Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dobra jedziemy :))
1. Dungeon Siege II - stara się być następcą Diablo. Stał się istną kopią poprostu błazenada
2. Sacred - kolejny genialny pomysł zrobienia coś lepszego od Diablo... Szkoda gadać
3. Gorasul - jak powyżej :P
4. Call Of Duty 2 - żenada konktretna żenada, nic nowego niewnosi, tylko łądniejszą grafike

A tutaj przedstawie gre! Gre z mianem "DNO DNA".
Neverwinter Nights. BEZNADZIEJA. Muzyka do dupy fabułą do dupy, przychodzi jakiś obwieś do akademika zabija wszystkie gaby które zaatakowały akademie i nikt nieprzeżył bo to oczywiście potęrzne gobliny, które zabiły każdego innego bo oni to cieniasy co nie? w końcu nasi treneży. No i ten obwieś staje się bohaterem i ratuje całą kraine Neverwinter przed zagładą... Straszne naprawde pomysłowa fabuła! Dosłownie iteał na "Dno dna"


Might & Magic to seria najlepszych RPG jakie kiedykolwiek wyszły! Przyznam że grafika niejest zbyt nowa ale wpada w oko. Osoba która twierdzi że gra jest do dupy i nawet fabułą nienadrabia jest głupib dryblesem który ocenia gre po grafice.

Polacy robią fajne gierki. Jest ich mało ale naprawde niektóre zasługują na wyróżnienie. Np. seria Earth, ciekawe rozwiązania, grafika w Earth 2160 jest powalająca, rozwiązania takie których nieznajdziesz w innych RTS, Painkiller jest nawet ładny na swój czas, może niezastąpi nam Quake 3 Arena na necie ale można fajnie sie na singlu pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 17:39, Firexive napisał:

Dobra jedziemy :))
1. Dungeon Siege II - stara się być następcą Diablo. Stał się istną kopią poprostu błazenada
2. Sacred - kolejny genialny pomysł zrobienia coś lepszego od Diablo... Szkoda gadać
3. Gorasul - jak powyżej :P
4. Call Of Duty 2 - żenada konktretna żenada, nic nowego niewnosi, tylko łądniejszą grafike

Co???nie chce mi sie wierzyc?!UwaZasz ze CoD2 to slaba gra?Widziales recenzje,widziales zapowiedzi?Call of Duty 2 to swietna gra,grafika,muza,grywalnosc(moim zdaniem)to sa mocne strony tej gry!U mnie ta najlepsza gra wojenna tego roku zasluguje na 9/10.A ten jeden punkt to za to ze nie wszyscy tak uwazają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj przedstawie gre! Gre z mianem "DNO DNA".

Dnia 25.12.2005 o 17:39, Firexive napisał:

Neverwinter Nights. BEZNADZIEJA. Muzyka do dupy fabułą do dupy, przychodzi jakiś obwieś do
akademika zabija wszystkie gaby które zaatakowały akademie i nikt nieprzeżył bo to oczywiście
potęrzne gobliny, które zabiły każdego innego bo oni to cieniasy co nie? w końcu nasi treneży.
No i ten obwieś staje się bohaterem i ratuje całą kraine Neverwinter przed zagładą... Straszne
naprawde pomysłowa fabuła! Dosłownie iteał na "Dno dna"


Hehe, zgodzę się Tobą. Może nie dno dna, ale dno na pewno. Spodziewałem się godnego nastepcy BG II, a tu co? Mnie przeraziła ubogość świata i liniowość fabuły. Każdy quest można przejść bez czytania dialogów, są dwa rodzaje questów- zabij i uwolnij, reszta to płaszczyk w stylu jakichś marnych zagadek. Po prostu strasznie przereklamowana gra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUehehe. matizek12 ja nieczytałem recenzji ja w to GRAŁEM. Rozumiesz GRAĆ a CZYTAĆ RECENJE to co innego. Tam płaca za promowanie produktu a nie za to że ktoś go opisuje takim jaki jest. Wydany przez dobrą firme to opłacony zeby go promować. Potem rozną takie mutanty mas mediów które żyją recenzjami. SPo za tym realizm siedzi. Pograj przynajmniej w Enemy Territory darmową gre wojenną produkcji genialnej firmy ID Softweare. Tam jest grywalność i klimat. A nie jakieś świndruki w COD 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 18:15, Firexive napisał:

BUehehe. matizek12 ja nieczytałem recenzji ja w to GRAŁEM. Rozumiesz GRAĆ a CZYTAĆ RECENJE
to co innego. Tam płaca za promowanie produktu a nie za to że ktoś go opisuje takim jaki jest.
Wydany przez dobrą firme to opłacony zeby go promować. Potem rozną takie mutanty mas mediów
które żyją recenzjami. SPo za tym realizm siedzi. Pograj przynajmniej w Enemy Territory darmową
gre wojenną produkcji genialnej firmy ID Softweare. Tam jest grywalność i klimat. A nie jakieś
świndruki w COD 2.

rozumiem cie bardzo dobrze ale ja w nią grałem i dlatego zgadzam sie z ocenami w recenzjach.ona jest poprostu dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:
1. Maluch racer
2. Maluch racer 2
3. Driv3r
4. Might and Magic (od 6 w góre)
5. Potwory i spółka (nie wiem czemu w CDA dostała 10/10 :P)
6. Worms 4
7. Terrorist takedown (wraz z dodatkami)
8. Settlers 3, 4 ,5 (moim zdaniem psują klimat 1 i 2 części...za głębokie przejście w strone RTS)
9. Tomb raider (od 4 w góre)
10. Asterix i Obelix kontra Cezar (czy ktos jeszcze to pamieta??? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 16:06, Budyn napisał:

> > Wszystkie gierki typu MALUCH RACER... po graniu 5 min w taka gierke zbiera mi sie
na wymioty
>
> > : )
>
> Tak tu sie zgodze, gdy widze reklame w jakimś czasopiśmie tych gier i programów to mi
sie tak
> jak tobie zbiera na wymioty. Nie wiem po co to robią :/
>
Żeby pokazać, że Polacy nie d*** i komputer obsługiwać umieją ;] (sorka za wyrażenie)


Mogliby coś nowego wymyślić :/ Już Wacki są lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 21:19, Arthas90 napisał:

5. Potwory i spółka (nie wiem czemu w CDA dostała 10/10 :P)


Ta gra dostała taką wysoką note za cut-scenki. Redaktorzy poprostu nie byli na czasie z najnowższymi produkcjami disneya i uznali te przerywniki jako dzieło twórców gry, a nie za zżynkę z filmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 17:39, Firexive napisał:

Dobra jedziemy :))
1. Dungeon Siege II - stara się być następcą Diablo. Stał się istną kopią poprostu błazenada
2. Sacred - kolejny genialny pomysł zrobienia coś lepszego od Diablo... Szkoda gadać
3. Gorasul - jak powyżej :P
4. Call Of Duty 2 - żenada konktretna żenada, nic nowego niewnosi, tylko łądniejszą grafike

A tutaj przedstawie gre! Gre z mianem "DNO DNA".
Neverwinter Nights. BEZNADZIEJA. Muzyka do dupy fabułą do dupy, przychodzi jakiś obwieś do
akademika zabija wszystkie gaby które zaatakowały akademie i nikt nieprzeżył bo to oczywiście
potęrzne gobliny, które zabiły każdego innego bo oni to cieniasy co nie? w końcu nasi treneży.
No i ten obwieś staje się bohaterem i ratuje całą kraine Neverwinter przed zagładą... Straszne
naprawde pomysłowa fabuła! Dosłownie iteał na "Dno dna"


Might & Magic to seria najlepszych RPG jakie kiedykolwiek wyszły! Przyznam że grafika niejest
zbyt nowa ale wpada w oko. Osoba która twierdzi że gra jest do dupy i nawet fabułą nienadrabia
jest głupib dryblesem który ocenia gre po grafice.

Polacy robią fajne gierki. Jest ich mało ale naprawde niektóre zasługują na wyróżnienie. Np.
seria Earth, ciekawe rozwiązania, grafika w Earth 2160 jest powalająca, rozwiązania takie których
nieznajdziesz w innych RTS, Painkiller jest nawet ładny na swój czas, może niezastąpi nam Quake
3 Arena na necie ale można fajnie sie na singlu pobawić.

Cod 2 wymiata co ty gadasz.a co do gier typu dno to wybieram takie :
Dungeon Siege 2
Quake 4
Harry Poter : czara ognia
King Kong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie duz osob mnie za to zje ale nienawidze Diablo o_O nie wiem ludzie co wy w tym widzicie, wystarczy trzymac cegle na przycisku myszy i to wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:05, siekacz napisał:

Dla mnie tlyko call of duty 2 przeszlem ja chyba w 2-3 godziny misje krotkie i jest ich tylko
10!!!!! beznadziej

No,wiesz CoD2 tak naprawde ma 27 misji tylko wszystkie zostaly podzielone na 10 glownych misji.Reszta to np. jest misja w Tunezji:jako jedna główna ale podzielona na 3 mniejsze misje.Moim zdaniem lepiej bo komu by sie chcialo przechodzic 3 misje naraz np. na weteranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:05, siekacz napisał:

Dla mnie tlyko call of duty 2 przeszlem ja chyba w 2-3 godziny misje krotkie i jest ich tylko
10!!!!! beznadziej


Pytanie tylko: na jakim stopniu trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 21:29, Lisuu napisał:

> > > Wszystkie gierki typu MALUCH RACER... po graniu 5 min w taka gierke zbiera mi
sie
> na wymioty
> > > > > > : )
> > > > > Tak tu sie zgodze, gdy widze reklame w jakimś czasopiśmie tych gier i programów to
mi
> sie tak
> > jak tobie zbiera na wymioty. Nie wiem po co to robią :/
> > > > Żeby pokazać, że Polacy nie d*** i komputer obsługiwać umieją ;] (sorka za wyrażenie)


Mogliby coś nowego wymyślić :/ Już Wacki są lepsze :P



Już wymyślili Earthy :P na więcej polaków niestać... no chyba że wypali Wiedźmin a na to licze bo pograł bym w dobrego RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do potworów i spółki to chyba potem pisali że to była pomyłka czy to były jaja

a o to moja lista
1.Poldek Driver
2.Maluch racer
3.Maluch racer 2
4.Syrenka driver (czy jak to tam)
5.Warszawka racer (czy ja to tam)
6. Nitro Family
7.Tytu, Romek i Atomek
8.Rajd na berlin (ze wszystkimi dodatkami)
9.Terrorist Takedown (ze wszystkimi dodatkami)
10.Driv3r

jak można zauważyć są to głównie gry jednej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować