Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Witam! Ten temacik powstal po to, aby sfrustrowani gracze mogli sobie ulzyc i wylac cala nagromadzona zolc, na gry, ktore ich zdaniem nie byly warte wydania na nie deficytowego towaru zwanego pieniedzmi.
Bedzie to z jednej strony przestroga dla graczy, a z drugiej wskazowki dla deweloperow (jesli jacys tu zagladaja :).
Zasady sa proste. Podajemy tytul gry i przyznajemy minusy. Nalezy opisac, za co sie grze obrywa, czy za grafe, grywalnosc, kiepskie AI, bzydka okladke, ilosc bugow, spaprany silnik, ochydna muzyke, fabule badz jej brak, bzydka facjate bohatera, krzywe spojrzenie siostry, zniszczone zycie ...
Wszystkie chwyty dozwolone poza wulgaryzmami.
Jesli temet bedzie sie czieszyl jakims powodzeniem i pozyje troche, powstanie na podstawie postow, ranking gier najgorszych, usystematyzowany kategoriami.
Zapraszzam do odreagowywania sie :D

Na pierwszy ogien idzie gra ktora ostatnio zakupilem.
Lords of the realm III.
Do zakupu sklonila mnie niska cena i sympatia przeogromna do drugiej czesci, ktoa spowodowala niezle dziury na moim owczesnym swiadectwie i nieco bolace siedzenie.
Grze obrywa sie za:
- paskudna jak na dzisiejsze czasy grafike na planszy.
- zniszczenie rewelacyjnego systemu tworzenia wlasnego panstwa i zaleznosci gospodarczych z poprzednich czesci.
- pozbawienie gry "jaj" i potencjalu i grywalnosci. A gdzie deptanie pol przeciwnika i taktyka salonej ziemi ?!!!
- bezsensowny system rozbudowy zamkow (z czego je robia ? papieru? a gdzie surowce?)
- A wydawcy i deweloperowi, za wydanie gry gorszej od poprzedniej czesci, pod wzgledem grywalnosci, grafiki, sensu, oddania realiow epoki.
Ogolnie gra jest gorsza nawet od prehistorycznej czesci pierwszej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldner: Zlota edycja

ostatnio kupilem bo gra jakis rok temu wyszla. Wiec myslalem, ze bedzie git :P a tu kicha:
Minusy
-All przeciwnikow
- grafika
- modele broni
- rozgrywka jakas taka dziwna

ocena koncowa
4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lionheart - miał być Fallout Fantasy a wyszedł jakiś potworek, który jest cRPG dopóki jesteśmy w Nowej Barcelonie, potem robi się niedorobiony hack&slash. Pomysł na fabułę mieli bardzo dobry, wykonanie fatalne.

Minusy:

- grywalność

- grafika

- system walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcrafty i World Of Warcraft.
Powód? Troche za bardzo baśniowe, brakuje jeszcze tam królewny śnieżki.
Grafika jest inna niż wszystkie bo jest specyficzny klimat ale nigdy nie mogłem się przekonac do serii tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:05, Modest-Vermin napisał:

Warcrafty i World Of Warcraft.
Powód? Troche za bardzo baśniowe, brakuje jeszcze tam królewny śnieżki.
Grafika jest inna
niż wszystkie bo jest specyficzny klimat ale nigdy nie mogłem się przekonac do serii tych gier.



Ban dla kolegi, to przezcież świętokradztwo nie lubieć Warcrafta :D.
Mnie zaś szczególnie nie podoba się American Conquest. Dlaczego? Mianowicie całkowicie skopani interfejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie trochę rozwińce te uwagi, a nie po jednej linijce, bo tak to ja se moge połowę gier opisać, że grafika, że tamto, że sramto. Za mało informacji by traktować to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z trzecim postem. Według mnie jedną z gorszych gier jest Lionheart - gra która miała być godnym następcą takich gier RPG jak Icewind Dale, a wyszła "niezbyt dobrze".

Minusy:
- dość płytka fabuła
- niezbyt dobra grafika
- w podtawowej wersji można było napotkać się na liczne błędy (często związane z tłumaczenie)
- gra szybko się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dispel

- Słaba fabuła.
- Fatalna lokalizacja (czasami o jednym przedmiocie mówi się używając kilku nazw np. Lodowy Szyszak=grudka śniegu (czy coś takiego), albo do bohatera wszyscy mówią w rodzaju męskim, nawet jak jest kobietą (ale może tu lokalizacja nic nie mogła poradzić)).
- Zabugowana końcówka gry, uniemożliwająca ukończenie.
- Widać chcieli zrobić grę pokroju Diablo, ale wyszedł pozbawiony klimatu hack&slash (a Diablo chociaż jakiś klimat miało).
- Zbyt tę grę twórcy wychwalali wobec tego co wyszło.
- Grafika raczej średnia.
- Niezrównoważony poziom rozgrywki. W pewnym momencie wszyscy przeciwnicy byli za słabi, by na nich zbierać expa, a w mniejscu do którego trzeba było się udać, wróg załatwiał góra dwoma czarami, i to zanim znalazł się w zasięgu wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warmłotek: Fire Warrior...
NIEEEE ! Tylko nie to... FPS kijowy na całej linii ( no dobra aż tak źle nie jest :)). Starowanie jest normalne tj. WASD itp. ale grywalność jest do d..., grafa taka nijaka, a audio jeszcze ujdzie :P Poziom trudności to taki dziwaczny...

Wiem, że trochę mało napisałem, ale wystarczy poczukać głębiej w necie...

Ocena ma: 3-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortyr II

W pewnym czasopiśmie o grach komputerowych zauważyłem recenzje tego ,,cuda''''. Niemiłosiernie zmieszali ją z błotem. Chciałem sprawdzić, czy gra może być rzeczywiście aż tak zła- okazało się że jednak może:P

Po pierwsze dobija alternatywna fizyka, wyobraźcie sobie że granat który wybucha za rogiem domu może zabić (w skrócie fala uderzeniowa ktora nie narusza struktury budynku a ,,zakręca na rogu'''' i zabija postac gracza)

Grafika, hmm właściwie przeciętne graficznie gry 5 lat temu wyglądały lepiej:P

Wszechobecne skrypty. Jeżeli dobijały was skrypty w Medal of Honor to przy Mortyrze to pikuś, są takie miejsca na mapach w których jeżeli staniesz odrazu dostajesz od snajpera. Raz z czystej ciekawści wykończyłem wszystkich wrogów na mapie, po czym udałem sie w owe skryptowane miejsce. Nie muszę dodawać że zginąłem:P

No i żart umieszczony przez twórców na pudelku z grą- ,,Kontynuacja hitu sprzed lat''''

---------
Reasumując, nie dotykać tej gry nawet 3m kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Dispel

Pomysł na historię fajny, ale wykonanie tragiczne
Dialogi, które zostały napisane przez znudzonego 15 latka z emovjonalnymi problemami ( 15, bo 12 latek lepiej by to zrobił)

Tragiczna polska wersja językowa ( beznamiętniy i ciągły okrzyk "W imię boga"- aktor osiągnął szczyt- babcia w sklepie jak mówi " dwa kilo pyr poproszę" wkłada w to więcej emocji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nINA Powinni tą gra torturować talibów, niech zobaczą do czego doprowadzili
2. Zabytki PRL-u Racer (maluch trabi syrenka poldek warszawa itp)
3. Konung legenda północy- hack and slasch. Coś okropnego
4 Była taka gra pod Znakiem Newerending story Auryn Quest. Zniszczyła moje wyobrażenie o moim ulubionym filmie;(.
5. Shrek 2 zamiast fajnej platformówki dostaliśmy dziwne coś. Przykre
6. Harry PC na konsole gra jest super na PC-ty hmmmm
7. Unreal 2 Awekening wielkie oczekiwania wielkie rozczarowanie;(
8. DNF należy się Dukowi za to że nie chce wyjść.
9. Ostatnie dodatki simsów, bo ile można.
10. Mutacje starych legend- odcinanie kuponów od klasyki. Godne pożałowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Gralem w wiele gniotow, ale przychodza mi na ta chwile tylko dwie pozycje:
Sims - no fajnie buduje sie domy, ale zadna z tego gra. Jak budowanie zamkow w piaskownicy. Jak juz dochodzilo do zabawy plastikowymi ycerzami wszystkim sie nudzilo... :P Poza tym co to za gra, ktora nie ma konca?
MU Online - Nuuuudyyyyy... Zadnych zadan, tylko nabijanie poziomow. I do tego Ci ludzie w miescie probujacy wszystko sprzedac.... Okropienstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

1. nINA Powinni tą gra torturować talibów, niech zobaczą do czego doprowadzili
2. Zabytki PRL-u Racer (maluch trabi syrenka
poldek warszawa itp)
3. Konung legenda północy- hack and slasch. Coś okropnego
4 Była taka gra pod Znakiem Newerending story
Auryn Quest. Zniszczyła moje wyobrażenie o moim ulubionym filmie;(.
5. Shrek 2 zamiast fajnej platformówki dostaliśmy dziwne
coś. Przykre
6. Harry PC na konsole gra jest super na PC-ty hmmmm
7. Unreal 2 Awekening wielkie oczekiwania wielkie rozczarowanie;(
8.
DNF należy się Dukowi za to że nie chce wyjść.
9. Ostatnie dodatki simsów, bo ile można.
10. Mutacje starych legend- odcinanie
kuponów od klasyki. Godne pożałowania


1. tu sie zgadzam- szokujące: zrobić złą grę na dobrym silniku
2. Dało się pograć i tanio
3. Trochę wiało nudą, ale w przeciwieństwie do Dispela dalo się skończyć
4. młodszej kuzynce się spodobało ;)
5. Polska wersja lepsza od polskiej wersji filmu ;) a gra to całkiem fajna zręcznościówko- platformówka
6. Która część? Ostatnie równie dobre co konsolowe
7. Jako kontynuacja- zawodzi na cąłej linii, jako gra- nie lepsza, nie gorsza ( lepsza od takiej np. Niny ;)
8. Kiedyś wyjdzie i będzie wspierała PS 5 i VS 5 ;)
9. Ale wnoszą ciekawe rzeczy i nie są wpychane " na siłę"
10. Taaak.... bo takie knoty jak PoP: Sands of time, Warrior Within, Rayman 3 i 2 to złe gry były ;) Zresztą- DNF byłby przecież kontynuacją znanego hitu l;) . No chyba, że ci o "sknoconego" nowego froggera chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować