Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 00:03, shinian napisał:

Chyba z czystej ciekawości sobie w nią pogram

Masz zamiar wydać swoje (rodziców) ciężko zarobione pieniądze tylko po to, aby naocznie przekonać się, że gra jest zła!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy czym nie w trybie natychmiastowym. Poczekam aż ten syf stanieje do jakiejś sensownej kwoty; do momentu aż stanie się freeware; albo do chwili kiedy ten syf będą dorzucać jako gratisówkę do jakiejś sensowniejszej pozycji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:03, shinian napisał:

Od kilkunastu miesięcy odwiedzam regularnie ten serwis, ale tak jeszcze żadnej gry nie krytykowali,
jak ma to miejsce w przypadku Land of the Dead: Road to Fiddler''s Green. Chyba z czystej ciekawości
sobie w nią pogram- ciekawi mnie czy można było zrobić coś gorszego od Mortyr II.


Widzialem jak moj brat gral w Land of the Dead: Road to Fiddler''s Green. Taka kicha ze ja nawet nie mailem ochoty zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Lion Heart - spie ekhem psuty pomysł, mogło być pięknie a leży właściwie na wszystkich (chyba tylko ścieżka dźwiękowa była wystarczająca), Wojna o Pierścień - obrazili kultową dla mnie książkę, praktycznie nic mi się w tej grze nie podobało - od grafiki poprzez fabułę do jednostek, Wiggles - grafika nawet ładna, ale co z tego gdy gra nuuudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 01:21, wincent87 napisał:

hmm Lion Heart - spie ekhem psuty pomysł, mogło być pięknie a leży właściwie na wszystkich
(chyba tylko ścieżka dźwiękowa była wystarczająca),


Lionheart nie byl wcale paskudny (patrzac na tytul tego tematu). Jesli do gry podchodziles zaslepiony stawianym jak sie pozniej okazalo na wyrost zapowiedziami tworcow, mogles sie srogo rozczarowac. Nie jest to wprawdzie nastepca Baldur''s Gate''a 2, ale jednak po przymknieciu oczu na niedopracowania i tak mamy przed soba dobra gre. Trzeba tylko dac jej szanse. Przyznam, ze sam milo spedzilem czas przechodzac dawno temu ten tytul. Ty widac byles mniej wyrozumialy...

Wojna o Pierścień - obrazili kultową dla

Dnia 18.12.2005 o 01:21, wincent87 napisał:

mnie książkę, praktycznie nic mi się w tej grze nie podobało - od grafiki poprzez fabułę do
jednostek,


Ksiazka zawsze bedziet lepsza od gry czy filmu. A dlaczego? Dlatego, iz pisarz nie ma ograniczen co do dlugosci czy caloksztaltu. Czas rowniez jest po jego stronie. Wojna o Piersciec to typowy sredniak.

Wiggles - grafika nawet ładna, ale co z tego gdy gra nuuudna

Nudna=paskudna? Tak po prostu?


Paskudny, wrecz chory i bezmyslny jest Postal 2, oto wlasnie lider tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie okropne gierki ?? :

Mig Alley(wiem że to jest stara gra, ale jest tak zła, że nawet do gazety się nie nadaje, a jest w Play''u):

-grafika zjechana na maxa
-okropne sterowanie
-beznadziejne helikoptery

Mortyr II:

-skopana grafa
-poruszanie się jest słabe
-fabuła jest do ****

Deadhunt:

-wszystkie punkty powyżej

Alien Nations:

-O CO W TYM CHODZI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.
Arcatera - żałuję że zmarnowałem ok 1h na instalację.


ALE NAJGORSZĄ GRĄ NIEWĄTPLIWIE JEST THE SIMS. Kroista krew mnie zalewa jak niechcący popatrze się na ekran mojego monitora kiedy grają w to moje siostry aż mi ich po prostu żal.

Porąbana gra - niechaj przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:10, Harmegidon napisał:

Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.
Arcatera - żałuję że zmarnowałem ok 1h na instalację.


ALE NAJGORSZĄ GRĄ NIEWĄTPLIWIE JEST THE SIMS. Kroista krew mnie zalewa jak niechcący popatrze
się na ekran mojego monitora kiedy grają w to moje siostry aż mi ich po prostu żal.

Porąbana gra - niechaj przepadnie.


Tak the sims zdecydowanie postal 2 też i gry z serii maluch racer i poldek driver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:10, Harmegidon napisał:

Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.


Uznawac gre za porazke, oceniajac ja tylko samych screenach - olaboga, przeciez to herezja! Grafa na screenach to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:31, thevon napisał:

> Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.

Uznawac gre za porazke, oceniajac ja tylko samych screenach - olaboga, przeciez to herezja!
Grafa na screenach to nie wszystko!


I trzeba to zauwazyc, że niektóre screeny troche pogorszaja prawdziwa grafię a tak to uważam jak kolega powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie porażką była Świątynia Pierwotnego Zła.
Wciągnęła mnie na 3 godziny. A potem eeeeee:(( Nudna fabuła.i
Nigdy nawet nie próbowałem wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 09:20, Kapizak1 napisał:

Chcecie okropne gierki ?? :

Mig Alley(wiem że to jest stara gra, ale jest tak zła, że nawet do gazety się nie nadaje, a
jest w Play''u):

-grafika zjechana na maxa
-okropne sterowanie
-beznadziejne helikoptery


Szczerze mówiąc dziwi mnie twoja krytyka Mig Alley bo jest to świetna gra i wielu tak uważa. Grafika jest wręcz przecudna, oczywiście jak na gre z 1999r., a sterowanie idelane. Właśnie sterowanie podobało mi się w tej grze najbardziej. Spędziłem grając w nią wiele godzin i uważam, że jest to świetna gra i jeden z lepszych symulatorów w historii. Jeszcze jedno, w tej grze nie było helikopterów - chyba, że mówimy o różnych grach. Dlatego dziwi mnie twoja ocena. Na dowód tego, że grafika w tej grze jest świetna umieszczam screen z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:10, Harmegidon napisał:

Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.


:|

BLUŹNIERCO!!! Nie wiesz co mówisz ;)

To naprawdę wypasione gry. To nie grafika jest najważniejsza, tylko fabuła, grywalność, klimat... A to jest w MM najlepsze.
Chyba nie wyszła jeszcze gra, która by przebiła MM7 (no niektórzy się kłucą że to MM6 lub Gothic 1... ewentualnie Morrowind)

Jaki gracz ocenia gry po screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:10, Harmegidon napisał:

Serie Might and Magic po screenach stwierdziełem że to porażka.
Arcatera - żałuję że zmarnowałem ok 1h na instalację.



Bardzo się mylisz. Seria Might & Magic to jedna z najlepszych serii jeśli chodzi o komputerowe gry "role playing". Grafika to nie wszystko w takich produkcjach, chociaż jak na swoje czasy (1998 r.) naprawdę była całkiem w porządku (ogromne przestrzenie, rozległy teren, pełno niepowtarzalnych labiryntów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pool of Radiance: Ruiny Myth Dannor- największe rozczarowanie- nie dość że droga w dniu premiery to beznadziejna

2.Goraschul- parodia RPG-a w wykonaniu Polaków

3. Kult: Heretic Kingdoms- gra mająca wiele fajnych pomysłow i ciekawych rozwiązań. Szkoda że została skopana

4. Sacred- pogromca Diablo BUHAHA!

5.Beyond Divinity- bez patha była u mnie bezużyteczna, grafika w stosunku do wymagań sprzętowych to jakieś nieporozumienie. Grę tylko ratuje w miarę ciekawa fabuła

6. Wszelakie przygodówki(z wyjątkiem Syberii i Stlil Live)- kto gra w takie kupy?

7. WoW- bo ja nie mam a inni mają;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować