Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej Painkiller Hell & Damnation

10 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Garść DLC, artbook, soundtrack, duża figurka demona – to tylko niektóre dodatki, które, według jednego z zagranicznych sklepów, wejdą w skład kolekcjonerki Painkiller Hell & Damnation.

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie: znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej Painkiller Hell & Damnation" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za co chcą 315 zł. Nic tam nie ma. No chyba, że za skórki do multiplayera płacimy 200 zł. To spoko :) Żal.pl. Przy całym szacunku dla marki Painkiller, ale nie ma mowy, żebym za taką kosmiczną cenę, kupił nowego Painkillera. EK jest uboga jak za 315 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy za takie ''''gówno''''?! Grałem w betę i mogę powiedzieć, że 50 zł za tą grę to mogę dać... i ani gronia więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest kosmiczna, chyba że figurka jest z platyny. Nie ma co osądzać tego zestawu i ceny, skoro na razie znamy tylko skład i cenę(obie niepotwierdzone do tego). Jeśli figurka będzie duża i dobrze wykonana, to nawet te 250zł dopłaty względem samej gry nie jest takie nierealne. Jeśli natomiast figurka jest słaba, to ktoś się przeliczył i to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem strzelili sobie w plecy dając takie ceny... 20 euro za to ? To u nas to będzie pewnie za 70 złotych jakoś conajmniej jak nie 80.... 10 euro/40 złotych to jest istny MAX co da się z tego wyciągnąć - remake''a gry za 20 złotych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1zl by byl i tez byscie marudzili. Nie chcesz nie kupuj i wracaj do CODa ktory wnosi tyle "nowinek" ze hej. PK zawsze byl i bedzie nie dla mas a dla waskiego grona hardcorowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:29, Szreder napisał:

Za 1zl by byl i tez byscie marudzili. Nie chcesz nie kupuj i wracaj do CODa ktory wnosi
tyle "nowinek" ze hej. PK zawsze byl i bedzie nie dla mas a dla waskiego grona hardcorowcow.


A Painkiller wprowadza tyle "nowinek" ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie wynik działań chłopaków z Farmy 51 ale ciągnięcia dalej niefortunnej polityki Nordic Games jeszcze za czasów Jowood. Jeszcze się okaże że w Polsce jedyna wersja jaką będziemy mogli kupić będzie cyfrowa kopia steam. Znów Polacy robią PK a nie ma ani jednej informacji o polskim wydawcy ani cenach. Także uważam ze 300 zlotych to totalna porażka. Ja z gram.pl kupowałem swojego czasu DOW2: Retribution edycje kolekcjonerską za 80 zeli!!! Koszulka, plakat, 4 DLCKi i duże pudło. Jeżeli mamy mieć do kogoś pretensje to tylko do Nordic Games a zwłaszcza starej ekipy z Jowood. Beta mi się bardzo podobała ale obawiam się ze w dniu premiery gry nie kupię gdybym miał to zrobić. 14 poziomów ze starego PK za 80 zeli gdy czarna edycja liczyła ponad 40 ( z dodatkiem).. czyli co kupujemy na starcie 0.5 PK HD a nie 1.0 PKHD. Mnie osobiście ten fant się nie podoba bo kolejne poziomy niemal na 100% będą sprzedawać w formie DLC... Łakomemu nadmiar pieniędzy gardła nie napełnia, a je poszerza. I tu nie kieruje tego do twórców gry, którzy starają się włożyć w nią całe serce, ale do chciwego właściciela marki. Sam po dziś dzień żałuję że zgodziłem się współpracować przy 2 ostatnich odsłonach serii, będącymi w zanadrzu fanowskimi modami... i to za frajer. Niestety takie są realia ekipy z Jowood, którzy nadal działają po zmianie szefostwa na Nordic Games.

Jeżeli podobne edycje nie uświadczymy w Polsce w jakiejś niewygórowanej cenie (nie domagam się tu 20 złotych, ale stówa maks za kolekcjonerke to racjonalna cena), to nie ma bata. Na dobre relacje z NG nie mam co liczyć bo nie zamierzam na naszym serwisie Painkiller.ugu.pl promować coś co zaczyna wyglądać jak kolejny skok na kasę i próbę wydymania fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować