Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Might & Magic: Heroes VI - zgarnij bohaterski komputer!

94 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2012 o 08:01, asarew3 napisał:

Orientuję się ktoś o której wyniki? Czy tak jak napisał "Daelor" ,że z jedno lub dwudniowym
opóźnieniem ?:)


Najlepiej się nie ekscytować i założyć, że będzie po Wszystkich Świętych. Chłopaki z gram.pl mają szczere intencje, ale chyba nigdy nie biorą pod uwagę ile i jak bardzo obszernych prac im spłynie. Przypuszczam, że nawet jeśli za ocenę bierze się kilka osób to czytania mają na co najmniej 3 tygodnie.

Ja w każdym razie nastawiłem się, że wyniki będą z opóźnieniem. I za bardzo nie liczę na wygraną. Wrzuciłem swój tekst na gramsajta i po liczbie odwiedzin raczej nie spodziewam się, aby był brany pod uwagę przy bezpośrednim wyłanianiu nagrody. Tzn. wykalkulowałem sobie, że jeśli w którymś momencie chłopaki wyodrębnili 2-3 prace do wewnętrznego "finału", to na pewno każdą przeglądają po kilkanaście razy. A w liczniku odwiedzin na moim gramsajcie coś takiego nie zostało odnotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 10:23, DaeL napisał:

> Orientuję się ktoś o której wyniki? Czy tak jak napisał "Daelor" ,że z jedno lub
dwudniowym
> opóźnieniem ?:)

Najlepiej się nie ekscytować i założyć, że będzie po Wszystkich Świętych. Chłopaki z
gram.pl mają szczere intencje, ale chyba nigdy nie biorą pod uwagę ile i jak bardzo obszernych
prac im spłynie. Przypuszczam, że nawet jeśli za ocenę bierze się kilka osób to czytania
mają na co najmniej 3 tygodnie.

Ja w każdym razie nastawiłem się, że wyniki będą z opóźnieniem. I za bardzo nie liczę
na wygraną. Wrzuciłem swój tekst na gramsajta i po liczbie odwiedzin raczej nie spodziewam
się, aby był brany pod uwagę przy bezpośrednim wyłanianiu nagrody. Tzn. wykalkulowałem
sobie, że jeśli w którymś momencie chłopaki wyodrębnili 2-3 prace do wewnętrznego "finału",
to na pewno każdą przeglądają po kilkanaście razy. A w liczniku odwiedzin na moim gramsajcie
coś takiego nie zostało odnotowane :)


Nie spieszy się, a pytam z ciekawości ;) też nie liczę na wygraną ale poczekamy i zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:11, Laid_back napisał:

Chyba jutro będą wyniki - prac jest cholernie dużo i są rozbudowane. Zapoznanie się z
nimi, to naprawdę tytaniczna praca...


To czekamy do jutra;) dziękuje za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:11, Laid_back napisał:

Chyba jutro będą wyniki - prac jest cholernie dużo i są rozbudowane. Zapoznanie się z
nimi, to naprawdę tytaniczna praca...


Czy to jakaś wskazówka co do zwycięzcy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:27, SerwusX napisał:

> Chyba jutro będą wyniki - prac jest cholernie dużo i są rozbudowane. Zapoznanie
się z
> nimi, to naprawdę tytaniczna praca...

Czy to jakaś wskazówka co do zwycięzcy? :P


Mężczyzna lub kobieta, najprawdopodobniej rasa biała, urodzony/-a pomiędzy 1940 a 2004 rokiem, piśmienny/-a, potrafi obsługiwać komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyniki mogą być za trzy dni, byle było wiadomo kiedy mniej więcej będą. Bo ciągle sprawdezam, czy wyniki juz są, a takie ciągłe sprawdzanie może doprowadzić do nerwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:57, DaeL napisał:

Mężczyzna lub kobieta, najprawdopodobniej rasa biała, urodzony/-a pomiędzy 1940 a 2004
rokiem, piśmienny/-a, potrafi obsługiwać komputer.

Niektórzy podali w opcjach płeć "inna", więc mogłeś nie trafić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 15:16, Laid_back napisał:

Raczej dzisiaj będą. I tak wybór jest niemożliwy - komputer jest jeden, a dobrych prac
kilkadziesiąt...

No to trzeba go na części rozmontować :P Może i mnie wtedy wpadnie garść śrubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 15:16, Laid_back napisał:

Raczej dzisiaj będą. I tak wybór jest niemożliwy - komputer jest jeden, a dobrych prac
kilkadziesiąt...


A o której tak będą wyniki orientujesz się może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować