Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Need for Speed: Most Wanted - totalnie skaszaniona kopia NFS:U2 :( a liczyłem że będzie dobra
Trzecia Fala Pl - [zgadnijcie z kąd :)] ogólna kaszana
Sims 2 - moja siostra bez przerwy w to gra :(
wiecej grzechów nie pamiętam ale jak sobe przypomne to dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:01, Ponet napisał:

Need for Speed: Most Wanted - totalnie skaszaniona kopia NFS:U2 :( a liczyłem że będzie dobra

co do tego to nie zgadzam się z tobą MW jest lepszy od U2
a najgorzsyni są : driv3er i gry z seri .... racer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bede wymienial gier typu Maluch Racer, Deluxe Ski Jump tylko te co cos wiecej znacza na rynku.
1. Driv3r
2. ....yyyy wyczerpały mi się pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:48, Warrior Within napisał:

> Need for Speed: Most Wanted - totalnie skaszaniona kopia NFS:U2 :( a liczyłem że będzie
dobra
co do tego to nie zgadzam się z tobą MW jest lepszy od U2
a najgorzsyni są : driv3er i gry z seri .... racer


uuu co do driv3ra i gierek z serii racer(maluch poldek itp) sie zgadzam.
ale NFS:MW to kaszana jak ja nie moge coś jak Hired Team do Quake ]I[ po prostu kopia i do tego skaszaniona :( pościgi z policją są fajne ale czemu nasz samochód jest pancerny a policji nie? to tylko jedna z wad tego bubla ,tu jest za mało miejsca żeby wszystkie wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:48, Warrior Within napisał:

> Need for Speed: Most Wanted - totalnie skaszaniona kopia NFS:U2 :( a liczyłem że będzie
dobra
co do tego to nie zgadzam się z tobą MW jest lepszy od U2
a najgorzsyni są : driv3er i gry z seri .... racer

>Mw jest gorsze od U2 bo niema takiego tjuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.warszawka racer-gralem u kolegi poprostu dNNo...
2.poldek i syrenka driver-slyszalem i slyszalem ze dno i widzialem na wlasne oczy.
3.sniper-niby srednia ale wogole nie ma snajperki i chyba tez producenta xD
4.chlopaki nie placza-gra poprostu beznadziejna :x
5driv3r
6.driv4r w przyszlych miesiacach :xx
7.nie znam reszty ale jeszcze wszystkie tu wymienione :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saper - Po prostu kaszana...
Scrapland - spodziewałem się czegoś więcej
Pizza Syndicate - mogła odrazu powstać pizza connection, oszczędziło by to ludziom bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:43, WorldWar3PL napisał:

Saper - Po prostu kaszana...
Scrapland - spodziewałem się czegoś więcej
Pizza Syndicate - mogła odrazu powstać pizza connection, oszczędziło by to ludziom bólu.

Nie no Scrapland jest całkiem niezły. Tu już nie chodzi o gust, ale widać, że nad scrapem ktoś siedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 20:20, Miki Łoś napisał:

Maluch Racer 2
Driv3er
Dodatki do :/ Simsów :/
Cos ze starszyzny czyli AoE II


Bez przesady panowie ... co do serii costam racer, to zgadzam sie ... shit okropny, ale bez jaj, Simsy i AOE nawet jedynka nie powinny byc nawet obok nich wymieniane. Te gry sa wypieszczone przy racerach lub takim postalu. Podobniez Driver. Osobiscie mi sie nie podoba, ale do szmelcu go nie zaliczam.
To nie topic o grach ktore mi, lub wam sie nie podobaja, tylko o grach ktore zostaly przez swoich tworcow zmaszczone na cacy, i to tak ze nie warto ich dotykac... Az mi sie Nina w tym momencie odruchowo przypomina...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie co to nie AoE w najgorszych grach?? chyba was porąbało, jak na swoje czasy to była najlepsza strategia że teraz wam się nie podoba to co innegogry się ocenia co do czasu wydania, jeśli tak oceniać to mogę powiedzieć że Half Life 2 to jest bubel (bo bedzie słaby w 2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 22:17, buras napisał:

Bez przesady panowie ... co do serii costam racer, to zgadzam sie ... shit okropny, ale bez
jaj, Simsy i AOE nawet jedynka nie powinny byc nawet obok nich wymieniane. Te gry sa wypieszczone
przy racerach lub takim postalu. Podobniez Driver. Osobiscie mi sie nie podoba, ale do szmelcu
go nie zaliczam.
To nie topic o grach ktore mi, lub wam sie nie podobaja, tylko o grach ktore zostaly przez
swoich tworcow zmaszczone na cacy, i to tak ze nie warto ich dotykac... Az mi sie Nina w tym
momencie odruchowo przypomina...



Dobra przyznaje racje. Przesadizlem. W AoE gralem dlugo ale II szybko odeszla w zapomnienie. Dodatek (czy tam jakis patch) troche ja uratowal ale dla mnie gorsza od I i dlatego ja tu umieszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era Futbolu 2002 !!! Można porównywać z racerami. 2003 już nie wydali. Bo już nie dało się zrobić niczego gorszego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najazd na berlin czy cos w tym stylu gra zrobiona przez City interaztive pewnie wiecie o co mi chodzi. Sprzedaja ja po 9*99 PLN. Zalosna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować