Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

1. Maluch Racer
2. Terrorist Takedown
3. Harry Potter
4. Colin 4 (jakos takie, dziwne
5. Tibia
6. HoMM 4
7. M&M 9
8. CM od 2006, jedyne co to ratuje to, że kiedyś ktoś inny serie robił
9. Shogun: Total War, to może dlatego, że grałem za dużo w Medievala II?
10. Mars: Bunt Robotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:24, Leslaw555 napisał:

Lista od najgorszych( zaczynamy od góry z totalnymi crapami ) do najlepszych ;]. Tylko to w
co grałem xD

1.Tibia
2.Terrorist Takedown
3.Maluch Racer itepe
4.CRC (Cross Racing Championship)
5.Rajd na Berlin:Oddziały Specjalne
6.Conflict:Desert Storm 1 i 2
7.The Sims + dodatki
8.Fifa 2008
9.Crashday
10.Heroes 4


Przepraszam, ale co masz do Crashday''a? Jest to gra bardzo fajna i jak za taką cenę [20 zł] to w ogóle prze bóg. Simsy - wielu ludzi nie lubi ale jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów gier na świecie, i bynajmniej nie ze względu na kiepskie oceny bardzo wielu ludzi. I ostatnie, a zarazem najważniejsze: Gra Heroes 4 jest bardzo lubiana i szanowana. Owszem, tak jak z każdą inną grą ma swoje wady i są ludzie którym się nie podoba, ale w znaczącej większości przypadków, jeśli posadziłbyś kogoś przed pecetem i uruchomił mu Heroes 4, a następnie zapytał jaką ocenę dałby w skali od 1 do 10, to najczęściej byłoby to ponad 5. Dla mnie, ale jest to tylko moje nie mające znaczenia zdanie jest to perełka wśród tego typu gier. To tyle.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:16, Rga napisał:

1. Maluch Racer
2. Terrorist Takedown
3. Harry Potter
4. Colin 4 (jakos takie, dziwne
5. Tibia
6. HoMM 4
7. M&M 9
8. CM od 2006, jedyne co to ratuje to, że kiedyś ktoś inny serie robił
9. Shogun: Total War, to może dlatego, że grałem za dużo w Medievala II?
10. Mars: Bunt Robotów


W jednym masz całkowitą rację: Do | tu wstaw słowo/słowa jakie uważasz za stosowne | Maluch Racer [bo tego grą nazwać nie można] nie należy nawet podchodzić! Nie dałbym za to złamanego grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Alien Shooter
2. Champioship Manager 2006
3. OverSpeed
4. Code of Honor
5. Maluch Racer
Wymieniłem połowę kaszanek w które grałem. Trochę tego było więc jak mi się przypomni to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Detektyw Rutkowski is back! (nie grałem, widziałem na youtube - pożal się Boże)
2.Maluch Racer - też nie grałem
3. Terrorist Takedown
4.Mars: Bunt Robotów
5.Tibia - to dopiero jest kaszan a ile ludzi w to gra!
6.Might & Magic 9
7.Mortyr 1 i 2
8.Sims (chodź pogramy sobie w życie)

Nie mogę napisać nic więcej, samo pisanie tytułów tych beznadziejnych gier już mnie zmęczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:42, Graszczur napisał:

No właśnie. Zobaczyłeś u kolegi, który zapewne potrafił tylko biegać po ulicach z łopatą i
zabijać przechodniów :)


Powiem inaczej, widziałem u niego i grałem przez chwilę. : )

Dnia 04.01.2008 o 17:42, Graszczur napisał:

Chora jest, owszem. Ale to nie musi być negatywne określenie ;)


Może, ale dla mnie akurat jest w przypadku tej gry, zwłaszcza pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 22:18, Mateio napisał:

> Lista od najgorszych( zaczynamy od góry z totalnymi crapami ) do najlepszych ;]. Tylko
to w
> co grałem xD
>
> 1.Tibia
> 2.Terrorist Takedown
> 3.Maluch Racer itepe
> 4.CRC (Cross Racing Championship)
> 5.Rajd na Berlin:Oddziały Specjalne
> 6.Conflict:Desert Storm 1 i 2
> 7.The Sims + dodatki
> 8.Fifa 2008
> 9.Crashday
> 10.Heroes 4

Przepraszam, ale co masz do Crashday''a? Jest to gra bardzo fajna i jak za taką cenę [20 zł]
to w ogóle prze bóg. Simsy - wielu ludzi nie lubi ale jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych
tytułów gier na świecie, i bynajmniej nie ze względu na kiepskie oceny bardzo wielu ludzi.
I ostatnie, a zarazem najważniejsze: Gra Heroes 4 jest bardzo lubiana i szanowana. Owszem,
tak jak z każdą inną grą ma swoje wady i są ludzie którym się nie podoba, ale w znaczącej większości
przypadków, jeśli posadziłbyś kogoś przed pecetem i uruchomił mu Heroes 4, a następnie zapytał
jaką ocenę dałby w skali od 1 do 10, to najczęściej byłoby to ponad 5. Dla mnie, ale jest to
tylko moje nie mające znaczenia zdanie jest to perełka wśród tego typu gier. To tyle.

Pozdrawiam.


Nie no kurde. Mówiłem że jest to lista subiektywna i tyle. Wiem że niektórym się to podoba, a nawet bardzo ale mnie nie. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:46, Leslaw555 napisał:

> > Lista od najgorszych( zaczynamy od góry z totalnymi crapami ) do najlepszych ;].
Tylko
> to w
> > co grałem xD
> >
> > 1.Tibia
> > 2.Terrorist Takedown
> > 3.Maluch Racer itepe
> > 4.CRC (Cross Racing Championship)
> > 5.Rajd na Berlin:Oddziały Specjalne
> > 6.Conflict:Desert Storm 1 i 2
> > 7.The Sims + dodatki
> > 8.Fifa 2008
> > 9.Crashday
> > 10.Heroes 4
>
> Przepraszam, ale co masz do Crashday''a? Jest to gra bardzo fajna i jak za taką cenę [20
zł]
> to w ogóle prze bóg. Simsy - wielu ludzi nie lubi ale jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych

> tytułów gier na świecie, i bynajmniej nie ze względu na kiepskie oceny bardzo wielu ludzi.

> I ostatnie, a zarazem najważniejsze: Gra Heroes 4 jest bardzo lubiana i szanowana. Owszem,

> tak jak z każdą inną grą ma swoje wady i są ludzie którym się nie podoba, ale w znaczącej
większości
> przypadków, jeśli posadziłbyś kogoś przed pecetem i uruchomił mu Heroes 4, a następnie
zapytał
> jaką ocenę dałby w skali od 1 do 10, to najczęściej byłoby to ponad 5. Dla mnie, ale jest
to
> tylko moje nie mające znaczenia zdanie jest to perełka wśród tego typu gier. To tyle.

>
> Pozdrawiam.

Nie no kurde. Mówiłem że jest to lista subiektywna i tyle. Wiem że niektórym się to
podoba, a nawet bardzo ale mnie nie. Pozdrawiam ;]


Tu nie chodzi o to, co ci się nie podoba. Chyba nie czytałeś tematu. To lista gier najgorszych! Jeżeli Crysis ci się nie spodoba, to czy umieścisz go na liście najpaskudniejszych gier wszech czasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś sie komuś nie podoba to dla niego jest to paskudne, logiczne?

Jednym z moich typów będzie bez wątpienia Jade Empire

Dlaczego tak uważam można przeczytać na moim gramsajcie. Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:59, 93raider napisał:

ciach!

Ale nadal jest to ocena subiektywna :)
Mogę uznać, że Final Fantasy VII lub IX to gnioty i nic nie warte śmiecie i nikt nie może mi powiedzieć, że skoro ogólnie są uważane za gry dobre, to ja muszę uważać tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 22:18, Mateio napisał:


Przepraszam, ale co masz do Crashday''a? Jest to gra bardzo fajna i jak za taką cenę [20 zł]
to w ogóle prze bóg. Simsy - wielu ludzi nie lubi ale jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych
tytułów gier na świecie, i bynajmniej nie ze względu na kiepskie oceny bardzo wielu ludzi.
I ostatnie, a zarazem najważniejsze: Gra Heroes 4 jest bardzo lubiana i szanowana. Owszem,
tak jak z każdą inną grą ma swoje wady i są ludzie którym się nie podoba, ale w znaczącej większości
przypadków, jeśli posadziłbyś kogoś przed pecetem i uruchomił mu Heroes 4, a następnie zapytał
jaką ocenę dałby w skali od 1 do 10, to najczęściej byłoby to ponad 5. Dla mnie, ale jest to
tylko moje nie mające znaczenia zdanie jest to perełka wśród tego typu gier. To tyle.



Heroes 4 to bardzo lubiana i szanowana gra ?! Ona zbiera takie baty od recenzentów i graczy, że szkoda gadać! Właśnie przez Heroesa 4 zmienił się producent tej serii. A co do reszty to się z tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem napisać to w tym temacie, ale nie wiem, czy już pisałem, czy nie...
Dla mnie znaczna część tych wyliczanek jest bez sensu... czemu? bo niektórzy wymieniają gry z gatunków których po prostu nie lubią, mimo iż czasami gry są jednymi z lepszych w swoich kategoriach...
Więc to lista gier nielubianych, albo takich, do których ktoś sympatii zrozumieć nie może, niż lista gier najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Tibia
2.Maluch Racer i podobne jemu polskie produkcje
3.Terrorist Takedown
4.Alien Shooter
5.Fifa 2008
6.Postal(wszystkie części)
7.Driver 3
8.WoW
9.Sims
10. (tyle tytułów znalazłem, które bym tu wyrzucił, lecz nie mogłem się zdecydować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 19:07, kamyk95 napisał:

Heroes 4 to bardzo lubiana i szanowana gra ?! Ona zbiera takie baty od recenzentów i graczy,
że szkoda gadać! Właśnie przez Heroesa 4 zmienił się producent tej serii. A co do reszty to
się z tobą zgadzam.


Sorki, zapomniałem dodać - wiem, o czym mówię, bo grałem w Heroes 4 i jestem fanem całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:14, Mastexx100 napisał:

1.Tibia
2.Maluch Racer i podobne jemu polskie produkcje
3.Terrorist Takedown
4.Alien Shooter
5.Fifa 2008
6.Postal(wszystkie części)
7.Driver 3
8.WoW
9.Sims
10. (tyle tytułów znalazłem, które bym tu wyrzucił, lecz nie mogłem się zdecydować)

Co tu na litość boską robi WoW!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Call of Duty (seria) - za to że gra jest zbyt statyczna, interakcja z otoczeniem jest zerowa i po graniu w HL2 gra wydaje mi się prehistoryczna.
2.Settlers: Dziedzictwo Królów - za okropne AI na poziomie przedszkolaka i to że w prawie misji trzeba robić techa na maksa...od nowa co misję...nudaaaa!
3.You Are Empty - nie wiem co mnie skusiło na tę grę...chyba tania cena...
4.SWAT 4 - gra która kompletnie nie przypadła mi do gustu, nudna jak cholera.
5.Need for Speed:Prostreet - za cała głupią koncepcje którą wymyślono, już sam wygląd menu odstraszył mnie.
6.FIFA 2006 - FIFA 98 Road to World Cup jest według mnie o wiele lepsza jeżeli nie patrzeć na grafikę tylko na gameplay.
7.Gothic 3 - myślałem że będzie hit a był kit.
8.Driver 3 - nieudana podróba GTA.
9.Doom 3 - uaah ale straszne znowu wyskoczyło coś za moimi plecami.
10.Mortyr II - kibicuje zwykle Polakom ale w tę grę się po prostu grać nie dało! Taka była schrzaniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:59, 93raider napisał:

Tu nie chodzi o to, co ci się nie podoba. Chyba nie czytałeś tematu. To lista gier najgorszych!
Jeżeli Crysis ci się nie spodoba, to czy umieścisz go na liście najpaskudniejszych gier
wszech czasów?


Nie zrozumiałeś mnie dokładnie. Tu chodzi o to, że to są te najgorsze gry wg mnie ( czyli i tak mi się nie podobają, tylko najbardziej ), a nie Ciebie czy kogokolwiek innego. Więc przekaz i tak jest subiektywny, a więc nie podlega dyskusji ;] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:18, Konował napisał:

1.Call of Duty (seria) - za to że gra jest zbyt statyczna, interakcja z otoczeniem jest zerowa
i po graniu w HL2 gra wydaje mi się prehistoryczna.
2.Settlers: Dziedzictwo Królów - za okropne AI na poziomie przedszkolaka i to że w prawie misji
trzeba robić techa na maksa...od nowa co misję...nudaaaa!
3.You Are Empty - nie wiem co mnie skusiło na tę grę...chyba tania cena...
4.SWAT 4 - gra która kompletnie nie przypadła mi do gustu, nudna jak cholera.
5.Need for Speed:Prostreet - za cała głupią koncepcje którą wymyślono, już sam wygląd menu
odstraszył mnie.
6.FIFA 2006 - FIFA 98 Road to World Cup jest według mnie o wiele lepsza jeżeli nie patrzeć
na grafikę tylko na gameplay.
7.Gothic 3 - myślałem że będzie hit a był kit.
8.Driver 3 - nieudana podróba GTA.
9.Doom 3 - uaah ale straszne znowu wyskoczyło coś za moimi plecami.
10.Mortyr II - kibicuje zwykle Polakom ale w tę grę się po prostu grać nie dało! Taka była
schrzaniona.


Przesadziłeś. Call of Duty ???? No bez przesady panie. Swat 4 ? Kolejne przegięcie. Następnie Fifa 2006. Ona była całkiem, całkiem nie to co najnowsza odsłona, która jest już tłem dal PES-a. Doom 3 to z kolei świetny FPS, nie rozumiem Cię wogóle. Wiem że to subiektywizm, ale ludzie myślcie co piszecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha zabawny jesteś Leslaw ;p. Post wyżej piszesz że "Tu chodzi o to, że to są te najgorsze gry wg mnie" a zaraz potem atak na mnie ;pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tibia - komentarza nie trzeba, nie wyobrażam sobie grania w toto
2. Quake III - autentyczny shit, sam nie wiem skąd gra zebrała takie grono fanów, chyba przez szacunek do Quake II i I, UT ''99 jest paręnaście klas lepszy
3. Quake IV - nudzi, nikt go już zresztą nie pamięta
4. Postal 2 - krótko: przereklamowane nudy
5. Maluch Racer - normalnie to bym tego nie tknął i nie umieścił nigdzie, ale powala mnie niesamowita popularność
6. Crashday - śmierdzi budżetem jak mało gdzie
7. Gothic (seria) - jak wyżej, nie rozumiem podniecania się grą, KTÓRA JEST H''N''S (tu wyjmuję moje podręczniki do DnD, Neuroshimy i paru autorskich systemów)
8. Ubersoldier - budżet boli, bardzo boli

Plus gratis, pozycja zerowa dla "Detektyw Rutkowski is back!", gorszej gry NIE MA I NIE BĘDZIE. A za "tego nie powinno tu być" jestem skłonny kogoś zjeść. Zapraszam na talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować