Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na premierę Dredd 3D - zgarnij filmy na DVD

104 postów w tym temacie

gram.pl

Bezwzględny dla bandytów sędzia powraca - „Dredd 3D” już 28 września zawita do polskich kin! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są zestawy składające się z filmów Tekken oraz Conan Barbarzyńca.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs na premierę Dredd 3D - zgarnij filmy na DVD" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:29, Piszczat98 napisał:

Tylko pytanko gdzie to trzeba zgłaszać?


W komentarzu ;)

Swoją drogą to muszę pomyśleć nad taką postacią z gry z którą mógłby Dredd powalczyć, choć oglądałem Tekkena i to lipa jest, jakby to jeszcze był ten film animowany podobny do Resident Evila to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd powinien zmierzyć się z Dreadnoughtem z Warhammera 40,000! :D
I w sumie... Patrząc na dreadnoughta to chyba on jednak by rozerwał, przysmażył tudzież skręcił Dredda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd wydaje się na twardziela , więc dam mu przeciwnika tylko dla prawdziwych hardkorowców .
Bloodthirster z Dawn of War powinien ostudzić jego poczucie sprawiedliwości i pokazać co to panika i strach .
Oczywiście nie wątpiąc z takiego pojedynku w rzeczywistości wyszedł by zwycięzko Bloodthirster ale znając Hollywood pewnie wygrał by Dredd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kojarzy taka grę z Rutkowskim ? xD Właśnie z nim Dredd powinien się zmierzyć i ukarać za to, że ta gra się w ogóle włączała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd powinien się zmierzyć z tytanem wojny z Warhammer 40k Spacemarine.
Jeśli zdąży wspiąć się na jego pancerz to będzie sytuacja patowa, jeśli nie zdąrzy to nie będzie co z ziemi zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joker byłby dobrym przeciwnikiem
Po długiej walce z pionkami Jokera, Dredd ranny i wycięczony odnajduje pajaca i podczas monologu wygłaszanego przez Jokera, ładuję mu kulke między oczy, po czym odchodzi jakby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ciekawe by było gdyby walczył z Megatronem z "Transformers" . Na początku szło by mu ciężko, ale potem wymyślił by jak go pokonać i odniósł by zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd powinien się zmierzyć z Spidermanem. Powinien wygrać w tym pojedynku, lecz nigdy nic nie wiadomo, spiderman może go zaplątać i przegrać. Obstawiam jednak że Dredd by wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Dredd powinien zmierzyć się z Frankem Castle z gry The Punisher.To by była dopiero ekscytująca walka. Ponieważ są podobni by była ostra sieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie, dodam i swoją cegiełkę. Jak dla mnie Dredd powinien zmierzyć się z... G-Manem! Wytropić gostka, przy problemach "skopać tyłki w dobrej sprawie" i wreszcie wziąć go w obroty. Bo cały czas pojawia się i znika, jest tam gdzie nie można go nawet dotknąć jakimkolwiek pociskiem. Może G-Man nie jest aż tak złym kolesiem, totalnym badassem jak np. Joker z Batmana czy inni antybohaterowie. Ale na pewno złapanie i doprowadzenie do porządku pana z teczką, nienagannym granatowym garniturem i niewybrednymi umiejętnościami oratorskimi (których Freeman nie ma... kolejna porażka w starciu G-Man-Wolnyczłowiek). Po prostu ktoś dla Gordona musi pomóc i powinien to być właśnie Dredd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pojedynek: Dredd kontra RoboCop
Uzasadnienie1: obaj pochodzą z przyszłości (niedalekiej, ale jednak z przyszłości)
Uzasadnienie2: obaj potrafią dobrze posłużyć się swoją bronią
Uzasadnienie3: obaj potrafią "dorwać" swoich przestępców
Teoretyczny wynik: Dredd wygrywa walkę - części RoboCopa trafia na eBay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dredd ma tak wiele wspólnego z Arbitres z Warhammera 40k, że automatycznie zacząłem szukać dla niego przeciwników w tym settingu. Bez większego powodzenia.

Stwierdziłem jednak - Garret. Garret z serii Thief. Dlaczegóżby nie? Stoją niejako po dwóch stronach barykady, obaj są niejako mistrzami w swoim fachu, żyją w gargantunicznym mieście. Kto by wygrał? Cóż, jakkolwiek żywię wielką sympatię do arcyzłodzieja to wydaje mi się, że mógłby mieć z Dreddem nieliche problemy. Może gdyby udało mu się zdobyć jakiś magiczny gadżecik, może gdyby zdołał zastawić zasadzkę... jednak poza bardzo naciąganymi sytuacjami Sędzia byłby w stanie wytrzeć Garretem podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 typy:
1. miejsce - Mario. Może i Dredd wygląda na twardziela, ale by został rozdeptany. Ubaw po pachy.
2. miejsce - Gordon Freeman. Temu gościowi wszystko uchodzi na sucho. Nie wiem jak, ale ten inżynier na Dredd''a też by jakiś sposób znalazł.
3. miejsce - Riddick. The Chronicles of Riddick klimatem bardzo przypominało mi świat Dredd''a i tu sędzia miałby pewnie przewagę.

Niestety jakoś, nie mogę sobie wyobrazić starcia Dredd''a z żadnym z bohaterów z Tekken''a czy Conan''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować