Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Might & Magic: Heroes VI - zgarnij bohaterski komputer!

94 postów w tym temacie

gram.pl

Z okazji premiery drugiego dodatku do Might & Magic: Heroes VI, o podtytule Danse Macabre, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Wraz z firmą Ubisoft zachęcamy do wzięcia udziału, bo nagrodą jest wspaniały komputer dla graczy NTT GAME L 940M z limitowanej serii!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Might & Magic: Heroes VI - zgarnij bohaterski komputer!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba maszyna? Żartujecie chyba. Ale tak to jest jak się dostaje komputer od rodziców i nie docenia się samodzielnie kupionego/wygranego sprzętu.
... co nie, UtiJaux? Literówka: "Komputer gorszy od tego moich rodziców" chciałeś pewnie napisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę udział bo miałem kilka pomysłów jak tu Ashanowi dodać nieco jaj :D A sprzęt jest przyzwoity i przez około roku powinien spokojnie wystarczyć żeby grać we wszystko na max detalach + obudowa super.
Edit: Ops nie zwróciłem uwagi, że to 6770... no cóż obudowa nadal fajna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 16:49, Voytash napisał:

Słaba maszyna? Żartujecie chyba. Ale tak to jest jak się dostaje komputer od rodziców
i nie docenia się samodzielnie kupionego/wygranego sprzętu.
... co nie, UtiJaux? Literówka: "Komputer gorszy od tego moich rodziców" chciałeś pewnie
napisać. ;)


Koleś napisał, że komputer jest gorszy od jego (od mojego zresztą też), a ty się do niego rzucasz, że dzieciak, rodzice mu wszystko kupują, że nie docenia niczego. Ogarnij się zazdrośniku.

Jakbyście dali coś w tym stylu, ale z jakiejś innej gry, to dla mnie spoko. Ale szczerze mówiąc, to nigdy się nawet fabułą Herosów nie interesowałem, więc nic kreatywnego bym i tak nie napisał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer słaby w porównaniu z też moim x) A nie kupili mi go rodzice, tylko sam na niego odkładałem zaraz jak zacząłem pracować.

Konkurs nie lada wyzwaniem, a nagroda nieadekwatna do potrzebnego wkładu czasu i zdolności moim zdaniem.

EDIT: Btw. moją konfigurację można zobaczyć na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący konkurs, co prawda osobiście bardziej kreatywny byłbym w grach o tematyce strzeleckich, akcji. Pamiętam jeszcze pare lat temu z kumplami sie spotykało się po szkole i w weekendy po boisku na gre w MaMH1-3 :D Stare czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wygra i tak ta osoba, która przygotuje najlepszą okładkę.
Nie grałem w "szóstkę", więc nie mam bladego pojęcia o niej, więc konkurs raczej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wygra i tak ta osoba, która przygotuje najlepszą okładkę.
Nie grałem w "szóstkę", więc nie mam bladego pojęcia o niej, więc konkurs raczej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować