Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

Uplink-symulacja hakera

33 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 21:45, KHRoN napisał:

chyba jedynym rozwiązaniem będzie zaniechanie misji i zapłacenie kary umownej ;)


Cóż zacznę chyba od nowa. Bo raz mi się zdarzyło, że pokasowałem w jednym kompie wszystkie dane. Ale, że w innych firmach ich nie ma? to już lekka przesada. A tak dobrze mi szło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:54, Lukasz110 napisał:

Ale, że w innych firmach ich nie ma? to już lekka przesada.


o czym ty mówisz? ;) jakim sposobem tajne projekty "systemu dociepleń >>futrzak<<" firmy Krzak i ska. mają znaleźć się na serwerach firmy Docieplenia sp zoo? :) czy jakiekolwiek inne poufne dane...? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grałem w demo i mi się całkiem spodobało(BS hakera bodajże), ale szkoda mi trochę wydać 3dychy na tekstówkę :/, zna ktoś może jakiś podobny freeware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera bardzo fajna,chociaż w demku nie wiedziałem jakie jest hasło w misji!!!Pamiętam jak zobaczyłem kiedyś jak pokazują Uplinka w TV i było tam to hasło,ale u mnie nie pasowało:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:43, Skywalker560 napisał:

Giera bardzo fajna,chociaż w demku nie wiedziałem jakie jest hasło w misji!!!Pamiętam jak zobaczyłem
kiedyś jak pokazują Uplinka w TV i było tam to hasło,ale u mnie nie pasowało:).


A używałeś programu do łamania haseł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:46, Lukasz110 napisał:

> Giera bardzo fajna,chociaż w demku nie wiedziałem jakie jest hasło w misji!!!Pamiętam
jak zobaczyłem
> kiedyś jak pokazują Uplinka w TV i było tam to hasło,ale u mnie nie pasowało:).

A używałeś programu do łamania haseł?



Nie pamiętam,ale chyba nie miałem wtedy pieniędzy na to.Już dawno nie grałem w tę grę:)(i chyba nie zanosi się na to,abym zagrał ponownie:().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie gram w uplink i moge stwierdzic ze jest to ciekawa i wciągająca gierka polecam ją kazdemu na nudne godziny w domu :PP a jesli by ktoś mógł to mozecie mi pomóc ?? bo mam problem gdy mam zmienic dane jednemu gościowi :PP mam za mało czasu :PP jak zrobić by miec wiecej czasu na włamanie sie i zmienienie danych?? to jest chyba poziom 4 :P z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:56, manet napisał:

aktualnie gram w uplink i moge stwierdzic ze jest to ciekawa i wciągająca gierka polecam
ją kazdemu na nudne godziny w domu :PP a jesli by ktoś mógł to mozecie mi pomóc ?? bo
mam problem gdy mam zmienic dane jednemu gościowi :PP mam za mało czasu :PP jak zrobić
by miec wiecej czasu na włamanie sie i zmienienie danych?? to jest chyba poziom 4 :P
z góry dziękuje :)


Musisz robić "łączenie skokowe" przeskakujesz z jednego serwera na drugi etc itd aż do docelowego serweru.(zalecam zaczynać połączenie skokowe od interNIC bo jest słabo chroniony i może puźniej wejść i pousuwać logi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest to już stary temat ale mam nadzieje że ktoś wciąż tu zagląda. jeśli tak to mam prośbe. Jak zainstalować jakiś program za pomocą konsoli (chodi mi o tę misje w kturej trza zainstalować MonitorObjawienia w serwerze usług wewnętrznych AAC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować