Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki sukces zbiórki na nowego Broken Sworda

8 postów w tym temacie

Eeee, bardzo jestem ciekaw, jakby sequel BaSS miał wyglądać. Bo zakończenie gry jakichś specjalnie luźnych wątków nie pozostawia :).

BTW, a newsa o tym, że na Planetary Annihilation zebrano ponad 2 miliony "zielonych", to jakoś nie napisaliście :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 18:29, Blackhand napisał:

Eeee, bardzo jestem ciekaw, jakby sequel BaSS miał wyglądać. Bo zakończenie gry jakichś
specjalnie luźnych wątków nie pozostawia :).

BTW, a newsa o tym, że na Planetary Annihilation zebrano ponad 2 miliony "zielonych",
to jakoś nie napisaliście :P.


Bo to nie jest news, że gra XX zebrała YYY pieniążków na Kickstarterze, ale bardziej w stronę tego, że pojawi się nowa część Broken Sworda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 23:03, Zaix_91 napisał:

...

Bo to nie jest news, że gra XX zebrała YYY pieniążków na Kickstarterze, ale bardziej
w stronę tego, że pojawi się nowa część Broken Sworda :P


Tu nie o to chodziło :). To była taka delikatna aluzja - uważam, że czasem przed opublikowaniem newsa należałoby się dobrze zastanowić, czy informacja jest tego warta. Sądzę, że zarówno w przypadku BS jak i PA nie warto :) (dodam, że PA jestem dość mocno zainteresowany, w końcu to ma być duchowy następca TA :), zresztą i tak nie mam nic ani do PA ani do BS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować