Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Heroes VI - Złota Edycja z premierowym zwiastunem

12 postów w tym temacie

To nie wiem co lepsze- kupić sobie pakiet wszystkich części HOMM z dodatkami czy VI z dodatkami. Jakoś wydaje mi się że to pierwsze, a potem dodatki sobie dokupić w promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy data wydania DLC jest na pewno poprawna? Z tego co mi wiadomo i co można znaleźć na róznych stronach w internecie to data wydania Dance Macabre to 27 września 2012 a nie 27 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:54, Muradin_07 napisał:

To nie wiem co lepsze- kupić sobie pakiet wszystkich części HOMM z dodatkami czy VI z
dodatkami. Jakoś wydaje mi się że to pierwsze, a potem dodatki sobie dokupić w promocjach.

A będziesz grał w to wszystko z kolekcji czy rozdasz komuś :)? Generalni bym brał najnowszą część z dodatkami i rozejrzał się za V + dodatki w promocji. VI jest prequelem części poprzedniej więc nawet będziesz miał to chronologicznie pograne. Na starym uniwersum (HI- IV) Ubi postawiło krzyżyk i nie będzie już kontynuowane. Acha i muszę jeszcze wrzucić "HoM&MIII najlepszą częścią herosków jest" zanim mnie tu będą chcieli linczować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej: grałem we wszystkie, mam na różnych płytach. Ale może być problem z odpaleniem na dzisiejszych Windowsach. Zakładam, że wersje w packu są tak zrobione, że odpalają się na wszystkim i dlatego bardziej mi się opłaca kupić tą antologię I-VI i mieć wszystkie części. Swoją drogą w jedynkę to sobie bym pograł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 01:21, SmokeY napisał:

Acha i muszę jeszcze wrzucić
"HoM&MIII najlepszą częścią herosków jest" zanim mnie tu będą chcieli linczować;)


nie musisz, mi osobiście bardzo dobrze grało się w 4 uznawaną podobno za najgorszą :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:59, Bosper napisał:

Czy data wydania DLC jest na pewno poprawna? Z tego co mi wiadomo i co można znaleźć
na róznych stronach w internecie to data wydania Dance Macabre to 27 września 2012 a
nie 27 października

Tak, chodzi jednak o wrzesień, czyli debiut w ten czwartek (wszak to "premierowy" trailer :)).
Kłaniam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie okładkę tego czegoś:
http://i40.fastpic.ru/big/2012/0924/10/cb3a400e4a1da4e3f621c849cee41810.jpg

Ja nadal czekam na Heroes III Remake albo wersje HD, nie chodzi tu tym bardziej o rozdziałkę bo da się grać na 800x600 .. są nawet mody.. chodzi o to aby dodali nieco ulpeszeń i więcej rzeczy do H 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie okładkę tego czegoś:
http://i40.fastpic.ru/big/2012/0924/10/cb3a400e4a1da4e3f621c849cee41810.jpg

Ja nadal czekam na Heroes III Remake albo wersje HD, nie chodzi tu tym bardziej o rozdziałkę bo da się grać na 800x600 .. są nawet mody.. chodzi o to aby dodali nieco ulpeszeń i więcej rzeczy do H 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 22:54, Muradin_07 napisał:

/ciach/


Brałbym pakiet, a te dwa małe dziadostwa ewentualnie dokupił jak znajdą się za 10 zł na jakiejś wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupił ktoś tą ZE ? Interesuje mnie (papierowa?) mapa, która podobno jest w tym zestawie. Mógłby ktoś wrzucić tu jej zdjęcie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować