Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, kto wcieli się w Agenta 47 w polskiej wersji gry Hitman: Rozgrzeszenie!

41 postów w tym temacie

0.0 eee, Paweł Małaszyński jest dobrym aktorem, no ale żeby podkładał głos pod Hitmana hmmm, jakoś nie widzę tego, no ale będę czekał na próbki, może się przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie full angol w pudełku, więc w zasadzie mi to lata. Chcecie to grajcie sobie ze supeprofesjonalną polską wersją robioną przez miesiąc, z czego połowa aktorów gra w każdym polskim dubbingu, a cały budżet poszedł na aktora powiedzmy że w porządku, ale totalnie wyjętego z czapy:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YIEVx7ilHE0

Nie przypominam sobie, żeby pierwszy Hitman wyszedł 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie złe będziemy oceniać przy próbkach polskiego dubu, ale wybór to tak... niby dobry, ale nie urywa. Zobaczymy jak to będzie, jak źle to przechodzimy na angielską stronę mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chociaż będzie wybór dubbing/napisy, jak to miało miejsce w przypadku Skyrima. Bo jak nie to dla mnie będzie to największa wpadka Cenegi w tym roku, jeśli idzie o tłumaczenie gier. Hitman to David Bateson i kropka i żadne Małaszyński, Kot, Baka czy inna "gwiazda" tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Paweł Małaszyński. Kolejny debiutant na tym polu ? :) Bardzo chętnie, mam nadzieję, że się postara i da radę ! :) Jak tak dalej będzie, to Cenega stanie się moim ulubionym dystrybutorem w tym roku :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowa Małaszyńskiego: ,,Mniej więcej 20 lat temu, kiedy miałem mniej więcej 15, 16 lat pierwszą grą w którą zagrałem, i to jest prawda (:D) był Hitman. [...] Gorąco wam polecam, naprawdę warto w to zainwestować. Paweł Małaszyński - Hitman rozgrzeszenie."
Chyba to mówi samo za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:20, Pampereczek napisał:

Słowa Małaszyńskiego: ,,Mniej więcej 20 lat temu, kiedy miałem mniej więcej 15, 16 lat
pierwszą grą w którą zagrałem, i to jest prawda (:D) był Hitman. [...] Gorąco wam polecam,
naprawdę warto w to zainwestować. Paweł Małaszyński - Hitman rozgrzeszenie."
Chyba to mówi samo za siebie...


Dokładnie, pewnie nigdy w życiu nie miał styczności z grami, a teraz mówi, że 20 lat temu grał w Hitmana... <double facepalm> No cóż, mam nadzieję, że będzie możliwość grania na kinówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Przecież głos tego aktora w ogóle nie pasuje ani do oryginału, ani do wyglądu 47. Naprawdę nie można było zrobić jakiegoś castingu i wybrać kogoś świeżego, tylko celować w starą ekipę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:57, EmperorKaligula napisał:

kolejny raz zadecydował nazwisko i popularność a nie umiejętności, wersje PL omijam szerokim
łukiem


Hmm.. a jak pan Jacek Rozenek podkłada głos pod niemal każdą grę lub bajkę ? Wtedy nie słyszę gwizdów i krzyków, że znany aktor po raz kolejny jest w obsadzie. Tak samo było z Wiedźminem. A jakoś gracie z polskim dubbingiem. I nie mów mi, że to Polska gra i tak trzeba. Akurat pan Paweł Małaszyński jest świeżakiem. Nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:35, vegost napisał:

Hmm.. a jak pan Jacek Rozenek podkłada głos pod niemal każdą grę lub bajkę ? Wtedy nie
słyszę gwizdów i krzyków, że znany aktor po raz kolejny jest w obsadzie. Tak samo było
z Wiedźminem. A jakoś gracie z polskim dubbingiem. I nie mów mi, że to Polska gra i tak
trzeba. Akurat pan Paweł Małaszyński jest świeżakiem. Nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.

Akurat Wiedźmin zebrał mieszane oceny odnośnie dubbingu. Małaszyński może i w dubbingu jest świeżakiem, ale nie w polskiej kinematografii. Rozenek zaś zwyczajnie pasuje do postaci, które gra. Małaszyński do 47 - za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby robił to SCEP to jeszcze by pewnie uszło(debiuty Englerta i Lubaszenki w Killzone 3 są świetne), ale Cenega? Jako fan polskiego dubbingu pewnie go sprawdzę, ale coś mi mówi, że szybko zmienię wersję na angielską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:20, Pampereczek napisał:

Słowa Małaszyńskiego (...)


Źródła! Bo jak dla mnie, to pieprzysz głupoty! Mówisz o wywiadzie dla filmweb? Sorry, ale nie ma tam ani słowa o "20 lat" czy też "pierwszej grze". Co więcej, dość wyraźnie jest zaznaczone, że Małaszyński jest zapalonym graczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 19:27, LESZ3u napisał:

> Słowa Małaszyńskiego (...)

Źródła! Bo jak dla mnie, to pieprzysz głupoty! Mówisz o wywiadzie dla filmweb? Sorry,
ale nie ma tam ani słowa o "20 lat" czy też "pierwszej grze". Co więcej, dość wyraźnie
jest zaznaczone, że Małaszyński jest zapalonym graczem.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YIEVx7ilHE0 Proszzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować