Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"WTF?!" - tak zareagują gracze na DLC do Assassin`s Creed III

37 postów w tym temacie

Podejrzewa, że będzie to jakiś Assasin''s Creed X DisnaylandSuper Hyper Ultra Mega Pack lub Space Pack. Ale tak tylko zgaduje biorąc pod uwagę dotychczasowy rozwój serii, ale mogę się mylić i będziemy tłuc się za Napoleona Bonaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 21:57, donard napisał:

Albo same zakończenie wycięli.

Na pewno nie o to chodzi, bo wycięcie zakończenia nie byłoby zaskoczeniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję: Wycięta zawartość. Co wygrałem? Choć to by nikogo nie zaskoczyło. Może tajny poziom, gdzie trzeba pobić Vidica tańczącego rumbę przy akompaniamencie Templariuszy grających na ukelele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe..trwają dyskusje co wyciąć z głownej gry i wrzucić za DLC ;). Eh niedługo już do wszystkiego będą ''super okazyjne; season passy. A tak się śmiałem z ludzi którzy za ''elitkę'' z BO dali z góry 4000 MS Points...
Ta seria robi się coraz bardzie niedorzeczna aka odcinanie kuponów od sławy, następny AC pewni podczas WW I... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że DLC to nie jest robienie graczy w ch***. Kilka dni temu ACIII dostał gold status, a oni już pewnie mają z 2 gotowe DLC. Wycięty content sprzedamy za ekstra, a niekompletną gre sprzedamy za tyle co zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to WTF?! będzie wywołane tym, że albo DLC zgadzać się nie będzie z wersją, albo że DLC urywa się w pewnym momencie i trzeba wykupić kolejne, albo że DLC daje nowy kolor ubioru dla bohatera... można wymieniać sporo, ale nie będzie to pewnie rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft tylko nam serwuje ściemy, że będą robione po ukończeniu gry.
Trąbienie o DLC gdy jeszcze gra nie wyszła jest tylko i wyłącznie wycinaniem gry z zwartości.

Podziwiam ludzi, którzy wierzą w papkę "robimy DLC po ukończeniu gry" od koncernów takiego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu dlaczego coś ma być wyjaśniane czy dopowiadane w dodatku do gry, a nie w głównej fabule? Dodatek to coś nieobowiązkowego, co mogę kupić a nie muszę. A jeżeli będą tam zawarte informacje, które wykorzystane zostaną w następnych częściach to mamy problem- patrz. Mass Effect 2-3 i dodatek między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować