Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Nasza ostatnia nadzieja" - premierowy trailer XCOM: Enemy Unknown już w sieci

13 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się wiele po tej grze ... ale pograłem w demo, które, choć krótkie, jest bardzo wciągające, i już złożyłem preorder na tą grę i nie mogę się doczekać następnego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 16:43, TobiAlex napisał:

Demo sprostało to i pełna wersja sprosta.


To prawda demko świetne choć krótkie narobiło ochoty do gry, ale nie zapominajmy że wszystkiego nie pokazało więc zobaczymy jak zostały rozwiązane inne aspekty gry, rozbudowa bazy, ilość misji głównych tych co musimy wykonać i tych pobocznych (losowych), chodzi mi o to czy gra się zbyt szybko nie skończy.
Jestem dobrej myśli chociaż co do długości gry mam pewne obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem old-schoolowych X-comów :) Demko zachęciło mnie do nowej odsłony i teraz tylko czekam na premierę! Oczywiście nie spodziewam się gry na miarę jedynki ale pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to gdzies wyczytalem;p Nowy X-com bedzie lepszy poniewaz w oryginale budowalo sie bazy tylko po to
- aby miec wiecej mysliwcow(po osiagnieciu tego ostatniego w oryginale wystarczyl tylko jeden;p
-dla magazynow aby pomiescic sprzet ze statkow kosmicznych i ufokow;p
-wystarczylo farmic baze obcych aby miec co miesiac rating panstw bardzo dobry;p
-aby miec pokryta cala planete radarami;p
-Pozatym w oryginale nie bylo co robic z kasa;p i zolnierze dzielili sie na 2 grupy;p mieso armatnie i MC(MaindControler;p) gdzie MC nie wychodzili ze statku;p

Natomiast w oryginale sa :
-klasy zolnierzy
-1 baza
-nie mozna juz z dowolnego miejsca kontrolowac;p
-AI jest znacznie ulepszona..

A to tylko niektore rzeczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 18:57, Phoenixpl napisał:

oryginlem byl X-com:enemy unknown(taka sama nazwa jak dzisiaj);p


Były dwa tutuły:

Europejska nazwa: Ufo Enemy Unknown
Amerykańska: Ufo Defense
Druga odsłona tej gry: X-COM: Terror from the Deep
Trzecia odsłona gry: X-COM: Apocalypse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia xcom zamówiony, tylko premiera się spóźnia(w sensie że nie już) a bym sobie pograł.
Oby gra okazała się sukcesem, co mam nadzieję przywróci strategie turowe - bo w chwili obecnej to prawie wymarły gatunek jest a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować