Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - Borderlands 2 - Easter Eggs, część pierwsza

8 postów w tym temacie

Nawiązanie do Minecrafta wyszło fantastycznie. Spodziewałem się kilku klocków gdzieś na uboczu, ale strzelanie do Creeperów to zupełne zaskoczenie. Tyle krwi mi swego czasu napsuły, że oddanie kilku krótkich serii z automatu w ten smutny łeb zdaje się być bezcenne. Czekam na więcej...

...ale bardziej ucieszyłby mnie nowy pr0gram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:08, Gosu napisał:

Od samego patrzenia na filmik bola mnie oczy, nie wiem jak mozna w to grac, kolorystyka
az razi.


Akurat przedstawiona na filmiku lokacja (Caustic Caverns) to chyba najjaskrawsza w grze, większość jest raczej stonowana. Jeśli o mnie chodzi, to podoba mi się grafika - w pierwszej części była dość monotonna, głównie przez dominujące pustynne krajobrazy (choć było kilka miejscówek i DLC w innych klimatach).
A jak można w to grać? Nie wiem, ale jakoś mi się udaje i wybornie się bawię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:48, xDeuSx napisał:

A jak można w to grać? Nie wiem, ale jakoś mi się udaje i wybornie się bawię. :)


Zle sie wyrazilem, nie neguje tego ze gra jest bardzo dobra, znam sporo osob ktora bawi sie rownie dobrze, ja jednak nie moge przebolec takiej grafiki, drazni mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem też skórki do postaci - "mutant", która jest stylizacją wzorującą się na żółwiach ninja (konkretnie to Leonarda) oraz "why so serious?" będąca skinem nawiązującym do stylu Jokera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować