Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: niemal wszyscy właściciele PS Vita posiadają również PS3

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wiceprezes ds. marketingu Sony Computer Entertainment America, John Koller, jest zadowolony, że posiadacze PS Vita zwykle mają również PS3, ponieważ są już gotowi na wykorzystanie zalet płynących z połączenia obu konsol.

Przeczytaj cały tekst "Sony: niemal wszyscy właściciele PS Vita posiadają również PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy to jest taka dobra wiadomość dla Sony. Równie dobrze można to zinterpretować tak, że Vita nie trafia do nowych odbiorców i kupują ją niemal wyłącznie wierni fani Sony. A przecież każdej firmie chodzi o docieranie do nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vitę, ale zamiast PS3 Xboxa i jest to problematyczne. Brak znajomości gier na konsole Sony powoduje, że trudniej gra się w spin-offy serii na Vicie, których jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc pieniądze wydawane na kampanię reklamową i osoby pokroju Janiaka były wyrzucone w błoto. Ona sama natomiast okazała się wielką klapą, skoro nie udało się Sony trafić do innych odbiorców niż ci, którzy posiadaja już konsole tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, zgadza się, bo dużo ludzi (w tym i ja) dali się nabrać na papkę PRową, że będzie można odpalić gry z PS3 na PS Vita (tzw. gra zdalna). Oczywiście po premierze Sony się z tego wycofało. Kto dziś się cieszy z tego bajeru? Ano piraci mający przerobione PS3 (tam ten ficzer działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:36, damimav napisał:

Ja sprzedałem PS3 jakieś pól roku temu. Jak kupiłem PS Vita to sprzedałem XBoxa360 i
nie żałuję, gry są świetne, sprzęcik wymiata i coraz to nowsze tytuły wychodzą :)


To chyba gramy na różnych PS Vita i żyjemy w różnych wymiarach. Sprzęcik wymiata? Ta, może 2 lata temu to tak, ale nie dziś. Nowsze tytuły? Ta, szczególnie popierdólki, które mam za grosze lub za darmo na innych platformach a nie po 170 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 13:53, Ziw napisał:

Ja nie wiem, czy to jest taka dobra wiadomość dla Sony. Równie dobrze można to zinterpretować
tak, że Vita nie trafia do nowych odbiorców i kupują ją niemal wyłącznie wierni fani
Sony. A przecież każdej firmie chodzi o docieranie do nowych klientów.


Dokładnie. Tym razem PR słabo wyszedł, pokazali tyle że ułamek z posiadaczy PS3 ma też Vitę. A słowa o nowych klientach brak...

Ktoś orientuje sie ile konsol się sprzedało? Dobili do 3 milionów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 14:56, TobiAlex napisał:

To chyba gramy na różnych PS Vita i żyjemy w różnych wymiarach. Sprzęcik wymiata? Ta,
może 2 lata temu to tak, ale nie dziś. Nowsze tytuły? Ta, szczególnie popierdólki, które
mam za grosze lub za darmo na innych platformach a nie po 170 zł.


A co ci nie pasuje w wydanych już tytułach? Mam prawie każdą pozycję którą wydano na PS Vita a najnowsze Litle Big Planet po prostu wymiata, graficznie, fabularnie i rozbudowaniem. Gra dla każdego w każdym wieku ;)

To że sprzęcik wymiata chodziło mi o to że za taką cenę nie kupisz nic lepszego (mowa o handlerach).
Nie mam na myśli smartfoniee, mam takiego ale granie na nim mnie doprowadza do szaleństwa! Jedyny tytuł w jaki gram na moim smartfoniee to The Settlers HD.
2 lata temu to wymiatało PSP (O konsolach nintendo nie mówię bo miałem każdą i pozbyłem się tego po tygodniach). PS Vita bardzo się mi podoba i coraz więcej moich znajomych się do niej przekonuje. Większość czyta komentarze na forach jaki to beznadziejny sprzęt ludzi którzy nawet nie posiadają lub nie widzieli na oczy tej zabawki :/ Znajomy mówił że to beznadziejna zabawka, jak zobaczył, pobawił się to poleciał następnego tygodnia i kupił ;)

Sony obiecało że dostanie my jedną lub dwie duże produkcje w miesiącu, póki co nie kłamali. Metal Gear Solid HD jest za 99zł, więc jak na dwie gry w jednym paku to nie dużo. Co prawda niektóre ceny są przesadzone i to bardzo :/ No ale nie możemy mieć wszystkiego :P

To co jest na innych platformach, może i jest za darmo ale tu mamy to zawsze przy sobie. jak wiemy producenci Borderlands 2 znaleźli firmę która przeniesie Borderlands 2 na PS Vita. Rozmowy trwają i niedługo się czegoś dowiemy. Ale to nie ważne, mam grę na PC i kupię ją na 200% na PS Vita, dlaczego? Bo bedę mógła grać sobie leżąc w łózko, jadać pociągiem do pracy lub siedząc na ławce w parku ze znajomymi (PS Vita team) i wymieniać się spostrzeżeniami :)

Tak na marginesie to czekam na Handlera od Microsoftu, taki mi XBox360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować