Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Rany nareszcie mam internet ... ciekawe jak dlugo...
Jak najbardziej jestem za. Moze jak co niektorzy beda miec go przed oczami, to zastanowia sie zanim zaczana pisac glupoty.

@All ->Tworzenie rankingu jest juz w toku. Pod uwage beda brane posty do setnego. Nastepne posty licza sie juz do drugiej edycji, jesli jakas nastepna bedzie oczywiscie. Na razie ranking jedynie iloscoiwy (najwiecej glosow), bo malo kto uzasadnia swoje typy. Wtedy ulozenie kategorii jest nieco utrudnione...

Dzieki za wszystkie glosy, najszczegolniej za te, ktore cos wnosza tematycznie do watku. Za te krytyczne rowniez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlugo zaastanawialem sie, nie mogac wybrac tej najgorszej... Ale wlasnie wymyslilem! :) WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA. Po prostu obrzydliwe. Gra powstala chyba chwile przed filmem, wiec postacie wygladaja calkowcie inaczej (co meni strasznie draznilo), od poczatku jest glupia, nie znam nikogo, kto przeszedl ja cala (a duzo osob gralo, bo jeden koles, ktory to kupil chcial przekonac kogos, zeby od niego kupil, to wychwalal ta gre, pozyczal na jakis czas nawe, ale nikt w koncu nie kupil :D), niewidzialne sciany, niesmiertelne owce, ktore nawet nie reaguja na to, ze lejemy je jakims mieczykiem i do tego nie wiadomo w ogole o co w niej chodzi... Po prostu beznadzieja, o ktorej chcialbym zapomniec. Stracilem kilka godzin z zycia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:22, Wiadroman napisał:

WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA.


Witaj w klubie! Ja również uznałem tą grę za kichę roku i całej wieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... Gry zliczone, punkty przyznane. Przyjalem przy ocenianiu gier nastepujace kryterium.
- Ilosc glosow na gre jest mnoznikiem.
- Kazdy wymieniony przez postujacego element, ktory nie pasil mu w tej grze, to punkt do kategorii.
Punkty sa sumowane i mnożone prze ilosc glosow.
Kategorie sa nastepujace: grafika, muzyka, AI, skrypty, fabula grywalnosc, wymagania, bledy,engine i inne.
Do innych zaliczam np. okreslenie "za caloksztalt", lub nie wymienienie sensownego powodu. Do silnika, wszystko zwiazane ze sterowaniem, kamerami i fizyka...

Wersja wstepna i absolutnie nie koncowa jest tu: http://buras.w.interia.pl/ranking1.xls

Jak zobaczycie po sciagnieciu tego arkusza, msci sie teraz ogolnikowe podawanie tytulow, ze wzgledu na nieproporcjonalne przyznawanie punktow w kategoriach ... bo niby skad mialem je wytrzasnac ... postow ktore to wymienialy bylo niewiele...
W tym momencie sens ma jedynie klasyfikacja ilosciowa. I z tego wzgledu, proponuje przedluzyc glosowanie.
Wieksza ilosc typow nieco zmieni uklad, na bardziej wiarygodny (sensowny ?)
Czekam na propozycje, co by tu pozmieniac, tak zeby ranking byl wiarygodny dla wszystkich.

Nie ma tu wszystkich wymienionych przez Was gier, niektore posty byly ... no wiecie.
Moglem tez cos pominac niechcaco. Jest tez kilka gier ktore nie powinny sie tu znalezc (przynajmniej moim zdaniem) ale zostaly przez Was wymienione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tam skandali nieco wiecej ... jak ktos nie wierzy mozna samemu sprawdzic ... jak napisalem wyzej to efekty beztroskiego i nieprecyzyjnego oddawania glosow ... na szczescie ranking nie jest zakonczony i licze na to ze wiekszosc postujacych poprawi swoje posty... pozniej ranking zostanie przeliczony jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisząc "całokształt" mialem na myśli wszystko co składa się na grę. Grywalność - czy zachęca czy wręcz odrzuca - w przypadku tych które podałem(poza WIII bo ten wyrób mnie po prostu swoim rozwiązaniem graficznym zniechęciłnajnormalniej) - odrzuca mnie. Dalej wykonanie - rozwiązanie graficzne - przejrzystości interfejsu, opracowanie inventarza - wszystko co jest grą, fabułę - a raczej jej całkowity brak, muzykę lub - imitację w tych wyrobach, skrypciki. Więć mozna w moim przypadku wstawiać w każdej z kategorii "rozwijalnych" które tam zrobileś. To moje "za calokształt". Nie wiem jak inni czy też tak czy tylko ja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje, ze nie doceniacie beznadziejnosci Wladcy pierscieni: Druzyny piersciania! Dlaczego tylko za engine i inne? Przeciez podalem w swoim poscie, ze brak grywalnosci siega zenitu, a grafika jets okropna i niespojna z filmem, co pogarsza sprawe... Zadam patcha do tego pliku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzie o grze Daikatana :].

Ja wprawdzie nie grałem, ale czytałem mnóstwo niesamowicie entuzjastycznych zapowiedzi i opinii z których wynikało, ze szykuje się hit.
Oczywiście chceli dobrze, a wyszło jak zwykle ;) a miest "hit" wyszedł "kit" (wg tych co grali), a już sama grafika w tamtych czasach (damn, kiedy to było??? 6 lat temu??) naprawdę odpychała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:08, Backside napisał:

A co powiedzie o grze Daikatana :].

Ja wprawdzie nie grałem, ale czytałem mnóstwo niesamowicie entuzjastycznych
zapowiedzi i opinii z których wynikało, ze szykuje się hit.
Oczywiście chceli dobrze, a wyszło jak zwykle ;) a miest "hit"
wyszedł "kit" (wg tych co grali), a już sama grafika w tamtych czasach (damn, kiedy to było??? 6 lat temu??) naprawdę odpychała
:D.

Owszem. Ja mam te gre. Byla bodajze w ktoryms CDA. (Wpadla mi jakis rok temu za szafke i mi sie nie chce wyciagac) Kilka ciekawych pomyslow (elementy rpg) ale raczej kiszka :) Popieram Daikatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Wiadroman - patch bedzie na pewno .. to wstepna wersja ... poczekam na nowe posty i bedzie wszystko jeszcze raz liczone...
@ Deviance - hmm ... powinna byc kolumna Głosów ... to liczba postow na dana gre... lub wymienienia jej jako jednej z kilku w poscie... :D

Co do Daikatny to byla najwieksza i jedyna porazka ID Software ... juz Komandor Keen byl lepszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:48, buras napisał:

/.../


Nie wiem co jest grane, ale ja również oddałem swój głos na Władce Pierscieni: Wojna o Pierścień. Ja i Wiadroman = 2, a nie 1 :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:50, DEViANCE napisał:

Nie wiem co jest grane, ale ja również oddałem swój głos na Władce Pierscieni: Wojna o Pierścień. Ja i >Wiadroman
= 2, a nie 1 :O)


Bardzo mozliwe ... tak jak mowilem ranking ma charakter tymczasowy. Wszystko bedzie jeszcze raz liczone (o nieco wczesniejszej porze ... bo przed druga w nocy jestem juz praktycznie offline ... i wiersze tancza mi czasem przed oczyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:50, DEViANCE napisał:

> /.../

Nie wiem co jest grane, ale ja również oddałem swój głos na Władce Pierscieni: Wojna o Pierścień. Ja i Wiadroman
= 2, a nie 1 :O)


Ja pisalem o Druzynie Pierscienia. :] Nie gralem w wojne o pierscien, bo to dla mnei za trudne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 21:22, Wiadroman napisał:

Dlugo zaastanawialem sie, nie mogac wybrac tej najgorszej... Ale wlasnie wymyslilem! :) WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA.


Wygrałem to na onecie - ale jak wiadomo ten serwis nie dostarcza nagród... tzn. daje listy zwycięzców ale większości nagrór nie rozdaje :S... w kilka osób napisaliśmy do nich petycję - bez odzewu - jedynie z tym że dział konkursowy nie zajmuje się wysyłaniem nagród i trzeba iść do innego działu, a inny dział odsyłał z powrotem...
Więc nie posiadam tej gry, ale z tego co widziałem to nie mam czego żałować. Większość opinii jakie zasłyszałem była podobna do twojej, a pogląd na grę poprzez filmiki na Hypere od razu zniechęcił mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować