Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo XCOM: Enemy Unknown ujrzało światło dzienne

31 postów w tym temacie

Klikam ''pobierz'' i nic :(

Edit: Teraz mam 'no subscription', kumpel pokoj obok sciaga bez problemu wiec bede dalej probowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 19:16, DarthSomeone napisał:

Zrestartujcie steama, zawsze pomaga na takie błędy.


Wlasnie to robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, popyt na to demo przerósł chyba nawet twórców gry a już na pewno Valve. No ale co się dziwić, gra ponoć świetna i godny następna oryginału sprzed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny news. Na nowego x-coma czekam z niecierpliwością i muszę przyznać, że zapowiada się naprawdę smakowicie. Demko właśnie ściągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak;p zabielilem ekran monitoru:D:D:D:D:D a powaznie to absolutne MUST HAVE:D:D szkoda tylko ze w demie nie dali wiecej opcji ktore mozna obejrzec w bazie:P

PS. Zauwazyliscie ze na Steam gra kosztuje 49.99(nieco ponad 200pln) Euro a na gramie 119 pln?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1sze bardzo się cieszę, że jako jedni z nielicznych, wydali demo PRZED wydaniem pełnej gry.
demo zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, na pewno kupie gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja demo oceniam jako niefortunnie dobrane. Znaczy super, że w ogóle jest, ale po nim można wysnuć takie wnioski dotyczące gry:

- uproszczona: żadnego kucania, padania - po prostu wskaż osłonę a żołnierz już sam się ustawi tak jak trzeba

- z niepotrzebnymi bajerami: kamera third person wygląda na zrobioną "pod marketnig", żeby próbować sprzedać tytuł jako chociaż połowiczną grę akcji poprzez odpowiednio dobrane screeny.

- dziwny interfejs: cele zmienia się tabem, chociaż przy wyłączonej kamerze TPP można przecież spokojnie wskazywać myszką, co będzie dużo wygoidniejsze i szybsze przy walce z więcej niż dwoma ufokami na raz (ale może to przypadłość dema, bo raz udało mi sie zmienić cele myszką, dopiero później uparło się na tab).

- cieniutko z różnorodnością map: raz zagrałem misję w Ameryce, raz w Chinach. Układ osłon, budynków, ufoków identyczne, różnica to napisy na tabliczkach

- AI nieporadne głupiejące kiedy gracz zrobi coś inaczej, niz twórcy przewidzieli.

- interaktywna baza: co mi po tych wszystkich super widokach, skoro przechodzę między pomieszczeniami i tak klikajac w tabliczki a nie w interesujący mnie obszar?

Zostaje wierzyć, że to tylko bolączki dema i w pełnej będzie lepiej. Bo na razie jest dobrze ale do urywania tyłka sporo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że sterowanie trochę boli. Perfidnie widać, że sterowanie jest robione pod pada, i wszystko oprócz pokazywania gdzie mają się udać żołnierze wydaje się lepiej robić na padzie. I chyba skuszę się na pada jednak grając. Tryb strategiczny podoba mi się, nawet jak jest uproszczony. Daje satysfakcję i wymaga nadal myślenia i zmysłu taktycznego (jednak używanie za dużo lub w złej kolejności dash, może nieciekawie się skończyć). Zresztą grę mam już kupioną i czekam na dostawę ... Jedyna, rzecz jaka mnie rozczarowała w demie to zero swobody i to że nie można się pobawić bazą _^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować