Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Torchlight 2 - recenzja

53 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2012 o 11:20, buggeer napisał:

Pomijając ten fragment o wyższości D3


Diablo 3 jest lepsze od Torchlight 2 pod pewnymi względami. A pod pewnymi nie. Generalne obie te gry są dość podobne - jeśli nawet Torchlight 2 gdzieś odstaje, to naprawią to mody

Dnia 28.09.2012 o 11:20, buggeer napisał:

Dla mnie Path of Exile jest lepsze i od D3 i od TL2


Dla mnie też :)

Dnia 28.09.2012 o 11:20, buggeer napisał:

Ogolnie dziwi mnie tak wysoka ocena T2, 7/10 byloby OK


I tak miałem dać właśnie, ale za podatność na modowanie należy się +1.

Dnia 28.09.2012 o 11:20, buggeer napisał:

Ale nie wyobrażam sobie granie berserkerem w drzewku Hunter bez Shadow Burst''a, Wolf Shade''a, Battle Standard''a z drzewka Shadow


Grałem na czystym Hunterze na veteranie w singlu i elite w multi i jest zabójczy, zwłaszcza z pazurami, bo one mają najlepszą synergię z tym drzewkiem. Zamiast marnowac punkty na inne zestawy, lepiej wzmocnić combo Howl+Eviscerate, dać więcej na Battle Rage albo na dowolny z trzech pasywów, bo nawet 1% więcej na Rampage na dłuższą metę daje więcej niż kombinowanie z dowolnymi skillami z innych drzewek. A już szczególnie nie wiem po co ci SHadow Burst, jak to samo masz w Wolf Strike, tylko lepsze, a lifesteal i tak masz z Blood Hunger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 11:21, ZubenPL napisał:

O ile dobrze pamiętam to ten sam autor ocenił D3 na 2/5

Edit: 3/5 http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,11751821,Diablo_3___recenzja.html?bo=1



Autor dał diablo iii ocenę 3/5 a torchlight ii 80/100. W recenzji narzeka wytykajac jej bledy i przyrownuje do diii ktore bardziej musie podobalo! Nic nie rozumiem, to jest jakis absurd!

Wracajac do wojny Diablo III kontra Torchlight II to osobiscie wybieram DIII ktore moim zdaniem gra sie lepiej. Niektorzy pisza ze TII jest szybsze i rozgrywka przyjemniejsza ale to sa tylko zludzenia. Tworcy sztucznie podniesli predkosc gry do takiej aby ta gra byla bardziej grywalna poniewaz wiele jej aspektw lezy i kwiczy.
Nastepna sprawa to zachwyt nad dropem ktory moze i jest lepszy ale ciekawe co powiecie o dropie za pol roku, czy tez tak bedziecie euforystycznie nastawieni.

W moim przekonaniu DIII staje sie naprawde godnym produktem w gatunku h&s, Blizzard caly czas stara sie dopracowywac rozna elementy i to zdecydowanie wplywa na gre.
Niestety Torchlight II rozczarowuje w wielu aspektach a glownia slaby muli, co w moim udczuci jest gwozdziem do trumy.
Z bolem pisze ze Torchlight II mnie nie porwal a fala hejtu jaka przelala sie prze DIII byla niesprawiedliwa poniewaz teraz doskonale widac jak gra sie ksztaltuje a kolejne patche dodaja nowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To właśnie Torchlight wygląda tak, jak powinno wyglądać Diablo III, może nie jeżeli chodzi o grafikę czy postacie i tak dalej. I jakbym miał porównywać go z DIII, w którego betę grałem to dla mnie T2 jest o wiele lepszy. Co więcej: Torchlight 2 to dwa razy więcej jak T1, a że zasada "im więcej dobrego tym lepiej" działa na korzyść. A jeżeli chodzi o innowacyjność- naaah, Diablo III dla mnie nie jest innowacyjne wcale bo wszystko to już było. Radosne rąbanie czego popadnie. Tylko jednak właśnie- starcie małego żuczka z wielkim glanem Blizza i wiadomo, że wygra glan, jakby ta gra dobra nie była. Oczywiście- nie chcę ujmować dla DIII, bo ta gra jest naprawdę dobra... ale tylko dobra i nie urywa tyłka, podobnie jak Torchlight 2, tylko jednak bardziej T2 mi pasuje po tym jak grałem w jedynkę.

Edit: powiedzmy sobie szczerze- nie wiem która gra we mnie wzbudziła takie ochy i achy ostatnio ze względu na swoją innowacyjność. Mógłbym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2012 o 16:50, Peyoa napisał:

Autor dał diablo iii ocenę 3/5 a torchlight ii 80/100. W recenzji narzeka wytykajac jej
bledy i przyrownuje do diii ktore bardziej musie podobalo! Nic nie rozumiem, to jest
jakis absurd!


Wręcz przeciwnie, autor jest bardzo konsekwetny. Uznaje te gry za równorzędne pod względem przyjemności jaką daje granie. Diablo - 6/10, Torchlight - tyle samo +1 za trzy razy niższą cenę, +1 za wsparcie dla modderów. Wychodzi 8/10 jak w mordę strzelił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pudełkow zamówiłem i czekam, już coraz bliżej 5 października. Nie wiem jak wygląda Daiblo 3 bo wymaga stałego łącza i to odsyć szybkiego do grania single, dlatego mnie interesuje i po oglądnięciu gameplayów Torchlight 2 jest grą jak dla mnie 10/10, już jedynka była fajna, a dwójka to ulepszenie tego co było dobre, ja zapewne w multi nie pogram bo mam za słaby internet i nie narzekam bo wystarczy mi single. Wybór wyglądu peta/zwierzaka też fajny smaczek, do tego może zakupić miksturki itp.
Mi grafika nie przeszkadza, jest ok są gorsze graficznie gry. Autor według mnie dobrze opisał, wszystko ma ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 14:13, lis_23 napisał:

Ale to chyba nie jest wina Cenegi, gdyż gra ponoć nigdzie nie wyszła w wersji pudełkowej
- jeżeli tak jest to + już za sam fakt pudełkowego wydania.


Jeku, ludzie, co sie dzis z Wami dzieje. Czytajcie ze zrozumieniem. Mi nie chodzi o pudelko, mi chodzi o jezyk. Tak samo Borderlands 2 - swiatowy megahit i nie ma wersji polskiej. Co to ma byc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2012 o 20:54, Galnospoke napisał:


Jeku, ludzie, co sie dzis z Wami dzieje. Czytajcie ze zrozumieniem. Mi nie chodzi o pudelko,
mi chodzi o jezyk. Tak samo Borderlands 2 - swiatowy megahit i nie ma wersji polskiej.
Co to ma byc?!


Gdyby torchlight 2 miał być w Polsce " światowym megahitem " to i kosztowałby jak " światowy megahit ", a nie 80 zł - gra jest tania a brak polonizacji zapewne obniża cenę, poza tym, jedynka też chyba wielkim " światowym hitem " u nas nie była ...
co nie oznacza, że popieram brak polskiej wersji, wręcz przeciwnie, ale rozumiem taka decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 16:23, KeyserSoze napisał:

A już szczególnie nie wiem po co
ci SHadow Burst, jak to samo masz w Wolf Strike, tylko lepsze, a lifesteal i tak masz
z Blood Hunger.


W życiu nie wyhealuje się tak z tym lifestealem. Poza tym musi wejść Crit, jak nie wejdzie to cienko. Berserker w tym buildzie jest squishy (nie wiem przynajmniej mój, wystarczy że źle użyje skilla w nie odpowiednim momencie i potrafie nagle zginąć), więc ja robie to z shadow burstem który po jednym dashu przez hordę mobów daje mi full hp. Poza tym fajnie się tym harrasuje jak jest gorąco, a potem kontruje i dobija Wolf Strike''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bliźniacza recenzja?
Odnoszę wrażenie, że -analiogicznie do Berlina z CDA- autor ma za złe T2, że nie jest Diablo III. Kurczę, nawet identycznie zachowawczą ocenę grze wystawił! Na stronie CDA i tak nie obyło się bez "flame war", więc nie wiem po co ta ostrożność.
Co do treści:
1. To całe prawienie o innowacjach: raz, że nowe wcale nie znaczy lepsze (narzekania tych co kupili DIII nie biorą się znikąd) a dwa: od kiedy to Diablo III wyznacza jakieś standardy gatunku? Coś mi umknęło?
2. Co do "problemów" autora z rozwojem: no, ja bym powiedział, że mikstury i brak [całkowitego] resetu rozwoju to pikuś -umierający bohater to dopiero problem ;)

BTW DIII też nie pozwala na reset ...zresztą po co skoro narzuca swoją -jedynie słuszną- wizję rozwoju ograniczając rolę gracza do roli "klikacza": jeśli to jest przyszłość gatunku to chyba się przerzucę na przygodówki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich musieliśmy dożyć smutnych czasów, że plusem w recenzji gry PC jest możliwości modowania gry, coś co kiedyś było podstawą na piecu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:26, Cygi napisał:

Jakich musieliśmy dożyć smutnych czasów, że plusem w recenzji gry PC jest możliwości
modowania gry, coś co kiedyś było podstawą na piecu...


No tu też nie przesadzaj, bo gier, do których były dodawane edytory aż tak dużo nie było (oj wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do pana autora recenzji. Graliśmy chyba w różne Borderlands 2, bo mam 15h na liczniku i dopiero drugi raz wypadł mi godny wymiany karabin. Po drugie, to właśnie w Torchlight 2 (i żeby nie było - gra mi się bardzo podoba!) wypada tyle tego sprzętu, że własnie tu nie przykłada się do tego takiej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:13, bubass napisał:

W życiu nie wyhealuje się tak z tym lifestealem. Poza tym musi wejść Crit, jak nie wejdzie
to cienko. Berserker w tym buildzie jest squishy (nie wiem przynajmniej mój, wystarczy
że źle użyje skilla w nie odpowiednim momencie i potrafie nagle zginąć), więc ja robie
to z shadow burstem który po jednym dashu przez hordę mobów daje mi full hp. Poza tym
fajnie się tym harrasuje jak jest gorąco, a potem kontruje i dobija Wolf Strike''em.


Oj, żebyś się nie zdziwił, że blood hunger nie wyleczy :) Jak się odpala frenzy i lecą same krytyki na very fast attack speed, to berserker jest w zasadzie nieśmiertelny (jak barb w D3), zwłaszcza, jeśli odpali się jeszcze jakiegoś dervisha albo wejdzie rampage. Od połowy pierwszego aktu brałem z tym wszystkich bossów na klatę, tylko musiałem najpierw addsy wyciąć, a potem to już luzik, nie było bossa, który by podskoczył właśnie dzięki blood hunger (i pazurom z lifesteal:P). Jasne, może u ciebie on nie działa aż tak dobrze, bo ci się pasek frenzy nie zapełnia w 6 sekund - ja mam tak dobrane skille i przedmioty, żeby charge był jak najszybszy.

Dnia 28.09.2012 o 21:13, bubass napisał:

Odnoszę wrażenie, że -analiogicznie do Berlina z CDA- autor ma za złe T2, że nie jest Diablo III.


Tak po prawdzie to autor ma za złe tym dwóm grom, że nie są jak Path of Exile, no ale jak uważasz... :)

Dnia 28.09.2012 o 21:13, bubass napisał:

od kiedy to Diablo III wyznacza jakieś standardy gatunku?


Od dnia premiery? I nie jestem fanem Diablo 3, wręcz przeciwnie, uważam, że to wielkie rozczarowanie i gra nudna jak flaki z olejem, ale nie będę głupio zaprzeczał, że dzięki popularności nie stało się standardem. Boleję nad tym, wolałbym, żeby było nim coś innego, ale nie będę dziecinnie zaklinał rzeczywistości, albo udawał, że ta gra nie ma kilku świetnych rozwiązań, skoro ma.

Dnia 28.09.2012 o 21:13, bubass napisał:

BTW DIII też nie pozwala na reset ...


??? w Diablo 3 nie jest potrzebny reset. Możesz zmieniać buildy jak chcesz i kiedy chcesz. Tam system umiejętności to jeden wielki reset. I to jest genialne rozwiązanie, bo pozwala ci kombinować z nowymi taktykami cały czas i nie musisz przeznaczyć 20 godzin na nową postać, żeby tylko wypróbować coś nowego. Może masz tyle czasu do zmarnowania, ja nie mam.

Dnia 28.09.2012 o 21:13, bubass napisał:

Graliśmy chyba w różne Borderlands 2, bo mam 15h na liczniku i dopiero drugi raz wypadł mi godny wymiany karabin


De gustibus. Ja tam co chwilę wymieniałem sprzęt na jakiś o 3% lepszy, tyle tego leciało. Pamiętam tylko zmieniający sie wzór celownika. Dzięki temu, że Jack ciągle coś nawija jest zabawnie, ale poza tym gra jest tak samo nudna jak jedynka - nie wiem dlaczego wszyscy się tak zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:59, lis_23 napisał:

Gdyby torchlight 2 miał być w Polsce " światowym megahitem " to i kosztowałby jak " światowy
megahit ", a nie 80 zł - gra jest tania a brak polonizacji zapewne obniża cenę, poza
tym, jedynka też chyba wielkim " światowym hitem " u nas nie była ...
co nie oznacza, że popieram brak polskiej wersji, wręcz przeciwnie, ale rozumiem taka
decyzję.


Co Ty mi tu... 80 zl to normalna cena gry, ona nie kosztuje 30 zl. Chcesz mi wmowic, ze 80 zl za gre niszowego developera to jak za darmo? Alan Wake kosztowal w pelni spolszczony w pudelku 50 zl, wiec co Ty mi tu bajdurzysz. Skoro jednak upierasz sie, ze to kwestia "niskiej" (LOL!) ceny to co powiesz na Borderlands 2, ktore kosztuje realne pieniadze, a jednak Cenega stwierdzila, ze nigdy go nie spolszczy. I co Ty na to, pytam. Cenedza traktuje po prostu Polakow jak podrzedny gatunek i tyle, a skoro oni tak traktuja nas (mnie) to NIE ZOBACZA MOJEJ KASY -> N-I-G-D-Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:26, zadymek napisał:

od kiedy to Diablo III wyznacza jakieś
standardy gatunku? Coś mi umknęło?


porównaj mechanikę klas (różnice w niej), ilość skilli, ilość kombinacji skilli, jakość skilli (runy zmieniają kompletnie skille, dodawanie kolejnych punktów to tylko cyferki i co 5 lvli ciut nowa animacja), ilość mozliwych afiksów na przedmiotach, system dropu (setowe w T2 zasysają tak jak na poczatku w d3) itd. Diablo 3 jest bardziej rozbudowane niemal w kazdym aspekcie. Co nie zmienai faktu ze w torchligchta gra sie bardzo przyjemnie. Ale bez modow nie widze sensu konczyc. Troche zbyt nudne, a moderzy moga to co wymienilem ulepszyc do poziomu d3, bo dlaczego nie ?

i brak resetu postaci to nie jest pikus. to sztuczne ograniczenie zmuszajace do googlania bulidow a nie testowania. dopki nie odblokowalem konsoli trzymalem po ponad 10 skill pointsow nie rozdanych - dlaczego ? bo bylo mi ich szkoda i mowilem sobie "poczekam na ciekawsze skille". jak doszly nowe to okazalo sie ze sa do dupy i dalej trzymac jeszcze wiecej punktow.

ps: d3 dla mnie to mega farmienie i powtarzanie tego samego w kolko. i to mnie bawi. w t2 zupelnie cos innego mi oferuje, ot szybsza mniej skomplikowana rozwalka, ktora jest na tym samym poziomie (wysokim) od czasie FATE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2012 o 11:01, Galnospoke napisał:


Co Ty mi tu... 80 zl to normalna cena gry, ona nie kosztuje 30 zl. Chcesz mi wmowic,
ze 80 zl za gre niszowego developera to jak za darmo?


Sam piszesz, że to jest " niszowy " developer, obecnie topowa gra kosztuje ok. 120-130 zł

>Alan Wake kosztowal w pelni spolszczony

Dnia 29.09.2012 o 11:01, Galnospoke napisał:

w pudelku 50 zl, wiec co Ty mi tu bajdurzysz.


Tyle, że Alan nie jest premierą, to tylko konwersja na PC, o niższej cenie można by mówić, gdyby wersja PC ukazała się równo z wersją na X360

>Skoro jednak upierasz sie, ze to kwestia

Dnia 29.09.2012 o 11:01, Galnospoke napisał:

"niskiej" (LOL!) ceny to co powiesz na Borderlands 2, ktore kosztuje realne pieniadze,
a jednak Cenega stwierdzila, ze nigdy go nie spolszczy. I co Ty na to, pytam. Cenedza
traktuje po prostu Polakow jak podrzedny gatunek i tyle, a skoro oni tak traktuja nas
(mnie) to NIE ZOBACZA MOJEJ KASY -> N-I-G-D-Y.


Pierwszy Borderlands też na starcie nie miał polskiej wersji a jeśli twierdzisz, że Cenega nie przykłada się do polonizacji to popatrz sobie wstecz i w przód: TESV Skyrim, Risen 2, nowy Hitman i Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

(setowe w T2 zasysają tak jak na poczatku w d3) itd. Diablo 3 jest bardziej rozbudowane
niemal w kazdym aspekcie. Co nie zmienai faktu ze w torchligchta gra sie bardzo przyjemnie.

Nie bardzo mogę się wypowiadać czy w DIII też aby nie gra się przyjemnie, bo "demo" zawierało contentu tyle co kot napłakał, w dodatku na poziomie Normal i w zasadzie gra przechodziła się sama tak więc mało się nie pospałem. Jakości przedmiotów też nie porównam bo wypadał sam crap -wiadomo, Normal. Za to bardzo bolałem nad tym, nad czym nie miałem w ogóle kontroli albo kontrolę mi ograniczono. A to dlatego, że wychodzę z założenia, że aby gra była czymś ponad film musi pozwalać na jakąś konkretną interakcję na linii gracz-gra. A w sytuacji gdy nie kontroluję rozwoju postaci w grze, było nie było z bardzo rozbudowanymi elementami RPG, mam wrażenie, że jestem traktowany jak widz. W dodatku gatunek hack ''n'' slash odróżniam od prostej nawalanki po tym, że pozwala na dość sporą personalizację awatara, a to DIII znacznie ogranicza.

Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

i brak resetu postaci to nie jest pikus. to sztuczne ograniczenie zmuszajace do googlania
bulidow a nie testowania.

Kto casual ten będzie googlował, kto gracz ten będzie testował.

Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

dopki nie odblokowalem konsoli trzymalem po ponad 10 skill

Też tak robiłem, ale nie zgodzę się, że 3 pkt nie pozwalają określić czy dany skill mi podchodzi. Jasne, całkowity reset jest bardzo wygodny, przy czym samą koncepcję totalnego resetu widzę jako krok raczej w stronę odarcia gry z resztek emocji: jest spoko, rozwojem się nie przejmuj, błędy gra ci wybaczy; i raczej jako materiał na płatną opcję w MMO (wiadomo, dla casuali, którzy nie lubią się wysilać) niż obowiązkowy składnik gry- kiedyś go nie było i nie było tragedii to i teraz nie będzie.
Jak dla mnie złotym środkiem pomiędzy "rozwiązaniem z DIII" a oldschoolem jest wspomniany tutaj Path of Exile gdzie rozwój nie jest automatyczny, ale jednak wybór klasy determinuje pewne jego ograniczenia -w końcu po coś jest ta klasa- i pośrednio preferencje odnośnie umiejętności. Tam też reset jest możliwy w ograniczonym stopniu, ba, na punkty "odzyku" trzeba ciężko zapracować, a mimo to gra się super.

Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

pointsow nie rozdanych - dlaczego ? bo bylo mi ich szkoda i mowilem sobie "poczekam na
ciekawsze skille". jak doszly nowe to okazalo sie ze sa do dupy i dalej trzymac jeszcze

I pewnie w D2 też ci to przeszkadzało, mnie jednak stworzenie innego buildatylko dopinowało do ponownego katowania kampanii (bo przecież nie jakiś głupi grind i farmienie przedmiotów). Tak w zasadzie to możliwość dowolnego testowania buildów uważam za jedyny sens istnienia tzw elementów RPG w grach.

Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

ps: d3 dla mnie to mega farmienie i powtarzanie tego samego w kolko. i to mnie bawi.

Ciekawe jak długo;P

Dnia 29.09.2012 o 11:05, EmperorKaligula napisał:

w t2 zupelnie cos innego mi oferuje, ot szybsza mniej skomplikowana rozwalka, ktora jest
na tym samym poziomie (wysokim) od czasie FATE.

Nie znam Fate, a poprzednik -Torchlight- też mnie miejscami nużył, ale skoro konkurencja idzie śladem CoD -pytanie: dlaczego na GS''ie nigdy nie napisałem nic o jakimkolwiek CoD''zie, mimo, że mam tam dział FPS?- to co poradzić?

Spoiler

BTW Osobna kwestia-nie na ten wątek- dotyczy tego "automatu" w DIII: czy aby na pewno gra idealnie rozwija postać? Nie ma zgrzytów typu gówniany skill czy "za mało HP''ków"? Czy na prawdę Blizz wie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 10:25, KeyserSoze napisał:

Od dnia premiery? I nie jestem fanem Diablo 3, wręcz przeciwnie, uważam, że to wielkie
rozczarowanie i gra nudna jak flaki z olejem, ale nie będę głupio zaprzeczał, że dzięki
popularności nie stało się standardem. Boleję nad tym, wolałbym, żeby było nim coś innego,

W takim razie CoD to standard FPS''ów;(

Dnia 29.09.2012 o 10:25, KeyserSoze napisał:

??? w Diablo 3 nie jest potrzebny reset. Możesz zmieniać buildy jak chcesz i kiedy chcesz.

Hmm? Ciekawe: niby statay i skille kontroluje gra a jednak jest miejsce na zmianę builda?
A jak to konkretnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 22:42, zadymek napisał:

W takim razie CoD to standard FPS''ów;(


Niestety, tak. Standard to punkt odniesienia dla wszystkich a nie najwyższe osiągniecie.

Dnia 29.09.2012 o 22:42, zadymek napisał:

Hmm? Ciekawe: niby statay i skille kontroluje gra a jednak jest miejsce na zmianę builda?

A jak to konkretnie wygląda?


Nie grałeś w Diablo 3, prawda? :)

Dnia 29.09.2012 o 22:42, zadymek napisał:

samą koncepcję totalnego resetu widzę jako krok raczej w stronę odarcia gry z resztek emocji: jest spoko, rozwojem się nie przejmuj, błędy gra ci wybaczy


Każdy robi błędy, ale to już nawet nie o to chodzi. Nie ma resetu? Super. Wychodzi patch i jeden skill, na którym opiera się twój perfekcyjny build, dostaje mocnego nerfa. I co? I masz postać na śmietnik. Dalej chcesz rozmawiać o zaletach braku resetu? :)

Dnia 29.09.2012 o 22:42, zadymek napisał:

dlaczego na GS''ie nigdy nie napisałem nic o jakimkolwiek CoD''zie, mimo, że mam tam dział FPS?- to co poradzić?


to kiepsko, bo CoD, a konkretniej pierwsze MW, ukształtowało obraz i sieciowych i singlowych strzelanek jaki dziś mamy. Mnie akurat się ten obraz nie podoba i często o tym mówię, ale udawanie, że najważniejsza gra w danym gatunku nie istnieje i pisanie tylko o innych jest... cóż, ździebko mało profesjonalne bym powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować