Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski opuszcza Epic Games!

17 postów w tym temacie

Nowy Kickstarter na 3...2...1...

Pewnie też staroszkolny cRPG. Kij że doświadczenia brak.
Nawet Tom Hall, John Romero i jego żona, pracująca nad Wizardry8, robią nie jeden ale dwa projekty cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz można chociaż liczyć na to, że w końcu ujrzymy pełnoprawny Unreal 3, a nie kolejną, bezmyślną nawalankę w postaci Unreal Tournament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 09:04, Pawel0861 napisał:

Jeszcze trochę i Gabe Newell odejdzie z Valve (odpukać!!!!)


Właśnie o tym pomyślałem... Może mi się tylko wydaje, ale starzy "wyjadacze" odchodzą na miejsce nowych, bo każdemu potrzebny jest urlop i chwila oddechu. Swoją drogą- ile można robić ciągle w tym samym biznesie od lat. Oczywiście jak coś się kocha to się to robi i robi, ale w pewnym momencie po prostu przychodzi zmęczenie materiału i nawet najlepsza robota, najbardziej płatna nie sprawia przyjemności i człowiek idzie sadzić marchew w ogródku. Tak czy inaczej- powodzenia Cliff na nowej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Cliff odchodzi z Epic Games, ale wątpie by jego umiejętności i zaangażowanie w pracę miały przepaść razem z jego odejściem. Mimo tego mam nadzieję, że sprawdzi się na nowych ścieżkach kariery równie dobrze co w EG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego wypowiedzi z ostatnich kilku miesięcy były co najmniej kontrowersyjne, nie prównywałbym tego do odejścia panów z BioWare, którzy wyraźnie odeszli bo byli zfrustrowani tym co się dzieje ze studiem odkąd przejeło ich EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie jakby losy danej serii gier zależały od jednej tylko osoby :P A tak na prawdę to są przede wszystkim ludzie od PR, twarze i maskotki tych studiów deweloperskich :) Oczywiście po za tym wszystkim są to też bardzo utalentowani ludzie, ale takich jak oni nie brakuje, nie ma więc co dramatyzować. Cliffowi tak czy siak kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh.. ciekawe co teraz pocznie ? :) Jestem mu wdzięczny za Gears of War. Oby znalazł wymarzone zajęcie dla siebie na długieee lata :) Szkoda, że sympatyczni i ważni dla tej branży goście, uciekają w stronę swoich innych marzeń. Mam nadzieję, że jakość wydawanych gier przez Epic Games nie będzie gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem pewien szok jest.. człowiek który w branży na prawdę osiągnął wszystko. Może jednak jego plany na grę z otwartym światem nie każdemu się podobały, a może Adrian i Cliff się połączą i zrobią coś razem? Dużo gdybań.. ale nie spodziewałem się jego odejścia. Chociaż może faktycznie czasami warto odpocząć i stworzyć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT nie jest wcale bezmyślną nawalanką, przynajmniej kilka drużynowych trybów gry wymaga pomyślunku. Oczywiście celności i zręczności też, ale współpraca jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 19:09, Demagol napisał:

UT nie jest wcale bezmyślną nawalanką, przynajmniej kilka drużynowych trybów gry wymaga
pomyślunku. Oczywiście celności i zręczności też, ale współpraca jest konieczna.

Nawet deathmatch tak naprawdę wymaga pomyślunku, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 09:07, SpecShadow napisał:

Nowy Kickstarter na 3...2...1...

Pewnie też staroszkolny cRPG. Kij że doświadczenia brak.
Nawet Tom Hall, John Romero i jego żona, pracująca nad Wizardry8, robią nie jeden ale
dwa projekty cRPG.


Wizardry 8 wyszło w 2001 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 09:52, In_The_End napisał:

Świat się kończy.


Nie nie - świat się skończy, jak Kotick odejdzie z Activision. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować