Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Might & Magic: Heroes VI - zgarnij bohaterski komputer!

94 postów w tym temacie

W momencie dodawania mojej pracy pokazało mi się proszę spróbowac ponownie za kilka minut. Gdy chciałem spróbować kilka minut później na stronie dodawania prac pokazało mie się ,,dziękujemy za udział w konkursie wyniki zostaną ogłoszone do 29 października''''. czy moja praca została dodona?? Czy to moze jakiś błąd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można dodawać nowe frakcje(których nie ma w historii Ashan Ubi-Softu)? Ja mam co najmniej 2 które można bez problemu wpleść w historię Ashan i wyjaśniałyby one różne wątki fabularne. Chodzi o jaszczuroludzi, który zostaliby stworzeni z krwi ludzi i smoków, ale zbuntowaliby się w czasie rewolty zwierzoludzi w 7 miastach i osiedliby na bagnach, a druga armia to odłam ludzi, wyznawców Ylatha, którzy założyli Wolne Miasta i sprzeciwili się wyznawcom Elratha. To ludy barbarzyńskie, pustelnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo , darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby , ale fakt jest taki że ten komputer jest słabiutki , ja złożyłem sobie maszynkę rok temu , która jest o niebo lepsza , ale nie każy ma taką możliwość , ktoś na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wysyłania pracy wyskoczyła mi informacja o tym, że nie można wyświetlić strony i prosiło o ponowne załadowanie. Po wejściu na stronę konkursu widzę, że formularz wysyłania pracy mam już zablokowany. Oznacza to, że mogę być spokojna o swoją pracę i że spokojnie ona dotarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego waszego narzekania na to jak słaby to komputer o.O Mój komp jest gorszy od tego, a ten spokojnie mi wystarczy na kolejne paręnaście lat, jak obecny. Gry aż tak szybko nie zmieniają wymagań nie wiadomo jak w górę. Z więlką checią zawalczę o taką nagrodę. Narzekacze niech dadzą szanse innym, dajcie nam wygrać ten "słaby komputer" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem po co to narzekanie - nie podoba się - nie bierz udziału, proste. Mój komputer jest dwa razy słabszy od tego, więc dla niektórych może to jednak być wartościowa nagroda :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również błąd na stronie.... -.- To normalne? Ja również chciałbym być pewien, że moja praca dotarła, można prosić o jakieś potwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd z dodawaniem pracy, widzę, jest dośc powszechny, ale mam nadzieję że i moje wypociny uda się komuś odszukać i przeczytać.

Swoją drogą czy zwycięska praca bądź wszystkie nadesłane prace będą upublicznione? Bardzo ciekawi mnie sposób spojrzenia i kreowania świata Might and Magic przez innych gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 10:24, SarenkaB napisał:

Brakuje mi starych, dobrych konkursów z pytaniami.



Ja uważam że ten konkurs jest świetny, gdyż pokazuje czego tak naprawdę chcą gracze. Uważam że Ubi Soft powinien otrzymać wszystkie prace do wglądu i przetłumaczyć co najmniej 20,30 najciekawszych i wysłać je twórcom, dzięki temu może by gra się rozwijała w dobrym kierunku. Moim zdaniem nie ma co porzucać 6 odsłony serii, tylko cały czas ją rozbudowywać(wolę 10 dodatków, 20 DLC w ciągu kolejnych 5 lat niż czekać na część 7 z lepszą grafiką i znów 5 armiami lub 4 bo budżet się znów zmniejszy - takim sposobem to gra upadnie a tak to może być ciekawa, przecież fani Herosów nie chcą już nowej grafiki a rozbudowanej i fajnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować