie, a "Pan mamroczący" [za chiny nie pamiętam nicka] jest solidnie przygotowany merytorycznie. Rojo ma specyficzny styl który mi nie odpowiada , popełnia błędy merytoryczne (złoty klucz) i błędy językowe.

wymieniać dalej ? to tak jak z dziennikarzami sportowymi - każdy ma swój styl i jednych się lubi i wiele im wybacza, a innych nie lubi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie trochę pograłem tym... no... tym co strzela, nie pamiętam jak się ta klasa nazywała, na pewno dosyć egzotycznie. I nie powiem- Torchlight eins plus wiele dodatków i to mi się podoba. Żadnych kosmicznych rzeczy tylko zasada- to co jest dobre oby więcej się sprawdza. Co do Roja na gram.pl: mi on nie przeszkadza, niekiedy lubię obejrzeć jego gameplaye więc w sumie to mi to rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:32, Kajmal napisał:

Pieprzycie jak potłuczeni.Co wy do nich macie, że tak ich chejtujecie?Czekam na sensowne
argumenty!
A co do samej gry, to raczej zainwestuję w nią te 69zł, bo myślę, że będzie warto!


Chcesz sensowny argument odnośnie ROJO? Proszę bardzo - Grażyna Żarko. I tyle w temacie. Fakt, później przeprosił, ale te przeprosiny działają tak samo jak w sądzie "przysięgli nie wezmą tego pod uwagę" (a co usłyszeli to usłyszeli). Przeprosił tylko dlatego, że został zbluzgany przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nic nie mam do Rocka i Roja. Ich stajl faktycznie może denerwować, ale to kwestia gustu. Mnie np. irytuje poczucie humoru Roja, a Rock za bardzo filozofuje.

Popularność zawdzięczają temu, że przełamują stereotyp gracza nieudacznika. Gdy jakiś dzieciak ciagle słyszy od rodziców, żeby odpuścił se gry, bo to prowadzi tylko do złego, a potem widzi takiego Roja - normalnie żyjącego faceta, który pomimo swojego wieku dalej namiętnie giercuje, to ma go za bohatera.

Podsumowując. Dla mnie mogą se tu być na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzę, ze nie tylko mi ten przaśno-gimnazjalno-ziomalsko-kumalski klimat panów R&R nie odpowiada.
A ci co chcą sensownych argumentów - no ludzie, gram.pl to nie youtube, tu wielkiej gimbazy userów nie ma niestety, za to jest sporo ludzi co ma na karku z reguły te 18-20+ i wymaga już pewnego poziomu od prezentowanego kontentu a nie takiego przeciętniactwa.

A tak formalnie - tak ja tez wole materiały w wykonaniu Myszy i Lucasa tudzież Knicza, bo tam materiał trzyma imho dużo lepszy poziom [tylko panowie ciszej grę ustawiać a głośniej mikrofony]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 16:12, Pietro87 napisał:

A widzę, ze nie tylko mi ten przaśno-gimnazjalno-ziomalsko-kumalski klimat panów R&R
nie odpowiada.

Sądzę, że komentarze na kanale yt typu [sic] "jest Rojo, jest subek :) serdeczna tarcza" mówią same za siebie do kogo takie filmy są kierowane... Zatrudnić dość znanego youtubera, celem podbicia liczby subskrypcji i wyświetleń, żeby zarabiać z partnerstwa YT. Że też tylko gram.pl się w coś takiego bawi, skoro i tak zarabiają na sklepie i reklamach ze strony. Nie znam stawek, ale sądzę, że taki dochód w skali reszty jest śmiesznie mały.

Dnia 21.09.2012 o 16:12, Pietro87 napisał:

A tak formalnie - tak ja tez wole materiały w wykonaniu Myszy i Lucasa tudzież Knicza,
bo tam materiał trzyma imho dużo lepszy poziom [tylko panowie ciszej grę ustawiać a głośniej
mikrofony]

To prawda. Zwłaszcza Myszasty i Lucas najlepiej się sprawdzali przy tego typu materiałach. Mieli też najwięcej do powiedzenia i nie gubili się w faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 21.09.2012 o 16:28, Arcling napisał:

Sądzę, że komentarze na kanale yt typu [sic] "jest Rojo, jest subek :) serdeczna
tarcza" mówią same za siebie do kogo takie filmy są kierowane... Zatrudnić dość znanego
youtubera, celem podbicia liczby subskrypcji i wyświetleń, żeby zarabiać z partnerstwa
YT. Że też tylko gram.pl się w coś takiego bawi, skoro i tak zarabiają na sklepie i reklamach
ze strony. Nie znam stawek, ale sądzę, że taki dochód w skali reszty jest śmiesznie mały.


A to zupełnie inna sprawa. Aczkolwiek mnie kanał gramowy na YT mocno, ze tak to ujmę zwisa, bo ja to co chce zobaczyć na gramie oglądam na gramie bezpośrednio [czy oni za to dostają + do wyświetlenia, nie bardzo mnie interesuje, jak tak to spoko, bo oglądam to co mnie interesuje i jeśli ktoś na tym coś zarobi - tym lepiej].

Dnia 21.09.2012 o 16:28, Arcling napisał:

To prawda. Zwłaszcza Myszasty i Lucas najlepiej się sprawdzali przy tego typu materiałach.
Mieli też najwięcej do powiedzenia i nie gubili się w faktach.


Ano, człowiek się do tej ekipy przyzwyczaił właśnie z tego względu, że prezentowali oni [i prezentują ofc] dosyć wysoki poziom merytoryczny, a jak już im się czasem "gryps zaostrzył" to w sposób specyficzny [nie było tam pseudo humoru najniższej kategorii]

P.S.
Co mnie martwi, to fakt, że na gramie sie pewnie zaroi od trollowników-tarczowników którzy pokazują idealnie poziom subskrybentów pana Rojewskiego, tj teksty typu "Wyp*******j od Roja, Chu ci w D 3 w bok od niego!" itp kwiatki to jest największa argumentacja jego bazy wyznawców.
Ewentualnie zawsze można pokrzyczeć, ze jesteśmy wszyscy hejterami [bo pojęcie konstruktywnej krytyki dla panów R&R nie istnieje, oni maja monopole na racje najmnojsze, prawdy objawione i wróżby niedzielne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:54, TobiAlex napisał:

Chcesz sensowny argument odnośnie ROJO? Proszę bardzo - Grażyna Żarko. I tyle w temacie.
Fakt, później przeprosił, ale te przeprosiny działają tak samo jak w sądzie "przysięgli
nie wezmą tego pod uwagę" (a co usłyszeli to usłyszeli). Przeprosił tylko dlatego, że
został zbluzgany przez ludzi.


To znaczy... ja go nie bronię za to, ale w pewnym sensie to wyglądało tak że wszyscy zbluzgali na Grażkę, a potem gdy pojawiło się to w TV i zaczęli pokazywać Roja jako głównego przywódcę tego całego zamieszania to ludzie zapomnieli jak sami bluzgali. To jest o tyle złożona sprawa że i twórcy Pani Grażyny i wszyscy bluzgający nie są bez winy i nie da się nikogo w 100% wybielić. Najbardziej w tym wszystkim właśnie szkoda tej starszej kobiety, bo nie wytrzymała tego całego naporu hejtu ze strony wszystkich na YT i nie tylko. Oczywiście, że są jakieś granice których przestrzegać trzeba ale jeżeli jest to tylko wycinek np. gameplayu i jest mówione, że Rojo stworzył grę, w której zabija ją (a wiadomo że to Kodenamed) to już trzeba mówić o tym, że media zrobiły do tego wszystkiego odpowiednią otoczkę.

Wniosek- jak się chce oglądać to się ogląda, jak nie to nie. Fakt, że od pewnego czasu Rojo jak widać współpracuje z gram.pl mnie trochę zaskoczył, ale też nie do końca, bo jednak w tej branży siedzi. A ta cała akcja PGŻ już się skończyła ładnym happy endem w postaci wysłania jej do sanatorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, słabo to wyszło. Ciężko mi było wysłuchać to do końca. Następnym razem jak zobacze coś z "ROJO" to po prostu sobie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować