Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Pytania i odpowiedzi - gra

2750 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 21:36, Union Pacific napisał:

może kapelusze piratów, mundury angielskie, kamienne skrzynie, pistolety, papuga Connora...

Już nie wymyślajcie. Mundury moga być w każdej grze i filmie o piratach. Pomyślcie trochę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sytuacje nawiązują do filmu: specyficzny humor, klimat awanturników, główny bohater z cechami Jacka Sparrowa [przytłumionymi, by nie bło zbyt wielkich odnośników do filmu], nazwa portu "Port Royale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nazwa portu jest prawdziwa bo raki port był naprawdę. I jeszcze raz powtarzam: nie chodzi o klimat ani o postacie tak oczywiste jak piraci w grze o piratach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Corka gubernatora plywajaca na pirackim statku, Glowny bohater posiada medalion podarowany przez ojca, Pojawiaja sie staki-widma, na tychze statkach sluza nieumarlaki. Moze byc? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:12, Kamiloos napisał:

Corka gubernatora plywajaca na pirackim statku, Glowny bohater posiada medalion podarowany
przez ojca, Pojawiaja sie staki-widma, na tychze statkach sluza nieumarlaki. Moze byc? :>


No nareszcie sensowna odpowiedź. Mówiłem, że jest dużo nawiązań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 21:58, Union Pacific napisał:

No to sytuacje nawiązują do filmu: specyficzny humor, klimat awanturników, główny bohater z
cechami Jacka Sparrowa [przytłumionymi, by nie bło zbyt wielkich odnośników do filmu], nazwa
portu "Port Royale".

Sorki ze tu wpisuje sie ale nie chce Tworzyc nowego tematu...

mozesz mi powiedziec.. jak moge sie dowiedziec Nazwisko danej osoby znając tylko iego imie oraz adres?
zaznaczam ze juz patrzyłem czy jest nazwisko na domofonie i na drzwiach frontowych do domu...
chciałem sprawdzic w ksiazce telefonicznej.. ale tam sie szuka wg.. Nazwiska..
pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 08:47, Union Pacific napisał:

Miłość nie boli ;) Najlepiej zadzwoń pod informacje telefoniczną, i spytaj jaki jest numer
do osoby mieszkającej tam i tam. Dobry sposób.

noo.. dobra.... to moge tak zrobic...
dostane numer do domu... i co dalej.. jak ja chce nazwisko ?
moze jest jakaś wyszukiwarka nazwisk po numerze telefonu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 08:55, Union Pacific napisał:

Po prostu spytaj w tej informacji, kto tam mieszka. A jeżeli ta osoba mieszka w Twoim zasięgu,
spytaj jej sąsiadów.

Ale wszystko ok.. ale słuchaj... mam Tylko adres... .. co ja mam powiedziec do pani z informacjii aby podała mi numer do domu albo nazwisko ?
napisz mi.. bo ja kommpletnie nie wiem..
ona powie słucham
a ja... e... dzien dobry moze mi pani podac nazwisko osoby która mieszka na xxxx xxxxxx 30/25 ? oraz jej telefon ?! a ona sie spyta a po co czy coś i co ja zrobie ? no nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiesz mniej więcej: Dzieńdobry, chciałbym/prosze o numer osoby mieszkającej xxxxxxxx gdzieś tam. Jak się nazywają tamci państwo? Jak spyta po co, to powiesz, że to sprawa kupna motocykla, albo coś tego typu. Ogólnie rzecz biorąc, nie powinni pytać w jakiej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:01, Union Pacific napisał:

Powiesz mniej więcej: Dzieńdobry, chciałbym/prosze o numer osoby mieszkającej xxxxxxxx gdzieś
tam. Jak się nazywają tamci państwo? Jak spyta po co, to powiesz, że to sprawa kupna motocykla,
albo coś tego typu. Ogólnie rzecz biorąc, nie powinni pytać w jakiej sprawie.

no nic.. oni chcą nazwiska ... inaczej nie podadzą numeru... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 08:47, Union Pacific napisał:

Może Star Wars: Knight of the Old Republic I ?


Nie.... ale całkiem blisko... gra ta została wydana po KOTORrze... i diała się między II a III epizodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować