Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa hity i zwariowana platformówka za darmo dla subskrybentów PS Plus w tym miesiącu

10 postów w tym temacie

W tym roku zdecydowanie hity z PS+ są tak mocne że nawet nie chce mi się nic na PS3 kupować bo jest tyle gier że ledwo je ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni można też zassać za free Starhawk''a w wersji Singleplayer + DLC do multi(samo multi 72zł). Nie wiem skąd się to wzięło ale gra jest zajefajna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 21:52, Lailonn napisał:

Od kilku dni można też zassać za free Starhawk''a w wersji Singleplayer + DLC do multi(samo
multi 72zł). Nie wiem skąd się to wzięło ale gra jest zajefajna ;]

Było ogłoszone przy ostatniej aktualizacji PS+, gdzieś w 2 połowie miesiąca. Sony chyba sprawdza jak się sprzeda SP i MP rozdzielone i MP, jeśli SP jest gratis. Ludzie rzucali takimi pomysłami od dłuższego czasu - ciekaw jestem, jak się to sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kupiłem dysk 0,75 TB, przyda się :]

W newsie jest poważny błąd: Bulletstorm to nie jest gra EA (została tylko przez nich wydana), stworzyło ją polskie studio People Can Fly i uważam, że to jedna z naszych najznakomitszych produkcji (fpp zdefiniowane na nowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mam więcej czasu na gry bo dawno bym wykupil plusika :)

Taki PS plus powinien być od samego początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesiecy kupuje juz tylko filmy na BD. Mam sporo growych zaleglosci (czasami przechodze gre drugi raz, jak np. inFamous2, ktorego przeszedlem dopiero niedawno, wiec teraz gram jako zly na hardzie), teraz ciagle pojawiaja sie nowe i ciekawe pozycje na PS+. Zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 20:08, Kafar napisał:

W tym roku zdecydowanie hity z PS+ są tak mocne że nawet nie chce mi się nic na PS3 kupować
bo jest tyle gier że ledwo je ogarniam.


Dlatego myślę, że to się odbije SONY czkawką bo trochę przesadzają, sprzedaż gier im spadnie i możliwe, że całkiem mocno. Z drugiej strony mają kasę z abo, a gracze nie kupują tych gier na rynku wtórnym, a może DLC dokupią (dziwne, że RE5 jest wersji gold, wcześniej nie dawali takich wydań). Oczywiście sam cieszę się, z plusa bo tych gier nie mam nawet kiedy ograć (a niektóre i tak sobie odpuszczę - patrz takie sobie inFamous czy Motorstorm) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sam się sobie dziwie że to pisze ale trochę tego za dużo dają ;P jedna gra miesięcznie moim zdaniem była by ok (czyli 12gier) + ewentualnie coś na start gdy się zaczyna abonament paki które się zmieniają co 3 miesiące lub co 6 miesięcy. KAżdą grę ściągam by mieć ja na liście downloadu ale nie mam kiedy grać :(

A propo czkawki dla Sony myślę że tak ciągle nie będzie. Na razie zależy im na przyciąganiu graczy do tej usługi i na pewno to jedyna rzecz jaką wręcz doskonale robią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetnie to sobie wykalkulowali, wielu ludzi i tak kupuje używki i to do nich głównie kierowana jest ta oferta. Jak ktoś ma kasę to i tak wie, że lepiej kupować pudełkowe wydania, bo jak przyjdzie co do czego to nie zostaną na lodzie z zablokowanym dostępem do gier :) Po za tym nie bez powodu dają gry bez DLC, dzięki temu niektórzy sięgną po te DLC z PS Store zamiast kupować używane zbiorcze wydania (z resztą, nawet jeżeli kupiliby nówkę, bo dla Sony i tak nie ma to już znaczenia, bo gry nowe nie są, kasę za dystrybucję w sklepach na pewno już dawno dostali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować