Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż World of Warcraft: Mists of Pandaria poniżej oczekiwań?

42 postów w tym temacie

A ja bym obwinił analityka za brak profesjonalizmu przy nie uwzględnianiu wersji cyfrowej. Lwia część mojej gildii kupiła sobie wersję cyfrową deluxe, więc zakładam, że w innych gildiach może być podobnie.

Pozdrawiam
slaid3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wspomniany wynik nie obejmuje co prawda sprzedaży drogą cyfrową, ale, jak podaje VentureBeat, analityk Atul Bagga nie sądzi, by znacząco wpłynął on na sumę sprzedanych sztuk czwartego dodatku do WoW-a. "

Litości. Wiekszosć mojej gildii ma cyfrowkę, tak samo moi znajomi i ja sam. Jak można nie uwzgledniać w dzisiejszych czasach cyfrowych wersji gier w różnego rodzaju rozliczeniach. Pan Atul Bagga niech już lepiej nie analizuje niczego >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, byłem sceptycznie nastawiony na pandy i na zmiany, ale po zagraniu stwierdzam, że jest lepiej niż dobrze! Zmiany są dobre, granie pandami wyborne. A do tych co tak gadają o graniu pandach - a graniem gnomem w różowych włosach (i to od dnia premiery jest taka możliwość) to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm no to analityk powinien dostac medal z kartofla za zasługi i wiedze nt. dystrybucji gier skoro twierdzi że wynik cyfrowej sprzedaży nie ma znaczącego wpłytu na sumę sprzedanych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tym, co się dzieje na serwerach i po ilości osób, które również w mojej gildii wybrały wersję cyfrową (w tym i ja) wydaje mi się, że to jest grube niedoszacowanie. Niemniej zobaczymy za kilka/kilkanaście dni, jak Blizz sam ogłosi tę informację.

Tak poza tym... zdaje się, że w Chinach MoP ciągle czeka na swoją premierę, a to też bardzo dużo zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy widzicie w tym WoWie? Każą płacić za zawartość gorszą niż GW2 bez abonamentu... I wszystko takie misiowe i różowe i milusi... bleee nigdy nie pojmę, czemu tylu ludzi płaci co miesiąc haracz za coś takiego. Nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firm analitycznych "Zuben i Spółka" szacuje, że Mists of Pandaria sprzedało się w przedziale od 100tys do 5MLN egzemplarzy.
Zobaczymy kto trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 09:40, GanD napisał:

Tak poza tym... zdaje się, że w Chinach MoP ciągle czeka na swoją premierę, a to też
bardzo dużo zmieni.


Czyli jak każdy dodatek do wowa ,MOP w chinach będzie miał opóźnioną premierę.

@General_Marcin

Nikt tu nie zapraszał Trolli którzy z góry wiedzą co jest dla innych lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 10:42, General_Marcin napisał:

Nie troluję, nie mam nic do WoWa, ale spróbujcie czegoś lepszego i za darmo.
A Ciebie ktoś tu zapraszał?


Nie mam nic do twojej gry ale moja gra jest znacznie lepsza i nie rozumiem jak możesz płacić co miesiąc haracz za coś tak nudnego :) Ta logika mnie poraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 10:42, General_Marcin napisał:

Nie troluję, nie mam nic do WoWa, ale spróbujcie czegoś lepszego i za darmo.
A Ciebie ktoś tu zapraszał?


A co jeśli próbowaliśmy tego "lepszego" i uznaliśmy, że szału nie ma? Całkiem podoba mi się GW2, ale bez żalu odstawiam na 1-2 miesiące, żeby pograć w pandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo kto by kupił wersję standardową. Wszyscy kupowali cyfrową. Blizz wprowadził nawet cyfrową wersję kolekcjonerską (czy raczej deluxe).. Więc kupno wersji plytowej, co wiąże się zwykle z późniejszym startem poprez czekanie na dostawę - jest conajmniej nieeknomiczne.

Patrząc po ilości ludzi online, kolejkach do realmów itd. sprzedarz na pewno słaba nie była. Jaka? Zobaczymy gdy podana zostanie ilość sprzedanych egzemplarzy online.. Do tego czasu nie ma sensu roztrząsanie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Analityk" jest chyba fanem któregoś z konkurencyjnych produktów, skoro pominął taki drobiazg jak wersje cyfrową. To już 3 dodatek pod rząd który kupuje w ten sposób, podobnie jak większość gildii. Proponuje jeszcze bardziej zmanipulować wyniki i liczyć tylko kolekcjonerki - wtedy jak nic wyjdzie, że prawie nikt już nie gra, a GW2/TOR czy cokolwiek innego już dawno zmiażdżyło WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam nikogo kto kupił by MoP''a w pudełku.

A sam dodatek, patrząc przez pryzmat dwóch pierwszych lokacjii i paru inst jest imo świetny, o wiele lepszy storytelling(tj. jeśli chodzi o lore nie dostajemy tylko ochłapów z tego co było w książkach, jak w Cata), insty to czysty fun, chociaż nadal są wymagające. Zobaczymy jak będzie z h.levelowym contentem ale jak na razie jestem bardzo na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować