Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III: Jerzy Waszyngton królem Ameryki?!

34 postów w tym temacie

Jakby dodali to od początku to nie trzeba by było czekać kilka miesięcy dłużej :)
A jak już tak sobie marzymy- udostępnienie za darmo to też nie jest głupota i nie wiem czy Ubisoftowi nie podskoczyła by trochę reputacja w oczach graczy. Szkoda, że to wszystko nie jest już dla (prawie) nikogo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 15:02, Radekl2 napisał:

Jakby dodali to od początku to nie trzeba by było czekać kilka miesięcy dłużej :)

Musieli by to najpierw zrobić i dodać. To trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrudniliby więcej osób do robienia gry :)
Dobra, skończmy tą dyskusję, bo obaj wiemy, że nic takiego nie będzie miało miejsca (pewnie już nigdy w branży gier).
Jeśli ktoś lubi wydawać kasę na dodatki typu kolor włosów czy czerwone buciki, bo w grze są tylko czarne to pewnie się ucieszy.
Jak pisałem- ja kupię tylko podstawową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 DLC i fauła w kolejnych. Tylko mi przypomina się Battlefield 3 Premium ? I oczywiśćie zaoszczędzimy 25 % jak kupimy ten pakiet. Brawo, i wyszcy jak psy ójdą to kupić ... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ładnie- sprzedane DLC sponsoruje ich wypłaty :D
Ja jeszcze raz napiszę- nie mam nic do ludzi kupujących to coś, ale z mojego punktu widzenia to trochę głupie jak ktoś cieszy się z tego, że zamiast 50 godzin zagra 20 za tą samą cenę, ale będzie mógł 10 kupić dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2012 o 21:14, Janek_Izdebski napisał:

Błąd Watsonie, FDR był prezydentem przez trzy kadencję i kilka miesięcy czwartej. Zmarł
w jej trakcie, w kwietniu 1945 r. :)

i tak na marginesie, jeśli dobrze pamiętam nie był on pierwszym, który siedział na więcej niż dwu kadencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 17:34, Radekl2 napisał:

To ładnie- sprzedane DLC sponsoruje ich wypłaty :D

Raczej sama wielomilionowa sprzedaż tytułu;p
Jeżeli mnie pamięć nie myli to przy pierwszym AC, pracowało już 200 osob.
Jak chce się wydać w ciągu roku wysokiej jakości tytuł AAA. Trzeba się postarać.

Dnia 04.10.2012 o 17:34, Radekl2 napisał:

Ja jeszcze raz napiszę- nie mam nic do ludzi kupujących to coś, ale z mojego punktu widzenia
to trochę głupie jak ktoś cieszy się z tego, że zamiast 50 godzin zagra 20 za tą samą
cenę, ale będzie mógł 10 kupić dodatkowo.

Ja tam wątpie abyś miał. To po prostu biznes. Ryzykuja i produkują grę, którą albo się kupi albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 08:49, NemoTheEight napisał:

Z tej mapki nie wynika za bardzo, że dyktatury się prężnie rozwijają. Najwięcej ich jest
na kontynencie, który żyje z pomocy pozostałych.


Troszkę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Mówiąc o "prężnym rozwijaniu się" nie miałem na myśli ilości dyktatur na świecie, ale to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby państwo autokratyczne zapewniało godziwe życie swoim poddanym, jeżeli jest zręcznie prowadzone przez swojego przywódcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 17:44, dark_master napisał:

i tak na marginesie, jeśli dobrze pamiętam nie był on pierwszym, który
siedział na więcej niż dwu kadencjach.

O ile ja pamiętam, FDR był pierwszym i ostatnim, aczkolwiek w XIX w. kilku prezydentów miało zapędy, by być prezydentami poand dwie kadencje, jednak wszyscy zastosowali się do wytycznych Waszyngtona - był to niejako przejaw amerykańskiej, demokratycznej kultury politycznej "Ojców Założycieli" USA. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować