Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na premierę Dredd 3D - zgarnij filmy na DVD

104 postów w tym temacie

Mała prośba do co niektórych z wymyślaniem przeciwników
Batman - odpada bo był crossover dredd zwolnił go z zarzutów w wyniku konieczności i nazwał batmana twardzielem co w komiksie oznaczało że go szanuje.
Lobo - był też crossover lobo i dredd roznieśli podziemia mutantów dredd wsadził zbiega do pierdla znowu natomiast Lobo znalazł swój cel i wyniósł się. Dredd wiedząc, że nie mógł go złapać olał sprawę i wrócił do obowiązków.
Predato i Alien - nawet nie wspominajcie o nich bo obydwu dredd kaput.

Dobre kombinacje to
Dredd vs Agent 47
Dredd vs Rouge trooper - AD 2000 co prawda crossover był no ale ciekawie by to się zapowiadało
Dredd vs Deathstroke
Dredd vs Nick Fury
Dredd vs Punisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byłby Agent 47 podobne życiorysy. Obydwaj są efektami eksperymentów z klonowaniem w celu stworzenia idealnego żołnierza. Obaj są metodyczni w swoich działaniach i są równo zabóczym duetem. Dredd by wygrał i to minimalnie.

Dla mnie to najlepsze połączenie a nie jakieś ucieleśnienia zła - druga sprawa i takowe dredd posyłał do piachu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może pójdę w klasykę. Najlepszym pojedynkiem Dredda, najbardziej widowiskowym byłby ten z NEMESISEM z Residenta 3ki. Nietuzinkowe metody, przewaga technologiczna i mimo wszystko więsza inteligencja dawałyby przewagę Sędziemu w walce z nomen omen przerażającym i bezwzględnym potworem i pomimo dużej jego wytrzymałości na obrażenia bitwa zakończyłaby się zwycięstwem człowieka.

Starss....

Chyba, że??

20120928202054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Dredd naprawdę jest takim kozakiem nie do pokonania to myślę, że powinien się zmierzyć z równym sobie przeciwnikiem a moim zdaniem był by nim Gordon Freeman czyli nasz ukochany doktorek który może nie wygląda tak groźniej jak Dreed ale jest od niego z pewnością bardziej inteligentnym a ze swoim łomem Gordon Freeman takiego bohatera jak Dreed zjadł by na śniadanie jak to się mówi, nie wspomnę już o tym co by było gdyby Gordon miał w takim starciu gravity guna czyli broń śmiercionośnie groźną w rękach inteligentnego rozbójnika a takich inteligentnym zabójcą jest właśnie Gordon Freeman który potrafi także wykorzystać bardzo dobrze otoczenie aby rozprawiać się ze swoim wrogami. Więc jak dla mnie Dreed był by bez szans w starciu z Gordonem Freemanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epicką walką byłaby walka Dredda z Jackim Estacado, głownym bohaterem The Darkness jeden i dwa. Według mnie walka naprawdę byłaby zacięta i tylko milimetry pokażą zwycięzce, którym będzie Dredd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Dredd powinien zmierzyć się z nekromorfami z Dead Space''a. Wyobraźcie sobie sędziego z twarzą Sylvestra Stalone, który czyści kolejne hordy potworów z tą miną pełną pewności siebie i cygarem w ustach. A żeby to miało połączenie fabularne powiedzmy że w niedalekiej przyszłości Ishimura rozbija się o powierzchnie planety i tylko Sędzia Dredd jest w stanie nas uratować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Dreed powinien się zmierzyć z Rambem. Wiadomo obaj są napakowani, lecz pamietajmy, że Rambo rzuca jeden granat 2 razy i przeładowywuje magazynek w 3 częśći gry !

Ale wiadomo Dreed sie nie podda tak łatwo i odrzuci mu ten granat 3 raz i Rambo niestety zginie poprzez urwanie Lewego jądra ginąc na miejscu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien zmierzyć się z Kapitanem PRICEM znanym jako captain Price z serii call of duty.
Jak wiemy nasz kapitan jest nieśmiertelny zarówno pod względem obecności w każdej z części gier tak i w niektórych częściach gry. Dredd jest znany ze swoich srogich lecz sprawiedliwych wyroków uważam, że razem stanowiliby świetną parę do zabijania złych charakterów nawet bane z batmana nie dałby im rady. Lecz gdybym miał wybierać z tych dwóch postaci walczących przeciwko sobie wybrałbym PRIC''A. Znokautowałby on dredd''a soczystym hedshotem z dużym polotem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jak Dredd radzi sobie w pojedynku z Master Chief''em :) Może z początku wyglądałoby to na równą walkę, ale jestem przekonany że Master zrobiłby z Dredd''a papkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd mógłbym zmierzyć się z Niko Bellic oczywiście z gry GTA IV. Chyba każdy potwierdzi, że Niko to niezły twardziel. Pomagał wszystkim, niszczył zło, a przytym wszystkim zarabiał i zdobywał kolejna panienki. Myślę, że Dredd jako bohater z przyszłość mógłby być zazdrosny i wtedy doszło by do jakiejś walki. Z zazdrości Dredd przegrałby walkę, bo to jak wszyscy wiedzą jeden z grzechów. Tak oto widzę zwyciensce Bellic''ia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Sędzia Dredd dałby sobie rade z Robin Hoodem :) Wg mnie byłby to ciekawy kontrast uniwersum, a obaj bohaterowie mogliby się wykazać. Akcja Dredda osadzona w lesie Sherwood lub Robin Hooda w miescie, bilet do kina kupiłbym od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ciekawie wyglądałaby potyczka Dredd''a z bohaterem, który dysponuje nadludzkimi zdolnościami. Mój wybór padł na James''a Heller''a z Prototype 2. Posiada on niesamowite zdolności takiei jak ogromna szybkość, przesadzona siła, umiejętności mutagenne, a dzięki tym czynnikom Dredd miałby trudny orzech do zgryzienia. Po dość długiej i prowadzącej do ogromnych zniszczeń potyczce z kłębu dymu zwycięsko wyszedłby nasz bohater, żołnierz który stracił żonę w wyniku epidemii, James Heller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować