Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 doczeka się kolejnych DLC z postaciami, jeśli Mechromancer okaże się sukcesem

48 postów w tym temacie

Gdzie te stare dobre czasy bez DLC tuż po premierze. Nigdy nie uwierzę, że tka zawartość nie jest wycinana z gry i sprzedawana później, jako "nowy" element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:06, SpecShadow napisał:

Przebłyski z czasów gdy pojawiła się niesławna zbroja dla konia... Wtedy też mówili podobnie.

Akurat granie różnymi postaciami w Borderlands sporo się różni, co nie zmienia faktu, że mogliby dodawać nowe poziomy, a nie nowe postacie, bo granie po raz enty w tych samych miejscach znudzi się nawet, jeśli gra się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@OsO
@SpecShadow
Widzę, że macie mgliste pojęcie o cyklu produkcyjnym gier komputerowych/konsolowych segmentu AAA. Gotowy produkt idzie do tłoczni (po uprzednich testach i certyfikacji) na ok. 2 miesiące przed datą premiery. Dopiero wtedy developerzy mogą się skupić nad planowaniem tworzenia przyszłych DLC - w końcu czymś muszą się zajmowac pracownicy, by nie wywalać ich na bruk, prawda? Będą robić przyszłe dodatki, to proste jak konstrukcja cepa.

A co złego w DLC, które zaoferują dobry stosunek jakości do ceny? Znając ekipę Gearbox tak właśnie będzie w przypadku dalszych rozszerzeń "Borderlands 2". :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam z niecierpliwością na edycję GOTY i wtedy się skuszę na 4-pack ze znajomymi. Dokładnie tak było z 1 częścią. A jeśli nei będzie GOTY to pozostają promocje na steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:33, Akoss-94 napisał:

W takim razie czekam z niecierpliwością na edycję GOTY i wtedy się skuszę
na 4-pack ze znajomymi. Dokładnie tak było z 1 częścią. A jeśli nei będzie GOTY to
pozostają promocje na steam :)

A promocja na Muve: zniżka 40% w postaci kuponu Kompanii Graczy + ogłoszona niedawno ich "Darmodostawa"? Całość wynieśie tylko jakieś 85 zł! Nie łaska skorzystać z takiej okazji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:04, Os0 napisał:

Gdzie te stare dobre czasy bez DLC tuż po premierze. Nigdy nie uwierzę, że tka zawartość
nie jest wycinana z gry i sprzedawana później, jako "nowy" element.


To uwierz, bo nie wszyscy tak robią. Akurat Borderlands i GTA IV to te gry, do których DLC są duże i warte swojej ceny. Zresztą jak było kiedyś? Często duży dodatek do gry to m.in. zawartość, która nie znalazła się w podstawowej grze. Jakoś wtedy ludzie nie beczeli. Czasy wersji pudełkowych idą powoli do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać inro do gry gdy jeszcze dodadzą z 10 nowych postaci?
Jakoś by wypadało je przedstawić a nie wybrać je bez żadnej prezentacji... Pewnie zostanie bez zmian, bo nie będzie to ich obchodzić...
Żal mi tych którzy kupili season packa i myśleli że będą już mieć wszystko xD

No cóż, pozostaje mi pogratulować preorderowcom udanego zakupu a reszcie w tym i yours truly tego że się wstrzymali i czekają na kompletną wersję za 34 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 16:53, Sanders-sama napisał:

No cóż, pozostaje mi pogratulować preorderowcom udanego zakupu a reszcie
w tym i yours truly tego że się wstrzymali i czekają na kompletną wersję za 34 zeta.

Poczekasz 3 lata... Naprawdę chcesz czekać taki szmat czasu, by pograć w tę miodną gierkę? a na GreenManGaming (wraz z kuponem rabatowym) "Season Pass''a" dostaniesz za 24 dolce, czyli w przeliczeniu ok. 76 zł. Nie jest to astronomiczna kwota. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:18, Janek_Izdebski napisał:

Poczekasz 3 lata... Naprawdę chcesz czekać taki szmat czasu, by pograć w tę miodną gierkę?
a na GreenManGaming (wraz z kuponem rabatowym) "Season Pass''a" dostaniesz
za 24 dolce, czyli w przeliczeniu ok. 76 zł. Nie jest to astronomiczna kwota. :) Pozdrawiam.



Pewnie maximum 1,5 roku, na allegro też ktoś wystawia te season passy i to jeszcze taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:20, Sanders-sama napisał:

Pewnie maximum 1,5 roku, na allegro też ktoś wystawia te season passy i to
jeszcze taniej...

I ryzykujesz banem, ponieważ "Season Pass" będzie "made in Russia". A słyszałeś, że były kłopoty z wersją RU tej gry? Naprawdę polecałbym kupić tego "Passa" na GMG. :)

Co do banów, spytaj np. aope, lordpilota. Potwierdzą, to co piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:24, Janek_Izdebski napisał:

I ryzykujesz banem, ponieważ "Season Pass" będzie "made in Russia". A słyszałeś,
że były kłopoty z wersją RU tej gry? Naprawdę polecałbym kupić tego "Passa" na GMG. :)


Ryzykuję tym że piszę że jest coś takiego?
Hmmm, nie sądziłem że za uświadamianie kogoś o czymś można banować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:25, Sanders-sama napisał:

Ryzykuję tym że piszę że jest coś takiego?
Hmmm, nie sądziłem że za uświadamianie kogoś o czymś można banować...

Ryzykujesz tym, że Steam wraz z Gerboxem zbanują Ci:

a) grę lub zniknie ona z Twojej biblioteki - wersja łagodniejsza

b) zbanują Ci całe konto na Steam - wersja okrutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Allegro klucz steamowy za 47zł, jak pisał sprzedający "Jest to całkowicie legalny klucz aktywacyjny, który nie zostanie zbanowany", a że miał same pozytywy to mi chyba pozostaje wierzyć. Zapewne będzie to wersja nieromansująca z mechami, ale co tam, inwestycja nawet jeśli podejrzana, to dobra.
Chociaż się jeszcze zastanawiam czy opłacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pitchford dodał, że prócz DLC związanych z Season Pass będą jeszcze inne. Powiedział, że gracze uwielbiają Borderlands 2 i oczekują coraz więcej zawartości"

Kupiłem Loot Chest Edition i Season Pass, razem prawie 600pln, oczekauje wszystkiego za tą cenę, jak wyjdą jakieś dodatkowe DLC i będę musiał za nie zapłacić to podziękuję Gearboxowi i 2Kgames w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:51, Liqid napisał:

Znalazłem na Allegro klucz steamowy za 47zł, jak pisał sprzedający "Jest to całkowicie
legalny klucz aktywacyjny, który nie zostanie zbanowany", a że miał same pozytywy to
mi chyba pozostaje wierzyć.

Problem w tym że pozytywnego komentarza na Allegro cofnąć się nie da. Ludzie najczęściej grę aktywują, ściągają, uruchamiają i wszystko im działa, więc wystawiają opinię sprzedawcy. Steam zaś reaguje po jakimś czasie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 18:47, Kadaj napisał:

Problem w tym że pozytywnego komentarza na Allegro cofnąć się nie da.
Ludzie najczęściej grę aktywują, ściągają, uruchamiają i wszystko im działa, więc
wystawiają opinię sprzedawcy. Steam zaś reaguje po jakimś czasie. ;p

Dokladnie jak pisze Kadaj, klucz na Allegro to taka "bomba z opóźnionym zapłonem". I tak wybuchnie, to tylko kwestia czasu i odpowiedniej reakcji Steam. ;(

Jeśli już, to lepiej kupować na Gamecodes.pl czy Keye.pl, ale bezpośrednio w ich sklepach, a ich profilach na Allegro. Warto też od razu prosić ich o fakturę VAT - to także jakaś forma zabezpieczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować