Zaloguj się, aby obserwować  
gamemaster

The Sims + Dodatki -Temat ogólny

51 postów w tym temacie

Postanowiłęm założyć ten temat ponieważ nie znalazłem żadnego na forum o sims 1.
Na początek mam pytanie jakie czary udało wam się odkryć w The Sims Abrakadabra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra Simsy na początku spodobała mi się, ale po kilku dnia po porostu znudziła mi się. Długi czas nie grałem ale chciałem zagrać w nią ze wszystkimi dodatkami ale nie miałem wystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku:( , po zmiania dysku pożyczyłem sobie simsy ze wszystkimi dodatakami znowu zaczęłem grać ale znowu mi się znudziła, taka po prostu jest tak gra że się nudzi bo prawie wkółko robisz to samo już od simsów wole symulacje budowy miasta simcity 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę wybrać mniejsze zło i odgrzebać stary temat, by nie zakładać nowego ;)

Moja siostra dostała wczoraj na mikołaja zestaw trzech dodatków(cz. 1): Zwierzaki, Gwiazda, Balanga. Zwierzaki i Gwiazda zainstalowały się poprawnie i działają: oba dodatki były na dwóch płytach każdy, te cztery płyty były w pudełku. Są jeszcze dwie koperty: CD 2 i CD 3 - w CD 2 jest płyta z dodatkiem Balanga, w CD 3 są jakieś materiały promocyjne The Sims 2. Zastanawia mnie, że nie było koperty oznaczonej CD 1 - powinna być? Ale z drugiej strony płyta z Balangą nie ma oznaczenia(CD 1 lub 2), więc teoretycznie z jej jednej powinno dać się zainstalować dodatek... ale przy każdej próbie odtworzenia tej płyty komputer wyrzuca błąd, więc nie wiem, co z tym fantem zrobić... a zależy mi na szybkim rozwiązaniu, bo siostra żyć mi nie daje, ciągle mi gada, żebym jej pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...jak ja nie cierpie Simsow. Przed dodatkiem "Abrakadabra" z pierwszych Simsow to nawet sie dalo pograc jak nie mialem FPS-ow albo nic do slashowania. Ale Abrakadabra to byla pierwsza oznaka braku pomyslow. Poszli wiec na latwizne, i stworzyli Atak Klonow: The Sims 2. Nawet eld z CD-Action, najwiekszy maniak Simsow w redakcji CDA, mowi ze ma juz dosc. A jak maniak Simsow ma dosc Simsow, to nie trzeba nic juz dodawac. Slowko do EA - NIGDY NIE WYDAWAJCIE THE SIMS 3!!! BO to oznacza kolejne 134151341 dodatkow tego crapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:41, Dekerinho6 napisał:

mam problem jak ide grać w simsy to po 15min grania gra mi sie poprostu wyłancza co może być
przyczyną gra ma pełną wersje??????

może zainstaluj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:30, przemas15 napisał:

Jak dla mnie Simsy są grą dla dziewczyn

jestem za. co w tym jest interesującego??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprzednio nikt mi nie pomógł czemu? Może teraz pomorzecie. Zainstalowałem wszystko ale mam taki oto błąd (screen) i nie wim co robic. Błagam pomóżcie... Ja w to nie gram, ale siostra nie może życ bez Simsów...

20071221002108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 00:21, Matias16162 napisał:

poprzednio nikt mi nie pomógł czemu? Może teraz pomorzecie. Zainstalowałem wszystko ale mam
taki oto błąd (screen) i nie wim co robic. Błagam pomóżcie... Ja w to nie gram, ale siostra
nie może życ bez Simsów...

czy masz oryginał?? bo jak nie to trzeba z crackować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:20, klaser napisał:

> mam problem jak ide grać w simsy to po 15min grania gra mi sie poprostu wyłancza co może
być
> przyczyną gra ma pełną wersje??????
może zainstaluj jeszcze raz


acha dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi.

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować