Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z FIFA 13 – Skill games, czyli Gry treningowe

8 postów w tym temacie

widzialem demo Fifa 13 i jest to nic innego tylko Fifa 12 z nowym numerkiem i podobny trening tez mielismy w 12, dla mnie lepsza byla fifa 11. Ale jak widze ea robi gre ciagle bez zmian wiec wole juz zaczac grac w Pesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 01:31, Tom180 napisał:

widzialem demo Fifa 13 i jest to nic innego tylko Fifa 12 z nowym numerkiem i podobny
trening tez mielismy w 12, dla mnie lepsza byla fifa 11. Ale jak widze ea robi gre ciagle
bez zmian wiec wole juz zaczac grac w Pesa


Podobny trening? W Fifie 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 08:35, Harpen napisał:

Podobny trening? W Fifie 12?


Widzisz ile ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na forum :)
Rok czasu grałem w 12 i myślałem że widzialem w niej wszystko, a tu takie zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie na które nikt nie potrafi mi odpowiedziec - dlaczego do *%&y #$@%y w Premier League nie ma Tottenhamu ????????? Zeby bylo śmieszniej Tottenham wystepuje w statystykach, ale juz w lidze nie !!!!!! To jest jakas kompletna porażka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie na które nikt nie potrafi mi odpowiedziec - dlaczego do *%&y #$@%y w Premier League nie ma Tottenhamu ????????? Zeby bylo śmieszniej Tottenham wystepuje w statystykach, ale juz w lidze nie !!!!!! To jest jakas kompletna porażka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:57, PierrePierre napisał:

A ja mam pytanie na które nikt nie potrafi mi odpowiedziec - dlaczego do *%&y #$@%y w
Premier League nie ma Tottenhamu ????????? Zeby bylo śmieszniej Tottenham wystepuje w
statystykach, ale juz w lidze nie !!!!!! To jest jakas kompletna porażka !!!!!


Nie krzycz. Występują jako Spurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować