Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery pudełkowej wersji Torchlight II w Polsce ujawniona

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

Torchlight II ukazał się 20 września w cyfrowej dystrybucji, ale na naszym rynku gra zaliczyła poślizg. Cenega informowała wówczas, że produkcja trafi do sklepów w październiku – teraz znamy konkretny termin wydania.

Przeczytaj cały tekst "Data premiery pudełkowej wersji Torchlight II w Polsce ujawniona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 11:54, icearas napisał:

Zastanawia mnie skąd ten poślizg? Wersji PL nie robią, wydają tak samo jak na zachodzie
tyle, że w pudełku i obsuwa o 2 tygodnie.


W skrócie Cenega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - po co kupować wersję pudełkową? Jeszcze rozumiem, gdyby był to jedyny warunek do uzyskania wersji PL. Z drugiej strony - jakby cenega nie dała d... to byłoby święto, bo z wersją cyfrową też był problem - klucze w wersji RU - przy próbie dodania klucza informacja, że nie jest on przeznaczony na nasz region (sic!). Oni się tłumaczyli, że to nie ich wina. A ja się pytam - nie ich wina, czemu TYLKO im zawsze się coś przytrafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 11:54, icearas napisał:

Zastanawia mnie skąd ten poślizg? Wersji PL nie robią, wydają tak samo jak na zachodzie
tyle, że w pudełku i obsuwa o 2 tygodnie.


Na zachodzie nie było wersji pudełkowych. Cenega nie ma nic wspólnego z opóźnieniem. Informacja z AmA na reddit.

Pytanie: Why did u chose CENEGA POLAND as Torchlight''s 2 polish distributor? They release the game October 5th instead of tomorrow. That''s 2 weeks after the official release. Asked that question on ur tweeter / fanpage but no respond. I feel bad for having to wait 2 additional weeks after such an epic beta.

Odpowiedź Runic: That''s actually really fast for the box versions. We aren''t doing many boxes except in certain regions (we really don''t make any money on $20 boxes), and they had to wait until we were done to start manufacturing. It''s inherently a longer process than putting it up on Steam. In any case, the delays in the box version are our choice, not Cenega''s, because we didn''t want the whole world to wait the two weeks it takes to get boxes out. If you can''t wait, the Steam version will be available there starting tomorrow.

Źródło: http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/105md1/we_are_the_runic_games_dev_team_creators_of/

Rozumiem, że gram.pl czeka z recenzją na premiere pudełka, czyli będzie opóźniona o 2 tygodnie? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2012 o 13:06, aope napisał:

Rozumiem, że gram.pl czeka z recenzją na premiere pudełka, czyli będzie opóźniona o 2
tygodnie? :|


nie, nie czeka, recenzja będzie jutro - byłaby wcześniej, ale to nie jest gra, którą można przejść w 5 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:14, vegost napisał:

Bez polonizacji.. cofamy się w czasie, znowu :/ Nie rozumiem ich :)



Ja tym bardziej bo jedynka była spolszczona.Dziwi mnie ta polityka . Nie będę tutaj jechał po Cenedze , ale niektóre decyzje są dla mnie nielogiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:14, vegost napisał:

Bez polonizacji.. cofamy się w czasie, znowu :/ Nie rozumiem ich :)


Tyle, że jedynka po PL wyszła pół roku po premierze, o ile mnie pamieć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:36, aope napisał:

Tyle, że jedynka po PL wyszła pół roku po premierze, o ile mnie pamieć nie myli.


Ale pierwszej części nie wydawała Cenega tylko Fonogame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że ludzie z Cenegi wprowadzili na Muve darmową dostawę, skoro coraz mniej gier przez nich wydawanych nie jest polonizowanych.
The Darkness II, gra w której fabuła gra na prawdę niebagatelną rolę, nie doczekała się polonizacji. Podobnie Spec Ops the Line.
Borderlands 2 i Torchlight II, masy przedmiotów, statystyk itp. Przecież to aż się prosi o spolonizowanie.
Nie mam problemów z angielskim ale mieszkam w Polsce i chcę grać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 21:34, SpecShadow napisał:

Oby tylko poziom polskiej wersji był lepszy niż w pierwszej części. To co tam było przyprawiało
o ból zębów. Brak składni to jedno.

"Gra zostanie wydana wyłącznie po angielsku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować