Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-orderowcy Darksiders II mogą już pobrać DLC Grobowiec Argula

22 postów w tym temacie

"The European PS3 version will go live the next day on Wednesday 26th September."
Na jakiej platfromie KrzysztofT pobrał już dodatek?

P.S. Nie mogłem edytować wcześniejszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jaki kod jest potrzebny? Kupiłem Darksider Ii Edycję Limitowaną w dniu premiery. W pudełku jest kod na zawartość dodatkową, niestety kod ten mi nie działa więc myślałem, że to przez to, iż rzeczone DLC jeszcze się nie pojawiło. Przeczytałem tego newsa, znowu wpisałem kod z pudełka, ale dalej wywala mi, że nie prawidłowy kod. Oczywiście próbuje to aktywować na Steamie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 01:33, TobiAlex napisał:

Nie rozumiem, jaki kod jest potrzebny? Kupiłem Darksider Ii Edycję Limitowaną w dniu
premiery. W pudełku jest kod na zawartość dodatkową, niestety kod ten mi nie działa więc
myślałem, że to przez to, iż rzeczone DLC jeszcze się nie pojawiło. Przeczytałem tego
newsa, znowu wpisałem kod z pudełka, ale dalej wywala mi, że nie prawidłowy kod. Oczywiście
próbuje to aktywować na Steamie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi?


Heh, odpowiem sam sobie :/ Dzięki CENEGA, że nie raczyliście nawet napisać, iż ten kod to nie jest kod Steamowy, i żeby dostać zawartość dodatkową trzeba jeszcze zarejestrować grę w THQ! Najlepiej wrzucić gównianą wkładkę, która nic nie wyjaśnia. Ja nie mogę pojąć jednego - jak to możliwe, że CENEGA jako firma / dystrybutor w ogóle istnieje jeszcze na rynki O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wpisać ten klucz na stronie THQ do tej zawartości dodatkowej?Zarejestrowałem grę Darksiders,ale opcji "Limited Edition" nie było do wyboru.Poza tym ta rejestracja to jakaś dziwna,po prostu rejestracja gry bez podania klucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja Ci powiem też przy okazji premiery byłem ciekaw, ale się doszukałem się jak to ma wyglądać w internecie, bo klucz aktywacyjny nie wyglądał mi na klucz steamowy (który ma po 5 znaków a nie po 4 między "-").

Dnia 24.09.2012 o 01:49, TobiAlex napisał:

Ja nie mogę pojąć
jednego - jak to możliwe, że CENEGA jako firma / dystrybutor w ogóle istnieje jeszcze
na rynki O.o


Bo nie ma sensownej konkurencji?:) Ja tam nie narzekam, bo mnie personalnie nie zawiedli przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie rozumiem dlaczego krytykujecie Cenege! Specjalnie wklejam skan kartki z kodem, aby wam udowodnić, że jak byk jest tam napisane, że podany tam kod nie jest kodem steamowym i musicie go wymienić na stronie, która też jest podana!

20120924092242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz taką kartkę, ale w Polsce chyba Darksiders 2 nie kupowałeś :)(no chyba,że EK ma inną karteczkę). Nie chce mi się skanować mojej, ale kod jest z tyłu "instrukcji" i na tej tylnej stronie jest: opis instalacji, korzystanie z instrukcji sieciowej, kontakt z pomocą techniczną i dwa kody podpisane odpowiednio - "KLUCZ AKTYWACYJNY DO GRY" i "KLUCZ AKTYWACYJNY DO ZAWARTOŚCI DODATKOWEJ". Nie ma nigdzie opisu jak to aktywować i stąd niektórzy mogli mieć problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 09:24, KrzysztofT napisał:

Wybaczcie, ale nie rozumiem dlaczego krytykujecie Cenege! Specjalnie wklejam skan kartki
z kodem, aby wam udowodnić, że jak byk jest tam napisane, że podany tam kod nie jest
kodem steamowym i musicie go wymienić na stronie, która też jest podana!


Chłopie, ale co Ty mi wyjeżdżasz ze skanem kartki nie pochodzącej z polskiej wersji gry??????? Tu masz wersję cenegową.

Dalej jesteś taki cwany? Jezu...

20120924121924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 12:19, TobiAlex napisał:

> Wybaczcie, ale nie rozumiem dlaczego krytykujecie Cenege! Specjalnie wklejam skan
kartki
> z kodem, aby wam udowodnić, że jak byk jest tam napisane, że podany tam kod nie
jest
> kodem steamowym i musicie go wymienić na stronie, która też jest podana!

Chłopie, ale co Ty mi wyjeżdżasz ze skanem kartki nie pochodzącej z polskiej wersji gry???????
Tu masz wersję cenegową.

Dalej jesteś taki cwany? Jezu...



Akurat kartka, którą zeskanowałem pochodzi z kolekcjonerki sprzedawanej w POLSCE przez Cenegę. I nie wiedziałem, że karta z kodem DLC z kolekcjonerki różni się od wersji zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować