Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wykupuje ESN, developera Battleloga

13 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2012 o 16:30, Gremo napisał:

Jako narzędzie do sprawdzania statystyk jest świetne, jako przeglądarka serwerów - dno...

Podaj mi przykład lepszej przeglądarki serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 16:44, byverter napisał:

> Jako narzędzie do sprawdzania statystyk jest świetne, jako przeglądarka serwerów
- dno...
Podaj mi przykład lepszej przeglądarki serwerów?



o to chodzi, że nie ma ... = ) bo PC nie musi chodzić non stop na obrotach... dopiero jak ładujesz się do serwa włącza Tobie się gra, a Ty możesz nadal oglądać film czy inne głupoty... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcami, że Battlelog aktualnie jest świetną rzeczą, ale na samym początku (mam grę od premiery) to była porażka. Był to jeden z powodów przez które przestałem grać w BF3, premium przywróciło mnie do służby, ale tak to byłoby ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlelog jest całkiem dobrym pomysłem, świetnym dla maniaków statystyk i lubiących sprawdzać swój rozwój.
IMO gdyby nie porąbany pomysł z połączeniem strony ze statami z wyszukiwarką serwerów to istnienie bf3stats byłoby zbędne. A tak - no cóż, odpalony w tle YouTube czy inny Facebook - spadek wydajności in-game o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlelog był by fajny gdyby nie robił za przegladarkę serwerów i nie uruchamiał serwery z przeglądarki. Nie dość że pamięci takie coś więcej pobiera (przeglądarka i takie tam cuda związane aby to działało) to jeszcze dłużej to trwa wszystko. Niestety nowy MoH chyba też to będzie miał. Na górze jest zakładka. Narazie jest BF3 wpisane ale to zaraz się zmieni i będzie więcej gier z tym powiązane. A szkoda bo sam pomysł nawet fajny, gorzej trochę z wykonaniem tego. Mam nadzieje że studio ESN nie padnie polityką EA, która jest jak każdy widzi. Najpierw wykupują firmy a poźniej je łaczą albo się żegnają na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 16:44, byverter napisał:

> Jako narzędzie do sprawdzania statystyk jest świetne, jako przeglądarka serwerów
- dno...
Podaj mi przykład lepszej przeglądarki serwerów?

Hm. Może steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 20:29, Namaru napisał:

> > Jako narzędzie do sprawdzania statystyk jest świetne, jako przeglądarka serwerów

> - dno...
> Podaj mi przykład lepszej przeglądarki serwerów?
Hm. Może steam?

Zdecydowanie, nie. Nienawidzę przeglądarki w CS i TF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować