Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 - wymagania sprzętowe ujawnione

63 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

[Zaktualizowano] Dowiedz się już teraz, czy Twój pecet uciągnie Far Cry’a 3 – Ubisoft właśnie opublikował zarówno minimalne, jak i rekomendowane wymagania sprzętowe tej strzelanki.

Przeczytaj cały tekst "Far Cry 3 - wymagania sprzętowe ujawnione. Konieczna aktywacja na platformie Uplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra czyli kolejna gra która albo ze zwaloną optymalizacją albo z wyśrubowanymi wymaganiami do procka choć dziwi mnie porównanie core i7 2600K z FX-4150 no chyba że literówka i zamiast fx-4150 powinien być fx-8150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 19:12, Roszak1 napisał:

far cry 3 ma bardzo duże wymagania ale na mój komputer wejdzie na najwyższych


To cudownie,wszyscy się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... czy ten Intel Core i7-2600K bardzo rózni się od mojego I5-2500K?
w sumie, wymagania spełniam, poza tym mocniejszym prockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 20:01, Piotrek54321 napisał:

Poffal się nowym komputerem, wnieś wiele do dyskusji.


Ma płakać, że gra mu nie pójdzie? Funkcja komentarza służ do skomentowania artykułu. Skoro jest on o wymaganiach sprzętowych to w czym nie pasuje Ci post Roszaka?
W dzisiejszych czasach ludzie potrafią tylko zazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeśli gra będzie korzystała z systemu Uplay, to będę ją mógł aktywować na Steamie? Po prostu wszystkie moje gry tam mam (wyjątek: Fifa i BF3) i jest mi po prostu wygodniej. Jeśli nie, to nie chce mi się zakładać kolejnego konta dla kolejnego producenta i FC3 wtedy traci w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej szczegółowo :
http://www.bluesnews.com/s/135456/far-cry-3-drm-details-specs

Na poziomie Max Payne 3 PC wymagania (który wizualnie kopał konsolową wersję wizualnie)
Te ostatnie to pewnie Ultra,FHD,60fps,3D,AAx16(?)(MSAAx16)
Więc spokojnie w każdym zestawieniu na tej stronce po stronie AMD stoi słabszy pod zespół hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 19:28, Juri_gag napisał:

Czyli mam rozumieć na jakimś sklepowym GT220 z 2gb ramu na grafice będzie działać na
najwyższych ?

Raczej karta która obrobi to co wyląduje w tym ramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srogie, a taką miałem malutką nadzieję, że przy odrobinie szczęścia gra będzie mi działać jak openOutcast (czyli Crysis Wars właściwie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwują nam ogromne wymagania z pseudo grafiką z konsol plus obsługa direxa 11 którego niebędzie widać świetnie zamiast tworzyć osobny silnik pod PC to się bawią ze starym silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować