Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oddano prawie 10 milionów głosów na gry ze Steam Greenlight. Kiedy kolejne tytuły dostaną zielone światło?

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

W połowie października lista gier zatwierdzonych przez Valve zostanie wzbogacona o 10 pozycji. Tymczasem organizatorzy akcji ujawnili kilka ciekawych statystyk związanych z platformą Steam Greenlight.

Przeczytaj cały tekst "Oddano prawie 10 milionów głosów na gry ze Steam Greenlight. Kiedy kolejne tytuły dostaną zielone światło?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: czekam na to aż Black Mesa pojawi się na Steamie i będzie mi liczona do statystyk i tak dalej. Bo naprawdę to dobry kawał roboty ludzi, którzy ją stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 21:03, Muradin_07 napisał:

Powiem szczerze: czekam na to aż Black Mesa pojawi się na Steamie
i będzie mi liczona do statystyk i tak dalej. Bo naprawdę to dobry kawał roboty ludzi,
którzy ją stworzyli.

Popieram kolegę w całej rozciągłości. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo rozumiem czym tu się podniecać. Mam gry praktycznie wyłącznie na steamie ale nie jestem takim fanatykiem aby cieszyć się, że gra F2P albo open source tam trafiła. Jak mi się podoba Black Messa to ją ściągnę ot tak a nie będę czekął na steama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale dostając wsparcie od Steam dostaje się też wsparcie do wielu innych rzeczy, m.in te statystyki, achievmenty, które są tylko w grze, a nie ma ich na Steamie no i nie trzeba szukać patchów czy innych pierdółek tylko automatycznie ciągną się na Steamie. Więc nawet fajnie że pojawi się to na tej platformie oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich naprawde fajnych gier to tez bym chcial zobaczyc Interstellar Marines. Black Mesa to fajna inicjatywa, ale poki co mod jest niedopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem sposób na połączenie Black Mesa ze Steamem bez tego oficjalnego dodania do Greenlight, sami twórcy to podali i trzeba trochę pogrzebać w plikach Steam. Potem chyba wszystko liczy się do statystyk i nie jest dodane jako gra z poza Steam. Ale czekam na wersję "oficjalną" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować