Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż World of Warcraft: Mists of Pandaria poniżej oczekiwań?

42 postów w tym temacie

No to zaliczam się do tej "nielicznej" grupy posiadaczy wersji fizycznej. Nie ma to jak pudełko na półce, choćby dlatego by kurz nie czuł się samotny. Jeśli chodzi o sam dodatek, to już jestem po wszystkich heroikach i powiem tak - same wykonanie super, ale poziom trudności ala normale z cata, więc stanowczo za łatwo. Krainy niektóre piękne (Kun-Lai Summit), a niektóre jakby kopia Zangarmarsh. Zobaczymy jak będzie na rajdach. Ktoś polecał GW2. Miałem, pograłem tydzień i sprzedałem, jest kilka fajnych pomysłów, świetna grafika, ale nie ma grywalności WoWa. Nie da się ukryć, że gra ma potencjał, ale to czy sobie poradzi, to czas pokaże. Tak więc wolę opłacać abonament, który wcale nie jest wysoki, bo wychodzi ok. 38 zł na miesiąc, niż grać za darmo, ale się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 10:21, General_Marcin napisał:

Co Wy widzicie w tym WoWie? Każą płacić za zawartość gorszą niż GW2 bez abonamentu...
I wszystko takie misiowe i różowe i milusi... bleee nigdy nie pojmę, czemu tylu ludzi
płaci co miesiąc haracz za coś takiego. Nuda


Gorszą zawartość od GW2? Nie wydaje mi się. I pisze to osoba, której GW2 bardzo się podoba i dość dużo gra w obie gry. Już nie wspomnę o tym, że GW2 okazał się grind festem większym niż nie jeden azjatycki mmo :( Oto co trzeba zdobyć, aby wytworzyć jeden z legendarnych mieczy:

http://gw2.mmorpg-life.com/wp-content/uploads/2012/09/legendary_greatsword_sunrise_gw2.jpg

Farmowania na ładnych kilka miechów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, nieźle. I tak na pierwszy rzut oka, to ta legendarka jest tylko o ciupkę lepsza od tej exotycznej z której jest wykuwana. No chyba, że 65 toughness i vitality, kosztem precyzji, to dużo. Nie specjalnie rozumiem sens jej wykuwania, ale jak mówię, może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 12:34, Galder_Grasfiord napisał:

WoW jest już za stary aby go ratować, teraz już tylko dogorywa w konwulsjach. Pandy to
następny gwóźdź do trumny.

Buahaha. Wszyscy inni deweloperzy marzą o tym, żeby tak dogorywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 12:34, Galder_Grasfiord napisał:

WoW jest już za stary aby go ratować, teraz już tylko dogorywa w konwulsjach. Pandy to
następny gwóźdź do trumny.

9 milionów graczy opłacających abonament co miesiąc. Dogorywa. Zdecydowanie. WoW is dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 12:34, Galder_Grasfiord napisał:

WoW jest już za stary aby go ratować, teraz już tylko dogorywa w konwulsjach. Pandy to
następny gwóźdź do trumny.


Jeśli WoW dogorywa (coś około 9 milionów aktywnych kont opłacających abonament) to co mają powiedzieć twórcy np. SW: TOR? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie wliczanie edycji cyfrowych jest błędem, moim zdaniem lwia część ludzi tak w właśnie tę grę zakupiła, choć ja osobiście wolę mieć pudełkowe. A co do Pandarenów, po co tyle narzekać, przyjemna rasa, jak się nie podoba to nimi nie grasz i tyle, proste. Tak na marginesie wprowadzenie Pandarenów nie jest jakimś wypaleniem się blizzarda, plan ich wprowadzenia powstał już za czasów bety samego WoWa, oryginalnie mieli pojawić sie oni w TBC zamiast Dreanei. Co do klasy mnicha i tego całego kung fu, stereotyp azjaty w filmach akcji to właśnie mistrz kung fu, blizzard już w samym Warcrafcie III przedstawił pandarenów jak właśnie azjatów, na przykładzie Chena Stormstouta, dlatego też logiczne było danie im jakiegoś kung fu. Poczatkowo także Blizzard miał planował aby jedena ze specjalizacji kapłana była właśnie swoistym kung fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winna jest gra co sobą reprezentuje.... Pandy... Wybaczcie ale kazda poprzednia czesc miala w sobie klimat , poczucie dążenia do unicestwienia końcowego bossa poszczegółnego dodatku. zwiastuny (za ktore cenie blizzarda ) świetnie zachecały do zakupienia dodatku. natomiast mists of pandaria ukazuje "kung fu panda" .. zadnego klimatu, całkowicie odbiega od poprzednich czesci , i te walki petow, czuje sie jakbym gral w pokemony. Blizzard objol zbyt kolorowy , kreskowy i bajeczny kierunek , ktory wg. mnie jak i kilku znajomych ktorzy skonczyli grac w wowa na cataclysmie, podzielaja moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 10:42, General_Marcin napisał:

Nie troluję, nie mam nic do WoWa, ale spróbujcie czegoś lepszego i za darmo.
A Ciebie ktoś tu zapraszał?

Pomijając fakt, że masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie, to jednak mijasz się trochę z prawdą. GW2, ani GW nigdy nie były za darmo. To są normalne komercyjne gry, za które trzeba zapłacić. Tyle, że jednorazowo. Tanio nie oznacza za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam i nie zaluje. Tzn Pandaria jest o niebo ciekawsza od Cataclysmu choc nadal moje ulubione to TBC oraz LK. Mimo "zmeczenia materialem" i tak pogrywa sie przyjemnie, a questy ciekawe i zabawne. Instancje robie z przyjemnoscia. Pewnie sprzedaz Pandari nie bedzie taka zla jak sie ludzie przekonaja do tych pand (ktore nadal uwazam, ze tak sobie pasuja do klimatu wow). Jak dla mnie to chyba juz ostatni dodatek, ale kto wie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:15, Eilene napisał:

Jak dla mnie to chyba juz ostatni dodatek, ale kto wie;).

Oni sami chyba sie nie spodziewali, że tyle bedą ciągnąć tą grę.
Ostatni na bank, nie. Innym pytaniem jest co tam wpakują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Pandaria o wiele bardziej sie podoba niż Cata, o wiele przyjemniej się robi questy, tylko moim zdaniem HC powinny być trochę bardziej trudniejsze,ale przecież są jeszcze challenge mode:). Co mają wpakować? Możliwe, że plotki się potwierdzą i dodatek będzie w stylu "Burning Legion" i możliwe, że kolejna Hero classa Demon Hunter, bo on się przewija od dłuższego czasu w plotkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Blizzard osiągnął taką jakość swoich gier, której teraz nie jest w stanie już wyżej podnieść. A jak wiadomo oczekiwania ludzi zawsze rosną, nigdy nie maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować