Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 19:28, sevrond napisał:

> Więc:
> Strzelanki - nie podnieca mnie krew na każdym kroku.

Oczekiwałeś orgazmu podczas gry ?

Rozwalil mnie ten tekst:D Ale faktycznie gosciowi sie chyba wydaje ze ludzie graja w FPSy tylko po to zeby sie spuszczac pod biurkiem na widok krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:39, m-kirpluk napisał:

Zobacz link a nie pisz głupot ;)

Nie edytowalem bo i tak twoj post mnie rozsmieszyl, myslisz ze gram w FPSy zeby popatrzec sobie na krew? Masz mnie za jakiegos jaskiniowca? Sorry jak sie tak brzydzisz krwia i wszystkim co zle i mroczne to graj w gry bezkrwawe, kolorowe, bajkowe itp ale nie pisz takich bzdur na forum bo sie niedobrze robi (fakt, nie napisales doslownie ale pewne rzeczy jasno wynikały). Poza tym sa bezkrwawe FPSy (a w niektorych mozna wylaczyc krew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

> Counter Strike, większość FPS starszej daty (DM, TDM) itp. itd. Nowe bronie + dodatki

> nawet ciekawe, to mogę przyznać, ale już na przykład perki to jakieś nie porozumienie

> (ach, ten wypadający z trupa odbezpieczony granat).
> > Zero adrenaliny? To w jakiej grze wg ciebie wystepuje adrenalina? Ja jakos
specjalnie
CS jest w ogole niepodobny do CoD4, chyba ci sie pomylily gry:]. Wiem bo mam obie na
kompie (co prawda CSS ale to jest to samo co CS 1,6 tyle ze z odswiezona grafa). Jedyne
co jest zaczerpniete z CS to S&D.

Ech, mówiłem, że niemal wszystkie tryby multi są ściągnięte z innych gierek (jak np. CS).
Owszem jest parę nowinek, ale dla mnie dużą wadą jest np. to, że wszystkie tryby można rozegrać na jednej mapie... Wole jedną do jednego trybu, ale bardziej dopracowaną.

Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

Nie grałem, a długosc CoDa traktuje jako zalete- gra jest krotka, szybka, intensywna
i ma przemyslana fabułe. Moim zdaniem wytykanie dlugosci CoDowi 4 jest bez sensu, ta
gra miała taka być. Poza tym tryb multi z duza ilosca map rekompensuje single.

Wiesz, tylko nie lubie wydawać 100 (albo więcej) złotych na gierkę, która da mi tylko parę godzin rozrywki + japoński czyli Yako Taki multi :).

Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

> Napisałem, że w CoD NIE MA charakterystycznych i ciekawych broni jak w oldschoolowych

> FPSach, gdzie często używamy jakieś zabawki przez niemal całą grę i zżywamy się
z gnatem
> :).
Sorry niedoczytałem, tyle ze wszytkie bronie w CoD4 sa licencjonowane wiec troche glupio
mowic o nich "niecharakterystyczne, nieciekawe"- akcja dzieje sie w naszych czasach i
jest w miare realistyczna wiec tworcy nie mogli wrzucic np gravity guna, painkillera
czy flak cannona. Zreszta z misji na misje mamy inne urbrojenie a w ciagu gry gramy paroma
postaciami wiec byloby niemozliwe wrzucenie jakiejs glownej broni ktora zawsze jest w
ekwipunku

Wiesz, nie chodzi mi o brak futurystycznych zabawek, tylko o to, że ja w FPSach lubie, jak jest jedna porządna giwera (dajmy na to M4) , która jest świetnie wykonana, świetne odgłosy i przechodzimy z nią całą grę :). Nawet w takim SWAT 4 zżyłem się z moją "emczwórką" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObra nie ma sensu tego dluzej ciagnac bo o gustach sie nie dyskutuje. Moim zdaniem seria CoD to jedne z najlepszych FPSów jakie powstaly, a to jest ostatni temat gdzie powinna sie pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi konkretnie o krew, ale o to że jedynym sensem gry jest zabijanie. Nie trzeba w ogóle myśleć, wszystko zależy od instynktu gracza, cofamy się do zwierząt. Kiedyś ludzie chodzili na arenę patrzeć na walczących gladiatorów, dzisiaj siedzą wgapieni w monitor na którym umierają ludzie. Zmieniły się realia, ale na śmierć ludzie lubią patrzeć od tysięcy lat. W niektórych FPS-ach można wyłączyć krew, fajnie, to tak jakbyś powiedział katowi żeby zamknął oczy i wyobraził sobie, że zabija zwierzę. Sumienia nie oszukasz, nie jestem mięczakiem, jak trzeba to przyłożę ale jeśli czyimś hobby jest zabijanie ludzi na czas/punkty to gratuluję. Tutaj już nie można powiedzieć że się cofnęliśmy bo nigdy wcześniej ludzie nie zabijali po to by zabijać. Lepsi są płatni zabójcy - robią to dla pieniędzy, lepsi są żołnierze, oni robią to dla państwa. Niedobrze się robi dlatego że nie lubię tego co większość? Nie lubię magazynować w swoim mózgu nazw karabinów z czasów IIWŚ, wolę dowiedzieć się dlaczego wybuchła. Rośnie nam pokolenie znieczulonych idiotów, za 30 lat Niemcy wejdą do Polski, i poprzednie pokolenie nie będzie już w stanie walczyć, a nasze, młode, silne, powie: 100 lat temu Niemcy przegrali mimo że mieli lepszą broń, teraz należy im się wygrana. Trzymamy się jeszcze na mapie, bo przeciwko Rosji potrafiliśmy wystawić zorganizowaną armię, a z Niemcami walczyliśmy przy użyciu inteligencji, jesteśmy między dwoma mocarstwami, ale coś czuję że tym razem wystarczy jedno byśmy wylecieli do USA i powiedzieli im że CoD to fajna gra.A dlaczego ludzie zabijają w grach? Żeby nie zabijać na ulicy bo musieliby pójść do więzienia. Coś w tym systemie jest nie tak jeśli nie popełniamy zbrodni patrząc na kary a nie spoglądając do sumienia. I rzeczywiście, wolę grać w bajkowe, kolorowe, fantastyczne, bezkrwawe gry bo niedługo te wszystkie FPS-y staną się czarną rzeczywistością. A ty będziesz jej częścią i będziesz się cieszył, że możesz zabijać w realu bez konsekwencji. To oczywiście jeden z możliwych scenariuszy, zawsze może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 19:45, Starscream napisał:

Moim zdaniem seria CoD to jedne z najlepszych FPSów jakie powstaly

A co to ma do tematu?
>DObra nie ma sensu tego dluzej ciagnac bo o gustach sie nie dyskutuje
W sumie masz racje o gustach się nie dyskutuje. Nawet jeśli ktoś wytknie jednej osobie, że gracz się myli to on i tak nie będzie jej lubił bo ta gra nie daje mu przyjemności z gry.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

CS jest w ogole niepodobny do CoD4, chyba ci sie pomylily gry:]. Wiem bo mam obie na
kompie (co prawda CSS ale to jest to samo co CS 1,6 tyle ze z odswiezona grafa).

Oj zdziwiłbyś się jak wiele je różni. Sam przeszedłem z 1.6 na Source''a z wrażenim upgrade''u...które minęło po pierwszym maczu:)

Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

Nie grałem, a długosc CoDa traktuje jako zalete- gra jest krotka, szybka, intensywna
i ma przemyslana fabułe. Moim zdaniem wytykanie dlugosci CoDowi 4 jest bez sensu, ta
gra miała taka być. Poza tym tryb multi z duza ilosca map rekompensuje single.

Zresztą co to za prównanie: wzorowana na wojskową strzelanka kontra niemal symulator gdzie jedna kula może posłać cię do bozi...
Osobiście mam porównanie bo grałem w oba tytuły.
I daleki byłbym od twierdzenia, że CoD4 nie pompuje adrenaliny. Tu nie chodzi o hormon a raczej o odczucia jakie wywołuje: w Operation Flashpoint jest to paranoja, strach itp w CoD4 jest to duma ze zwycięstwa i chłonięcie niekończącej się akcji. Jedyne co mi przeszkadzało w tej neikończącej sie(przez 8 godzin) orgii bitewnej to uboga interakcja z otoczenia i permamnentna liniowość tej akcji (a niektóre skrypty nawet na złotą malinę zasługują:). A gram w takie tytuły, że może to razić i to bardzo.
W każdym razie nie ww wady nei rażą aż tak bardzo...no chyba, że się jest fanem Flashpointa właśnie:)

Dnia 29.06.2009 o 19:27, Starscream napisał:

> Napisałem, że w CoD NIE MA charakterystycznych i ciekawych broni jak w oldschoolowych
> FPSach, gdzie często używamy jakieś zabawki przez niemal całą grę i zżywamy się
z gnatem
> :).
Sorry niedoczytałem, tyle ze wszytkie bronie w CoD4 sa licencjonowane wiec troche glupio
mowic o nich "niecharakterystyczne, nieciekawe"- akcja dzieje sie w naszych czasach i
jest w miare realistyczna wiec tworcy nie mogli wrzucic np gravity guna, painkillera
czy flak cannona. Zreszta z misji na misje mamy inne urbrojenie a w ciagu gry gramy paroma
postaciami wiec byloby niemozliwe wrzucenie jakiejs glownej broni ktora zawsze jest w
ekwipunku

Cóż, CoD4 sili sięna realizm sytuacyjny, więc oczywistym jest, że w tej grze broń to broń -działają na takiej samej zasadzie i wszystkie są zabójcze. Ale to chyba nie przeszkadza w "ukochaniu" sobie jakiejś konkretnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, więc czego oczekujesz od gry ? W każdej grze występują ludzie, w każdej giną ( produkcje ponad 3+ wg. PEGI) W swoim pierwszym poście wymieniłeś wszystkie gatunki gier, wszystkie obaliłeś jako produkcje dla bezmózgich osób z epoki kamienia łupanego. Każdego gracza, grającego w FPS obraziłeś swoim powyższym postem, i nie sądzę, że wśród nich nie ma osób z powyższego opisu bo są, lecz nie ma ich wielu i na pewno nie jest to duży odsetek. Przewidujesz wojnę (jakby nie patrzeć III światową) i sądzisz że polacy wejdą w google wpiszą "Niemiecka Armia" przeczytają art. na Wiki i co powiedzą " Nie idę walczyć mają lepsze skille " ?
>Dlaczego ludzie zabijają w grach ?

Swoimi argumentami mnie rozwaliłeś, chłopie zaczynam myśleć że jesteś z "Popularnej Gazety Dla Kobiet" i zamierzasz przekonać mamusie, do odcinania kabli od zasilacza. Sądzisz że grając w pierwszego lepszego CS''a ludzie robią to żeby poprzez narost emocji nie wyjść na ulicę i nie zadźgać pierwszego lepszego przechodnia.
Wiele osób mówi mi że mam dość specyficzne spojrzenie na świat, więc może trochę go już nie jarzę, bo nie grając przez tydzień, dwa czy trzy nie mam ochoty nikogo zabijać żeby ujrzeć posokę. Gram, bo lubię, a nie po to żeby zabijać ,fragować itp.
Widzę też że masz drugą "podgrupę" graczy chłopacy grający w skradanki - przyszli płatni mordercy. Masz farta, nie gram w Hitmana, chociaż w Riddicka ostatnio przechodzę... oj ciężko mamusiu lepiej mi odetnij neta.

Dodam tylko że FPS nie jest moim ulubionym gatunkiem, bardziej lubię gry z widokiem z 3 osoby . To źle ? Jestem potencjalnym żołnierzem czy nie ?

Mam też do Ciebie 2,pytania:
- W jakie gry grasz ( podaj mi 5 tytułów)
- jak nabiłeś Delegata na forum ? Przecież we wszystkich grach giną ludzie, jak możesz o tym dyskutować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mój tato, wcześniej mój dziadek i założę się że pradziadek też biegali z patykami które udawały karabiny, i też było "zabiłem Cię!" itp. I jakoś jeszcze nikogo nie zamordowali. Teraz to jest to samo(w większości przypadków) tylko na wyższym poziomie. Nic nie poradzisz na to że chłopcy lubią wojsko ;)

Dnia 29.06.2009 o 20:06, m-kirpluk napisał:

A dlaczego ludzie zabijają w grach? Żeby nie zabijać na ulicy bo musieliby pójść do więzienia.

Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, jak na podstawie otoczenia to chyba rozmawiałeś z samymi psycholami Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:06, kabak5 napisał:


> Moim zdaniem seria CoD to jedne z najlepszych FPSów jakie powstaly
A co to ma do tematu?

Rozmawialismy z gogiellem wlasnie o tym ze umiescil CoDa na liscie najgorszych, co to ma wspolnego z tematem? Jak juz sie wbijasz w cudza dyskusje to wypada zebys ja chociaz przejrzal;]. To bylo podsumowanie naszej wymiany zdan o CoDzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo odpowiedziec na posta gogiella, nie mojego;p
Co do Cs''a- w 1,6 teraz juz sie nie da grac, jest wiecej graczy niz w Source ale wszyscy to high skille i bez dlugiego treningu nie ma tam czego szukac. Source jest bardziej dla niedzielniakow chociaz tez na serverach mozna spotkac wymiataczy, ja mam srednia k/d ok 3/2, z tym ze prawie w to nie gram (kiedys pykalem z kumplami z klasy to wtedy mialem 4/1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mowie ze posta skonczylem czytac na "czyimś hobby jest zabijanie ludzi na czas/punkty to gratuluję"
Sorry ze zapytam ale bierzesz jakies leki? Nie rozrozniasz grania dla sportu/ zabawy, strzelania sie nawzajem z kolesiami z innych krajow jednoczesnie gadajac z nimi na Voip od zabijania w realu? Skoro to jest to samo to ja mam na sumieniu tysiące ofiar i powinienem byc sądzony za zbrodnie przeciwko ludzkosci. Nie wiem czy mieszkasz na jakims drzewie czy cos, powiem ci tylko ze w FPSy graja ludzie z roznych grup wiekowych, niektorzy dla zabicia czasu, inny dla rozrywki, jeszcze inni w ramach odpoczynku po dniu pracy (np moj tata:P). Sadzisz ze taki koles wyjdzie na ulice z jackhammerem i zacznie zabijac sasiadow? Polecam udac sie do specjalisty, skoro nieodrozniasz gier jako rozrywki od prawdziwego zabijania to powodzenia. Zabiłem juz tysiace graczy jak i botow i powiem ci calkowicie szczerze ze nie potrafilbym wejsc np do szkoly i zaczac rozrobe z m16. Naprawde, zle z tobą. Powiem inaczej- jestes zdrowo [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co sobie pomyślałem jak przeczytałem tego posta, który imo jest !%$@^*$, jak Ty mogłeś wbić Delegata na forum dla graczy tak nie lubiąc gry. Drugie, nie lubisz gier w których się zabija, a lubisz Mario...Przecież to jest czysta masakra, tylko że bez krwi i ze słabą grafiką. Cały czas miażdżysz chodzące grzyby, kwiaty, czasem zamienia się to w FPS i strzelasz jakimiś kulkami, ale przedtem musisz przejść moment RPG i wbić lv.

Co do twojego postu niżej, nie wiem skąd Ci się biorą takie poglądy, ale przypomina mi to Prof.S.Jonalistów z CDA. Tych, co nie mają pojęcia o czym gadają, ale wiedzą najlepiej. Myślisz, że każdy po zagraniu 100 godzin w CoD ma taką rządzę krwi, że nie może się powstrzymać, idzie na ulice i strzela do wszystkiego co popadnie? Nie, po prostu jak napisał Rumcajs, mężczyźni lubią wojsko, ale wirtualne, bo do tego normalnego rzadko który się pali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nieee o nieee ,grałem w CoDa ,grałem w F.E.A.R. muszę iść z m16 i wszystkich pozabijać a mam sexy sąsiadeczke
kurde..

On orombał....nie wiem czy pisząc tego posta nie był na haju....
ludzie lubią gry bo przedstawiają to czego nie można zrobić w realu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, wyolbrzymione może to było, ale jak patrzę po mojej dawnej klasie... brakuje 2 kroków.
Oczywiście, ironia, oczywiście, jestem nudny, oczywiście jestem jak stary dziadek, oczywiście, gawieć wie najlepiej. Nie obaliłem wszystkich gatunków, a niektórzy powinni po prostu 50 razy przeczytać mojego posta.
Gracie dla rozrywki, no właśnie. Rozrywką jest dla was zabijanie jakichś tam ludzi. Ano, dla mnie to nie jest rozrywka. A z tym że wyjdą na ulicę i będą zabijać - sam byłem świadkiem tego, jak gruby chłopak był prawie na każdej przerwie bity, z uwzględnieniem combosów z Tekkena i k*** na niego jak podniósł głowę. Przez 2 lata spokojnie na to patrzyłem, myśląc: to nie moja sprawa. potrzebowałem 2 lat aby postawić konkretną granicę.
Jeśli te argumenty nie są dla was wystarczające to znaczy że chyba miałem rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:14, m-kirpluk napisał:

Gracie dla rozrywki, no właśnie. Rozrywką jest dla was zabijanie jakichś tam ludzi.

Nie tylko ludzi! Pamiętajmy o kosmitach, zwierzętach! Lepiej jest chyba "zabić" kretyńskie ai odziane w tekstury, niż kolegę czyż nie?

>A z tym że wyjdą na ulicę i będą zabijać - sam byłem świadkiem

Dnia 29.06.2009 o 23:14, m-kirpluk napisał:

tego, jak gruby chłopak był prawie na każdej przerwie bity, z uwzględnieniem combosów
z Tekkena i k*** na niego jak podniósł głowę. Przez 2 lata spokojnie na to patrzyłem,
myśląc: to nie moja sprawa. potrzebowałem 2 lat aby postawić konkretną granicę.

Brawooo!!! A potem ludzie się dziwią, że znieczulica w tym kraju... Jak nie chcesz oglądać kombosów z tekkena, to k@%#a rusz dupsko i zrób z tym coś - patrzeniem nic nie załatwisz! I jesteś DOKŁADNIE TAKI SAM jak napastnicy (jeśli nie gorszy) - wolałeś postawić sobie "granicę" przyglądając się bezczynnie i konkludując (zapewne bezpodstawnie), że winne temu są gry. Nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, że może być milion innych przyczyn dlaczego ten ktoś (lub ktosie) bijący "grubaska" tak robią? Chłopie zdejmij w końcu klapki z oczu, albo nie wypisuj tu bzdur.

Dnia 29.06.2009 o 23:14, m-kirpluk napisał:

Jeśli te argumenty nie są dla was wystarczające to znaczy że chyba miałem rację...

"Jeśli nie myślisz tak jak ja to jesteś chory na zwyrodnienie prawego ucha i zamiast wacka masz główkę od szpilki..." No słowo daję zaraz wkleiłbym to twoje zdanie do kwasów, gdyby nie to, że jest głupie, a nie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:42, Starscream napisał:

> Zobacz link a nie pisz głupot ;)
Nie edytowalem bo i tak twoj post mnie rozsmieszyl, myslisz ze gram w FPSy zeby popatrzec
sobie na krew? Masz mnie za jakiegos jaskiniowca? Sorry jak sie tak brzydzisz krwia i
wszystkim co zle i mroczne to graj w gry bezkrwawe, kolorowe, bajkowe itp ale nie pisz
takich bzdur na forum bo sie niedobrze robi (fakt, nie napisales doslownie ale pewne
rzeczy jasno wynikały). Poza tym sa bezkrwawe FPSy (a w niektorych mozna wylaczyc krew)


Bez krwi nie ma gry , bo co to za realizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować