Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 21:30, Starscream napisał:

>
> > Moim zdaniem seria CoD to jedne z najlepszych FPSów jakie powstaly
> A co to ma do tematu?
Rozmawialismy z gogiellem wlasnie o tym ze umiescil CoDa na liscie najgorszych, co to
ma wspolnego z tematem? Jak juz sie wbijasz w cudza dyskusje to wypada zebys ja chociaz
przejrzal;]. To bylo podsumowanie naszej wymiany zdan o CoDzie

A to przepraszam najmocniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:06, m-kirpluk napisał:

Tu nie chodzi konkretnie o krew, ale o to że jedynym sensem gry jest zabijanie. Nie trzeba
w ogóle myśleć, wszystko zależy od instynktu gracza, cofamy się do zwierząt. Kiedyś ludzie
chodzili na arenę patrzeć na walczących gladiatorów, dzisiaj siedzą wgapieni w monitor
na którym umierają ludzie. Zmieniły się realia, ale na śmierć ludzie lubią patrzeć od
tysięcy lat. W niektórych FPS-ach można wyłączyć krew, fajnie, to tak jakbyś powiedział
katowi żeby zamknął oczy i wyobraził sobie, że zabija zwierzę. Sumienia nie oszukasz,
nie jestem mięczakiem, jak trzeba to przyłożę ale jeśli czyimś hobby jest zabijanie ludzi
na czas/punkty to gratuluję. Tutaj już nie można powiedzieć że się cofnęliśmy bo nigdy
wcześniej ludzie nie zabijali po to by zabijać. Lepsi są płatni zabójcy - robią to dla
pieniędzy, lepsi są żołnierze, oni robią to dla państwa. Niedobrze się robi dlatego że
nie lubię tego co większość? Nie lubię magazynować w swoim mózgu nazw karabinów z czasów
IIWŚ, wolę dowiedzieć się dlaczego wybuchła. Rośnie nam pokolenie znieczulonych idiotów,
za 30 lat Niemcy wejdą do Polski, i poprzednie pokolenie nie będzie już w stanie walczyć,
a nasze, młode, silne, powie: 100 lat temu Niemcy przegrali mimo że mieli lepszą broń,
teraz należy im się wygrana. Trzymamy się jeszcze na mapie, bo przeciwko Rosji potrafiliśmy
wystawić zorganizowaną armię, a z Niemcami walczyliśmy przy użyciu inteligencji, jesteśmy
między dwoma mocarstwami, ale coś czuję że tym razem wystarczy jedno byśmy wylecieli
do USA i powiedzieli im że CoD to fajna gra.A dlaczego ludzie zabijają w grach? Żeby
nie zabijać na ulicy bo musieliby pójść do więzienia. Coś w tym systemie jest nie tak
jeśli nie popełniamy zbrodni patrząc na kary a nie spoglądając do sumienia. I rzeczywiście,
wolę grać w bajkowe, kolorowe, fantastyczne, bezkrwawe gry bo niedługo te wszystkie FPS-y
staną się czarną rzeczywistością. A ty będziesz jej częścią i będziesz się cieszył, że
możesz zabijać w realu bez konsekwencji. To oczywiście jeden z możliwych scenariuszy,
zawsze może być gorzej.


nie wiem co bierzesz...ale ja też to chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 13:01, castlerock napisał:

> Może seria Sims? Albo Gothic 3( bez ostatniego patcha).

od gothica nawet 3 łapy precz ;)


Kiedy same mi się na niego kładą... z litości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą grą w jaką odważyłem się zagrać jest Microsoft Combat Flight Symulator 2 ... po prostu dno, jakim cudem znalazło się to w kolekcji klasyki?? nie wiem ... chyba tylko dzięki łapówką Microsoftu dla Cenegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:40, Krzychu1995 napisał:

Najgorszą grą w jaką odważyłem się zagrać jest Microsoft Combat Flight Symulator 2 ...
po prostu dno, jakim cudem znalazło się to w kolekcji klasyki?? nie wiem ... chyba tylko
dzięki łapówką Microsoftu dla Cenegi :)


Wiesz,tak to ejst z symulatorami,dla ciebie jest be ale innym w tym dla mnie sie podoba...ale najlepsza część to zdecydowanie "X" :) A co do łapówki to jest oskarżenie,módl sie aby nikt z Cenegi albo Microsoftu nie zobaczył twojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:59, NecroVisioneR napisał:

najlepsza część to zdecydowanie "X" :) A co do łapówki to jest oskarżenie,módl sie aby
nikt z Cenegi albo Microsoftu nie zobaczył twojego posta :)

No to w takim razie ogłaszam wszem i wobec, że to był żart z tą łapówka, choć taki koleś z firmy chyba się domyśli :) ... symulatory nie są złe, ale ił-2 Sturmovik to mistrzostwo świata, jeśli chodzi o ten gatunek .. grałem w obydwa więc mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować