Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oczekiwania spełnione w 100 proc.? Przegląd ocen Torchlight II

10 postów w tym temacie

Póki co oceny są lepsze niż po premierze Diablo 3... Ale tego można się było spodziewać, na "Torchu" nie spoczywał taki ciężar jak na Diablo, i nie ma tylu niezaspokojonych oczekiwań.

A może tu chodzi o to, że cała śmietanka z D i D2 przeszła do obozy Totchlight i razem z nimi duch "diabliszcza" w najczystrzej postaci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobny jest bardzo co mnie akurat nie przeszkadzało. Po zagraniu w wersje elektroniczną zakupioną na stronie producenta stwierdzam że dodali ciekawe rozszerzenie do T1 ale nie nazwał bym tego T2. Głownie dlatego że multiplayer jaki udostępniono nie jest takim jakim być powinien. Niestety już po paru dniach od premiery w sieci aż głośno na temat róznych metod oszukiwania. Nie raz spotkałem się z postaciami na ponad 300 lvl (oficjalnie max to chyba 100). A winą tego zamieszania jest po prostu brak zamkniętego serwera dla stanów gry naszych postaci - wszystko przechowywane jest lokalnie. Po śmierci postaci Hardcore nie trzeba kończyć gry - starczy skopiować na powrót stan gry z kopii bezpieczeństwa na komputerze. Te "myki" psują moim zdaniem rozgrywkę. Nie rzutuje to na balans PvP bo tego trybu rozgrywki w ogóle tu nie ma. Ale dysonans w lvl postaci to naprawde boli w oczy.

Każdy niech sam podda sobie ocenie te gre - recenzenci gry chyba przymkneli oczy na te mankamenty. Sama gra i jej fabuła w porównaniu wygląda podobnie do T1 z kilkoma unowocześnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jakoś nie przypadła mi do gustu, jakoś bardzo szybko stała się monotonna ale po rozczarowaniu Diabełkiem, Torchligt`a 2 kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można dostać reklamacji za Diablo 3. Najchętniej bym zamienił na Torchlight 2. Widzę tam sporo fajnej zabawy. A dwójka ma wszystko to co pierwsza część + masę nowych rzeczy. Nic dziwnego, że gra dostała wysokie noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówili, że T2 będzie ''DiabloKillerem''. Ja natomiast uważam, że wyrzuciłem pieniądze w błoto. Najnowsza część Torchlighta jest nudna jak flaki z olejem. Gra jest strasznie monotonna i mało dynamiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 09:41, Rizzan napisał:

Ludzie mówili, że T2 będzie ''DiabloKillerem''. Ja natomiast uważam, że wyrzuciłem pieniądze
w błoto. Najnowsza część Torchlighta jest nudna jak flaki z olejem. Gra jest strasznie
monotonna i mało dynamiczna.


Nie brał bym tego co kolega piszę do serca. Na dynamikę gry nie można narzekać. Po powrocie do GW2 miałem wrażanie że moja postac z GW2 chodzi w smole czyli samo poruszanie sie postaci w T2 jest bardzo szybki i dobre - moim zdaniem. Natomiast walka to już naprawde nie rozumie kolegi. Jeśli wszystko dzieje się powoli to może za słaby kolega ma sprzęta jak zabija powoli. Jeśli czujemy się nieśmiertelni to prosta sprawa - włączy tryb Veterana albo Elity - problem z głowy bo tam to od paru strzałów się pada. Tak powinno być. I nie ma w tym żadnego braku dynamiki. Zaklęcia rzuca się szybko a walka przebiega naprawdę ciekawię i bez ziewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest fajna gra z maksymalnym progiem wiekowym ;). Dla mnie za późno na Torchlight o jakieś hmm. 10 lat, może więcej :P. Przy D3 wygląda jak komiks dla dzieci, ale i tak świetna gra jako alternatywa dla młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 08:45, takeo napisał:

Podobny jest bardzo co mnie akurat nie przeszkadzało. Po zagraniu w wersje elektroniczną
zakupioną na stronie producenta stwierdzam że dodali ciekawe rozszerzenie do T1 ale nie
nazwał bym tego T2. Głownie dlatego że multiplayer jaki udostępniono nie jest takim jakim
być powinien. Niestety już po paru dniach od premiery w sieci aż głośno na temat róznych
metod oszukiwania.


Nihil novi w PC gamingu. Nie chciałbym, by postacie były przechowywane online. Jak to się kończy, wielokrotnie pokazywał Ubisoft. Oszuści zawsze się znajdą, co nie oznacza, że należy posuwać się do skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować