Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller Hell & Damnation otrzyma pełną polską wersję językową

7 postów w tym temacie

Kto wyda grę w Polsce? W jakiej cenie? Czy Obama ponownie wygra wybory? Czy będzie można kupić tę grę w waszym sklepie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jeszcze kto wyda grę w Polsce. Wspomniana część gry w newsie, została wydana przez CD-Projekt. To mogę chyba spać spokojnie. Pamiętam Shogo z dubbingiem. Był świetny, a przecież wydawcą było Cool Games. Już nieistniejące niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy teraz na informacje o wydawcy i cenie produktu. Oby nie było to tak jak z PK resurrection że dali nam 6 map za 60 złotych tak i tu mamy w końcu mniej względem oryginału. Na razie w końcu się ucieszyłem, może nasze płacze sprawiły że coś ruszyło pod względem polskiego wydania. Na steamie nadal widnieje w lokalizacji gry ze nie ma Polskiej wersji językowej. Oby to było niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że wyda to CDP.pl albo IQ Publishing( oni ostatnio wydali sporo gier Nordic). Oby nie Cenega, nic do nich nie mam od zeszłego roku (bo wzieli się za siebie), ale kolejna gra w ich portfolio to podchodzi pod monopol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest tylko teraz informacja kto jest wydawcą, i czy cena będzie uczciwa. Wtedy możemy klaskać z radości bo epoka Jowooda (zagarniętego przez Nordic games), który niszczył markę PK przez lata, przeminie i to głównie za sprawą farmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować