Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Medal of Honor: Warfighter wystartuje na początku października wyłącznie na Xboksie 360

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Electronic Arts zapowiedziało, że otwarta beta Medal of Honor: Warfighter wystartuje na początku października, ale grę będą mogli wypróbować przed czasem tylko posiadacze konsoli Microsoftu.

Przeczytaj cały tekst "Beta Medal of Honor: Warfighter wystartuje na początku października wyłącznie na Xboksie 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ten news o 2 mapkach za 40 zeta, tera nie dają nawet szansy, żeby protestować gry na piecu, coś czuję że faktycznie trza będzie zrezygnować z zamówienia :/ szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O EA mnie zadziwiło.To co zrobili z BF 3 na X-a (słaba optymilizacja, bugi,tragiczne SI,patche po 2GB) w porównaniu do PS3,myślałem że znów oleją X-a i będą promować gre only PS3.Ale to dobrze wypróbuje tą bete.Bo jednak Xbox to Xbox nie ma lepszej konsoli do grania w FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 20:41, Kajmal napisał:

Tera, to się wkurzyłem.Niech się pierdolą panowie z EA.Rozumiem coda, ale MOH?Litości...

Jak EA chce pobić Call of Duty, to musi to zrobić na platformie, na której ta seria jest najpopularniejsza. Czyli X360. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze w EA maja zaprogramowany azymut na szmal wiadomo juz od jakiegos czasu i nie dziwie sie im az nadto, martwi natomiast postawa M$- dobrze by bylo zeby wzieli sie w koncu za jakies konkretne IP, inaczej w kolejnej generacji nie beda mieli wiekszych atutow w walce z konkurencja. Eksluzywne dema i inne absurdalne roszady marketingowe nigdy nie zastapia solidnego lineup-u, Sony zdaje sie powoli idzie po rozum do glowy ale M$ najwyrazniej nie moze sie wyrwac z letargu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by bylo troche ryzykowne robic z tego powodu zaleglosci na x360, zwlaszcza ze konkurencja takze ruszyla z tematem. Dopoki klient nie wie czego sie spodziewac bedzie bazowal na tym co dzieje sie w tym momencie, a skoro Sony -podobno- nie zamierza sie tym razem spoznic z nowa konsola wychodzi, ze M$ zwyczajnie wrzucilo "N" i pyrka sobie na wolnych obrotach. Nie po to zapowiada sie cholera wie jak dlugie cykle generacyjne, zeby nie wspierac ich nalezycie w ostatnich latach zywota, to jest taktyka dobra na teraz, ale klient "jutra" moze sie zaczac rozgladac za czyms konkretniej oblozonym ex''ami. M$ pokazuje jedynie, ze dobrze prowadzi wlasny interes, skosnoocy dla odmiany zjadaja wlasny ogon, ale w tym calym dziadostwie znajduja miejsce dla publicznosci. Na dzien dzisiejszy nie mam zludzen po ktorej stronie stanac, nawet z pominieciem kwestii przyzwyczajen, ekskluzywne dema to pierdoly, ktore nie stanowia dla mnie zadnej karty przetargowej, najwyzej sie na nie obrusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny.Jeżeli tak się chcą bawić to ok.Wiem ,że wiele to nie zmieni ale anuluję preordera na nowego MOHA.Poprostu mają graczy za nic , zapominają że to oni są dla graczy a nie odwrotnie.To co się dzieje od kilku lat to jest jedna wielka żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować