Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza wersja DayZ będzie gotowa w grudniu

10 postów w tym temacie

Fajnie to się zapowiada, gra ta będzie w formy płatnego dodatku do ARMY czy będzie jakaś oddzielna specjalna edycja ARMY, wie ktos coś na ten temat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że jak coś staje się popularne, to każdy próbuje to skopiować by na tym zarobić.WoW (wychodzi mnóstwo MMO podobnych i próbujących z nim konkurować), CoD (FPSy są wzorowane na nim zamiast wnieść coś własnego i oryginalnego), DotA (z tego co się orientuję to jest to pierwsza gra typu MOBA. Poprawcie mnie jeśli się mylę). Tak samo z DayZ, który okazał się sukcesem (był to fanowski mod na początku, ale sami twórcy jak i twórcy War Z wpadli na pomysł, że na grze w tym stylu jednak da się zarobić). No cóż... Tak jest ze wszystkim i zawsze będzie, chyba że każdy zacznie oskarżać każdego o kopiowanie pomysłów i skończy się na tym, że będzie tylko jedno MMO, FPS, strategia itd. na cały rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kupujesz raz Day Z i grasz ile chcesz. W przypadku Wowa, Blizzard zbiera comiesięczny haracz. A tu twórca mówi, że zebrane fundusze będzie inwestował. To dobrze, że kasa z kupna gry, nie będą służyć tylko i wyłącznie na opłacenie serwerów czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 18:02, vegost napisał:

Tak, ale kupujesz raz Day Z i grasz ile chcesz. W przypadku Wowa, Blizzard zbiera comiesięczny
haracz. A tu twórca mówi, że zebrane fundusze będzie inwestował. To dobrze, że kasa z
kupna gry, nie będą służyć tylko i wyłącznie na opłacenie serwerów czy coś w tym stylu.


Blizzard też je inwestuje w rozwój WoWa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 18:02, vegost napisał:

Tak, ale kupujesz raz Day Z i grasz ile chcesz. W przypadku Wowa, Blizzard zbiera comiesięczny
haracz.


zmusza Cie do jego placenia w jakis sposob ? model finansowy/cene akceptujesz jak Ci odpowida. mi oplaty za wowa kilka razy w roku nie przeszkadzaja (bo nie gram caly czas)

a i tekst ze bedzie inwestowal dalej w projekt to tylko słowa. czas pokaze jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 19:49, EmperorKaligula napisał:

zmusza Cie do jego placenia w jakis sposob ? model finansowy/cene akceptujesz jak Ci
odpowida. mi oplaty za wowa kilka razy w roku nie przeszkadzaja (bo nie gram caly czas)

Mam wywalone na to, jak traktuje graczy Blizzard. Czy to przez Wow czy przez nowego Dziabolo 3. Zrobiłem porównanie i tyle. Nie gram i nie zamierzam grać w Wowa. Są ciekawsze i przede wszystkim darmowe gry.

Dnia 28.09.2012 o 19:49, EmperorKaligula napisał:

a i tekst ze bedzie inwestowal dalej w projekt to tylko słowa. czas pokaze jak bedzie.

Na dzień dzisiejszy mu wierze. Widać, że ostro chłopak pracuje i chce stworzyć coś dużego z małego projektu. Do tego wsparcie Bohemii. Na pewno studio sobie coś za robociznę i wsparcie dla gry policzy. Ale z czasem i gra na siebie zarobi. Mam nadzieję, że już podczas premiery samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować