• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smash

Jak zmienić nicka na forum (czy sie w ogole da) ???

Pytanie

Pytanie takie samo jak w temacie czyli "Jak zmienić nicka na forum (czy sie w ogole da) ???". Bo ten nick juz troche przestarzaly i mnie wkurza wiec chce go zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.05.2006 o 22:25, Smash napisał:

Pytanie takie samo jak w temacie czyli "Jak zmienić nicka na forum (czy sie w ogole da) ???". Bo ten nick juz troche przestarzaly i mnie wkurza wiec chce go zmienic


Obawiam się, że takiej możliwości nie było, nie ma i nie jest ona przewidziana na tym forum. Musisz jakoś z tym nickiem żyć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oh to straszne ;) nie bede mogl teraz spac ale dziekuje ze rozwiales moje watpliwosci :D Dla moderatorów: Temat do kasacji co by nie zasmiecal forum bo dowiedzialem sie tego co chce a sam chyba nie moge usunac swojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozumiem, że takiej możlwości nadal nie ma? Sam również bym chciał z paru powodów go zmienic i jedyne rozwiązanie jakie mi do głowy przychodzi to założenie nowego konta, ale wtedy utracił bym wszystkie wirtualne pieniądze i zarejestrowane gry :/ Chyba, że istnieje możliwośc przeniesienia tych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Polecam wysłanie prośby z uzasadnieniem na moderator@gram.pl Jestem pewien, że na tym forum zmieniono przynajmniej 1 nick. Tylko nie wiem czy robił to pracownik cdp czy moderator. Polecam wysłać tego maila. Spróbować zawsze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować