Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

homm 4 pisałem o tym wcześniej więc oco chodzi to nie jest zła gra tylko gracze spodziewali sięczegoś więcej po 3-jce umówmy sie to średniak a nie hała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytułu nie pamiętam bo to była taka kaszanka. Kupiłem z jakąs gazetą, miał być to action RPG a''la Diablo. Grało się człekokaczką. Było bardzo ciemno. Jak się rozjaśniło obraz, to też nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze dopisac jeszcze jedną pozycję

Seria FALLOUT - koszmar - nie wiem kto mógł kiedyś się tym zachwycać - jedynkę przemusiłem, pozostałe - 2 i tactical odinstalowałem po 2 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 10:54, Icestalker napisał:

> Potwierdzam to co pisał kolega wyżej...

No, to ja mam takiego kolege, ktory tylko w to gra i uwaza ta gre za boska (ludzie paranoja).
a kazdego, kto w nia nie gral uwaza za dupka (czy powinna byc cenzura?)


A mój kolega też w t ograł cały rok praktycznie bez przerwy teraz to juz mniej, ale znalazl sobie inna grę... po prostu żal. Jak ja grałem w tibie to po 3 godzinach wywalilem ten kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szymek Czarodziej (zakała przygodówek)
Punnisher (gra nic w sobie nie zawiera, poza przemocą)
Postal 2 (jak wyżej)
Munhunt (czy jakoś tak; jak wyżej)
I cała seria Maluch Racera, Warszawka Racer i inne śmieci, które dostajemy od Playa (chodzi mi o wydawcę, nie czasopismo; chociaż zdażają się jakieś ciekawsze gry wydawane przez Playa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 Najgorszych:
- Settlers (wszystkie oprócz jedynki)
- Fallout''y
- II Wojna Swiatowa
- Warchammer: Dawn of War
- Disciples II Powrót galleana
- DRIV3R
-Punisher
-Scooby Doo [seria idiotycznych ( sorki za wyrażdenie) gierek dla dzieci]
- Warrior kings
- Faust (może nie każdy za tego starocia, w każdym razie kto nie zna ma szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 11:55, bonan napisał:

return to castle wolfenstein


O nie ! Nigdy w życiu nie zgodze się, że wolf jest złą grą! To jedna z lepszych strzelanim moim zdaniem. Żadko lubiłem strzelaniny, ale ta była fajna (no może oprócz trupów).
Moim zdaniem zakałą gier jest PlaneScape Tornament. Czy jak to tam się pisze. Jak dla mnie beznadziejna gra. Nie podobałmi się klimat i fabuła, a jak to się nie podoba to już nic w tej grze nie może się podobać. Na całe szczęście wycofali tą gre z Extra Klasyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:19, DARO GOTHIC napisał:

Diablo
Diablo 2
Diablo 2 LoD

Marna prowokacja:) Człowieku, nie rob sobie jaj, chałą to ta gra może być dla ciebie,ale nie dla setek tysiecy fanow ktorzy kupili tę grę. Swoją drogą to po nicku już widać czemu seria Diablo to dla ciebie chała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:47, Darkstar181 napisał:

> Diablo
> Diablo 2
> Diablo 2 LoD
Marna prowokacja:) Człowieku, nie rob sobie jaj, chałą to ta gra może być dla ciebie,ale nie
dla setek tysiecy fanow ktorzy kupili tę grę. Swoją drogą to po nicku już widać czemu seria
Diablo to dla ciebie chała:)


Skad ta pewnosc, ze to prowokacja? ja popieram zdanie DARO GOTHIC''a. Gra, w ktorej chodzi tylko o to, zeby znalezc duzo fajnych przedmiotow i zalozyc je na swoja mega postac... Bezmyslna rzeznia. Fabula wrec poryyyywaa... zieeew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 20:52, Wiadroman napisał:

Skad ta pewnosc, ze to prowokacja? ja popieram zdanie DARO GOTHIC''a. Gra, w ktorej chodzi
tylko o to, zeby znalezc duzo fajnych przedmiotow i zalozyc je na swoja mega postac... Bezmyslna
rzeznia. Fabula wrec poryyyywaa... zieeew!

Może i ma do kitu fabułe,moze i bezmyslna siekanina... tylko dlaczego tak mnie wciągnęła(ale i tak wolę gothica)
Poza tym wiele osob gra na multi. na battlenecie.
P.S Quake i Unreal też są bezsensownymi rzeżniami i nie posiadają fabuły... a mimo to nie są uważane na świecie jako chały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:46, Dar15 napisał:

Moim zdaniem zakałą gier jest PlaneScape Tornament. Czy jak to tam się pisze. Jak dla mnie
beznadziejna gra. Nie podobałmi się klimat i fabuła, a jak to się nie podoba to już nic w tej
grze nie może się podobać. Na całe szczęście wycofali tą gre z Extra Klasyki :D


Nie wiem co w tym fajnego, że ktoś komu to się podoba, nie moża zakupić, bo wycofali?

A mogę nawet domyślać się dlaczego Ci się nie podobała. Nie zrozum mnie źle, ale fabuła w tej grze była naprawdę skomplikowana i wyższych lotów niż przeciętna gra. Grając w, bardzo fajnego, Gothica 2 zaraz wiemy kto jest dobry, a kto zły i co jest naszym celem. Planescape jest bardzo oryginalny i przemyślany, nie wprowadza typowej i prostej, czy wręcz prymitywnej, historii, dlatego może być po prostu trudny.
Nie chcę Cię nakłaniać do grania w Niego, ale warto mieć świadomość, że gra głupia nie jest - ba, większość fanów RPG uważa ją, i nie bez kozery!, za majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz racje ;) Ale też nie lubiłem od początku tej gry klimatu śmierci... I to mnie od razu zraziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam moje typowanie (niewiem czy poprawnnie zkonstruowane) to
10 tomb raider IV
9 tomb raider V
8 tombraider VI
7 Hitman contracts
6 Blow Out
5 Warhammer (zegarmistrz)
4 Worms oblęrzenie
3 Heroes IV
2 Szymek czarodziej
1 driver 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 20:36, syriusz.b napisał:

A mój kolega też w t ograł cały rok praktycznie bez przerwy teraz to juz mniej, ale znalazl
sobie inna grę... po prostu żal. Jak ja grałem w tibie to po 3 godzinach wywalilem ten kicz


Podaj link, to wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 21:01, Darkstar181 napisał:

Może i ma do kitu fabułe,moze i bezmyslna siekanina... tylko dlaczego tak mnie wciągnęła(ale
i tak wolę gothica)


Nie wiem dlaczego Cie tak wciagnela, pzreciez nie jest fajna. ;) A Gothica tez nie lubie, wiec mnie nie rusza to porownanie. :)

Dnia 08.05.2006 o 21:01, Darkstar181 napisał:

Poza tym wiele osob gra na multi. na battlenecie.


W ktorym chodzi o to samo, tyle, ze dochodzi handel...

Dnia 08.05.2006 o 21:01, Darkstar181 napisał:

P.S Quake i Unreal też są bezsensownymi rzeżniami i nie posiadają fabuły... a mimo to nie są
uważane na świecie jako chały.


No, ale tam jets jakas akcja, ktora nie ogranicza sie do wybuchow na ekranie. Sa emocje, potzrebne sa umiejetnosci. A w Diablo? Wystarczy miec silna postac. Potem tylko klikasz i przeciagasz, a nawet nie jest trudno trafic w takiego wroga... Refleks za to jedynie potzrebny jest tylo przy wciskaniu na klawiaturze klawiszy odpowiedzialnych za spozycie mikstury. wooow! Chyba zaraz adrenalina mi uszami zacznie wyplywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2006 o 23:09, Dark SMG napisał:

3 Heroes IV

lubicie mnie wkurzać zobaczcie poprzednie posty już o tym pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować