Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zapowiada Mass Effect Trilogy

42 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że większość ludzi już wszystkie części ma. Plus jest taki, że PS3 w końcu ma pierwszą część.

Aha - nie wspomnieli o dlc. Pośmiałbym się, jakby się okazało, że trzeba dokupywać osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega powyżej: nie opłaca się, chyba że daliby za 120 zł wszystkie części i wszystkie DLC to może bym się zastanowił nad tym, a tak to nie raczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się nie opłaca. Osobno gry kosztują mniej więcej 100 zł razem. ME3 po 50 zł, ME 1 po 9 zł były i ME2 po 29 zł . :) Jeśli paczka będzie ze wszystkimi DLC to i tak w dalszym ciągu wychodzi za drogo. Max ile można dać to 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie z DLC to jak najbardziej się opłaca, bo zniżek na DLC nigdy na PC nie było (tylko na XBL i to chyba dwa razy).

Anyway, wezmę na PS3 (albo X360, jak w końcu z powrotem sobie go sprawię), bo brakuje mi tej gry na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:21, Henrar napisał:

Jak będzie z DLC to jak najbardziej się opłaca, bo zniżek na DLC nigdy na PC nie było
(tylko na XBL i to chyba dwa razy).


Może w przypadku konsol to się opłaca. Bo jedna taka gra kosztowała 200 zł. Normalnie teraz po 100 albo i po 89 zł. I to każda osobna. Jeśli będzie to razem z DLC, to będzie to wspaniały prezent dla konsolowców. Wszystko za jedyne 200 zł. Dla PC to się nie opłaca. Nie za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla PC to się nie opłaca. Nie za taką cenę.
W Polsce. Na Zachodzie nawet na PC się opłaca.
Poza tym, jak ten pakiet zostanie wydany tutaj, to wątpię, by kosztował na PC 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:34, Henrar napisał:

W Polsce. Na Zachodzie nawet na PC się opłaca.
Poza tym, jak ten pakiet zostanie wydany tutaj, to wątpię, by kosztował na PC 200zł.


No tak, mówiłem o naszym kraju. U nas się nie opłaca. Będzie tak samo jak z Dragon Age. Wszystko po angielsku i po 200 zł. EA i wsparcie dla Polski muahah >XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:36, vegost napisał:

No tak, mówiłem o naszym kraju. U nas się nie opłaca. Będzie tak samo jak z Dragon Age.
Wszystko po angielsku i po 200 zł.

Przecież u nas pakiet DA:O nigdy nie został wydany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:01, NeroNarmeril napisał:

Aha - nie wspomnieli o dlc. Pośmiałbym się, jakby się okazało, że trzeba dokupywać osobno.


Zapewne tak będzie... inaczej oznaczałoby to że Omega będzie ostatnim DLC i koniec skoro mieliby wydawać Ultimate Edition.I owszem, nie opłaca się... Jedynkę mam, dwójkę też mam a trójka wymaga Originu i nie była aż taka fajna by na nią kasę wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się skusze, bo mam wszystkie części. Czekanie na obniżenie ceny może być dość długie... Na obniżenie ceny Fallout New Vegas Ultimate Edition czekam już 7 miesięcy i dalej jest 129zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim nowym silniku ? Przecież ME1 też był na UE3, więc nie będą mieli żadnego problemu żeby na PS3 to dać, tam jakieś sterowanie, GUI przystosować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobożne życzenia?

1) Żeby ME1 miało fajne trofea na PS3...
2) Żeby było na 1 BR...
3) Żeby posiadało wszystkie fabularne DLC...

Inaczej chyba sobie daruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować