Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Resident Evil 6 będzie więcej akcji niż w Call of Duty. Dowód? Nowy trailer, na którym jest dosłownie wszystko!

8 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Walka na pokładzie samolotu, pościgi na motorach i skuterach śnieżnych, sekcje podwodne i oczywiście strzelanie do zombie - to wszystko, i jeszcze więcej, znajdzie się w Resident Evil 6. Nie wierzycie? Zobaczcie najnowszy zwiastun!

Przeczytaj cały tekst "W Resident Evil 6 będzie więcej akcji niż w Call of Duty. Dowód? Nowy trailer, na którym jest dosłownie wszystko!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zapowiada sie super gra bedzie horror w kampanii Leona i akcja u Chrisa i Jake czyl cos dla kazdego. Mam nadzieje ze ta gra bedzie trwac te obiecane 30godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zapowiada sie super gra bedzie horror w kampanii Leona i akcja u Chrisa i Jake czyl cos dla kazdego. Mam nadzieje ze ta gra bedzie trwac te obiecane 30godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: w momencie pojawienia się pierwszego... no może nie pierwszego, drugiego filmu z serii Resident Evil, ale i także ze względu na zmieniający się rynek preferujący akcję niż typowy, rasowy horror gra musiała ewoluować. Ostatnio sobie przysiadłem do Nemesisa i fajnie mi się grało, ale to bardziej dlatego że zazwyczaj preferuję starsze tytuły, gdy nie ma czegoś nowego i godnego zagrania. Tylko że dzisiejszemu graczowi, którego raczej casualem jak kiedyś nazywać nie można (to już jest gracz, a gracze "starsi" to ci hardkorowi) nie podpasuje model rozgrywki, który był za czasów RE 1-3. A że twórcy z wielkich koncernów robią gry dla większości, a nie mniejszości krzyczącej "my chcemy czegoś co nie będzie durną strzelanką" dlatego trzeba się z tym pogodzić i jakoś te pigułki połykać lub ich w ogóle nie brać.

Co nie oznacza, że nowy RE będzie zły- bardzo mi się podoba i czekam na jego premierę na PC. Z pewnością będzie lepszy niż film z tego co widzę po trailerach Retribution... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować